1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

BURNER MAX LITEON IHAS124 D + BurnerMax + Topologia LT 2.0

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez master2007, Styczeń 7, 2013.

1. master2007

master2007 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Wieluń
    Witam,
    Zakupiłem nagrywarkę jak w temacie i chciałem nagrać Kinect Star Wars. Wypalanie poszło na 100% weryfikacja też. Tylko ImgBurn w logu wyświetlił coś w stylu rozmiar obrazu Iso nie jest taki sam jak na płycie podczas weryfikacji. Czyli na pewno coś nie tak zrobiłem :) W Xboxie mam LT 2.0 (może kinect star wars nie działa na 2.0) Robiłem tak:

Włożyłem płytę Verbatima do nagrywarki. Uruchomiłem BurnerMax (dostałem od sprzedawcy) wcisnąłem BurnerMax i w logu programu pojawiło się "BurnerMAX IS enabled !". Mam LT 2.0 to odpaliłem Xbox Backup Creator i zrobiłem według tego poradnika żeby dograć topologie na 2.0:
    I wyświetliło się w logu że tak jak powinno czyli : AP25 Sector file injected at LBA sector 16608.

Potem odpaliłem ImgBurn (bo jak rozumiem zmiana topologi polega tylko na tym i nic więcej nie trzeba robić?) i zrobiłem według tego poradnika jak nagrywać na LT 2.0 http://xboxforum.pl/artykuly-31/tutorial-nagrywanie-gier-pod-ixtreme-lite-touch-2-0-a-125826/ .

No ale ImgBurn w Logu wyświetlił ostrzeżenie że rozmiar obrazu nie pokrywa się z rozmiarem nagranym na płycie. Chociaż nagrało na 100% i weryfikację też przeprowadziło. Co robię źle? Jestem zielony w temacie nagrywania na LT 2.0.

Proszę o pomoc.

2. Lotnik421 Xbox One

3. master2007

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Wieluń
  4. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
  5. master2007

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Wieluń
    Nie działa. Ikonka się wyświetla w miejscu napędu ale wyświetla coś w stylu żeby przetrzeć płytę ściereczką.

Wczytywanie...

Poleć forum