1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Burner PAYLOAD pytanie

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez zuo, Listopad 2, 2013.

1. zuo

zuo Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Siemanko. Mam pytanie. Jak wygląda bezpieczeństwo nagrywania poprzez burner PAYLOAD ? Mój napęd w laptopie jest obsługiwany, więc wszystko gra :) Gram sporo na live i do tej pory nagrywałem u znajomego gry co jest dość uciążliwe. Więc tak jak wygląda kopia gry w takim napędzie i czy ustawienia przy nagrywaniu powinny byc identycznie jak przy XGD3(poradnik), czy coś trzeba zmienić ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. wiepsz

wiepsz Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jeśli nagrasz i płyta przejdzie weryfikację w 100% to nic nie ryzykujesz. Pytanie, czy nagrywarka wyrobi, sam fakt obsługiwania przez payload nie daje gwarancji (zwłaszcza, że to laptopowa) prawidłowego wypalenia. Korzystaj z verbatimów i z tych ustawień Image - TinyPic - Free Image Hosting, Photo Sharing & Video Hosting jak nie pyknie, kombinuj z innymi lub kup jakąś klasyczną nagrywarkę, która współdziała z payloadem bądź przepłać za rewizję B i miej spokój :)

Wczytywanie...

Poleć forum