1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Burnermax Payload Tool

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Przemasso, Wrzesień 20, 2013.

1. Przemasso

Przemasso Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Pytanie - Czy BurnerMAX Payload Tool służy tylko do zrzucania gier na dysk konsoli czy również do poprawnego nagrania płyty z XGD3? Mam LT 3.0 i walczę od wczoraj z nagraniem PES 2014 (parę płyt poszło sie kochać :) . Jeśli chcę TYLKO wypalić i grać wystarczy abgx 360 plus imgburn czy trzeba przepuścić też przez BurnerMAxa? Jak odpalam burner maxa z DVD w środku wyrzuca mi komunikat:
    DVD DL +R detected
    BurnerMAX not enabled, YET !
    Scanning: E:\ [ DVD RW TP1 E.01]

2. Lotnik421 Xbox One

3. WRUB5ON

WRUB5ON Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    683
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    KALISZ
    Jaką nagrywarka w pc ponieważ playtool obsługuje tylko pewne modele nagrywarek wrzucasz płytę do napędu odpalasz playtool wybierasz lunch playtool jak będziesz miał not yet to niestety na twojej nagrywarce nie nagrasz poprawnie gry z xgd3 i zostaje ci zakup ihas co do drugiego pytania przepuszczasz obraz przez abgx a wypalasz imgburn

Wysłane z mojego HTC Desire X za pomocą Tapatalk 2

4. Przemasso

Przemasso Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Nagrywarka (lapek) tak jak w logu z BMAX'a - DVD RW TP1 E.01 ( jakiś chiński szajs, który dostałem po awarii Optiarc'a). Czyli, jesli dobrze rozumiem, to jak chcę tylko wypalić płytę bez wrzucania jej na HDD konsoli to i tak muszę mieć nagrywarkę kompatybilną z BurnerMAXem ?

5. grzesiuga2

grzesiuga2 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Polecam nagrywarkę Lite On Ihas 124 F .
    wszystko działa
    Burnermax is enebled

6. WRUB5ON

WRUB5ON Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    683
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    KALISZ
    To ze enabled o niczym nie świadczy podaj info czy nagrywa grę czy przeszło weryfikację w 100% i jaka jest jakość nagrania płyty?

Wysłane z mojego C6603 za pomocą Tapatalk 2

Wczytywanie...

Poleć forum