1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Buraki z Fifa 11 na XBL

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Xbox360.PL, Wrzesień 11, 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Xbox360.PL

Xbox360.PL Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Warszawa
    Powiedzcie mi czy osoby które przegrywają ze mną po 6,7,8,9 a już jeden rekordzista 14:0 w Fifę na XBL i nagle ukazuje mi się komunikat (połączenie zerwano), unikają w straty punktów umiejętności i w statystykach również unikają wzrostu liczby porażek? Bo już mnie to mega irytuje od 7 dni zacząłem grać online bo mam nową nieprzerobioną konsolę i średnio co 2 osoba w 60-80 minucie rozłącza się... To jest kompletną głupotą że można w ten sposób zakończyć mecz. Każdy mecz rozłączony powinny być uznawany automatycznie za walkower...3:0 i po sprawie a tak to męczę się te 10 min i jakiś pajac nagle oszukuje... Proszę o informacje i odpowiedź oraz zapraszam uczciwych i dobrych na grę - WojtekWarszawa (NICK XBL)

2. Lotnik421 Xbox One

3. BogdanROX

BogdanROX Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Możesz im za to wystawić negatywną reputację w XBL, wtedy już z nimi nie zagrasz.

4. Xbox360.PL

Xbox360.PL Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Warszawa
    Kurdę jeszcze nie wiem jak się to robi ale postaram się odszukać tą opcję bo to naprawdę jest niefair...

5. BogdanROX

BogdanROX Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Wciskasz "guide", potem bodajże na ostatniej zakładce widzisz graczy z którymi ostatnio grałeś. Wybierasz delikwenta i gdy jesteś pewien, że specjalnie wyszedł z gry to dajesz mu negatyw. Tam dodatkowo można chyba uzasadnić swoją decyzję, więc będziesz mógł wybrać opcję "opuszczanie rozgrywki". Tak ogólnikowo napisałem, bo teraz nie mam jak tego dokładnie sprawdzić.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum