1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Burner Max

Temat na forum 'iHAS' rozpoczęty przez nexus132, Luty 22, 2013.

1. nexus132

nexus132 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Witam , chcę wgrać burner max w mojego iHas-a 124 b . Po zrobieniu wszystkiego jak jest w tym poradniku X360 - poprawne nagrywanie xgd3 (modyfikacja nagrywarki) • programosy.pl będzie elegancko działac ? Widzę że wiele osób pisze że coś im tam nie działa więc chcę się upewnić że jeżeli wszystko zrobie jak tam jest to czy będzie okej.Jeszcze jedna sprawa , czy jak już to wgram , to znikną problemy typu autoryzacja dysku ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. katido

katido Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Pabianice
    Jeśli wszystko zrobisz tak jak w tamtym poradniku będzie działać jak nalerzy .A to co ludzie pisza to przeważnie jest wina płyt kiepskiej jakości sam się nadzialem na podróbki verbatimow ostatnio .

1 osoba to lubi.
  4. nexus132

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    a będe mógł nagrywać i odtwarzać zwykłe płyty ? Jak sprawdzić jaki faktor ma płyta?

5. mrowa522

mrowa522 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    52
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Częstochowa
    nagrywarka dalej ma swoje podstawowe funkcje + nagrywanie gier na x360

1 osoba to lubi.
  6. nexus132

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    a jak sprawdzić ten faktor płyty ?

7. nexus132

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Jeszcze takie pytanko , jak pobieram ten plik który jest w tym poradniku to mam tam jeszcze plik o nazwie iXtreme Burner Max , nie ma tam nic o nim wspomnianego , do czego jest on właściwie potrzebny ? Ten firmware dla naszego napędu to wybieramy dwa razy? Na początku a potem resetujemy pc a drógi raz wtedy gdy wybieramy to "Yes" w Flash Utility? Prosiłbym o jak najszybszą odpowiedź :)

Wczytywanie...

Poleć forum