1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

burner max payload i pomoc w nagraniu

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez kserkses, Sierpień 27, 2013.

1. kserkses

kserkses Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Cześć.Jestem nowy na forum i mam niemały problem .Nie mogę nagrać gry xgd3 na xboxa za pomocą payload.Wkładam płytę i wciskam w burner max aby spachowało mi nagrywarkę samsunga.Wszystko ok IS ENable.DAlej używam img burn z ustawieniami 2,4 z opc ,veryfikacją ,calculate optimal ,Gra przepuszczona przez abgx i wszystko ok.Wybieram plik z .dvd o write .Oczywiście wyskakuje mi błąd w 49% .Próbowałem również z 4x , i ustawieniami z innej strony .Raz zdarzyło się iż finalizacja płyty nie wyszła nie wiem o co chodzi .Img burn wersja 2.5.8.0 ,abgx także aktualny .Straciłem wiele drogocennych verbitiamów mkm-003 i nie wiem co robić .Proszę pomóżcie potrzebującemu .

2. Lotnik421 Xbox One

3. orso

orso Super Moderator Członek Załogi Super Moderator Pomocnik PSforum.pl

Polubienia:
    786
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Zrób Rgh B-) ,nagraj grę bez tego programu opcja truncate tylko na takiej płycie nie graj online, zrób test, imgburn przywróć ustawienia fabryczne.

Wysłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 4

4. kserkses

kserkses Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Akurat mam ochotę grać tą grą na multi z kolegami (ta gra to sc blacklist).Ale dziękuje za poradę i proszę o kolejną .Rgh nie zrobię bo lubię grać online.Dodam ,że ihasa też miałem ale się popsuł(nie czyta płyt).A po nagrani metodą overburn mogę zainstalować grę na dysku i grać bez obaw.Zrobiłem kiedyś tak z grą grid 2(zaintalowałem z mp3) ,ale wywalało mi błąd po przejechaniu jednego wyścigu.

5. the mistic

the mistic Banned

Polubienia:
    80
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    To musisz kupić nowego ihasa na tym nic nie nagrasz raczej, może i obsługuje ale nie daje se rady z nagrywaniem w ten sposób.

Wczytywanie...

Poleć forum