Burnermax problemy

kussiek

Banned
Użytkownik
Witam, pobrałem Burnermax, który jest kompatybilny z moją nagrywarką od laptopa (DS8A5SH). Pojemność płyty się zwiększyła, ustawiłem ImgBurn według tego poradnika: IMGBURN Settings for XGD3 & XGD3. Wszystko ok, w imgburn-ie nie pojawiło się powiadomienie w którym do wyboru jest overburn lub turncate, wszystko się nagrało jednak przy 49% weryfikacji wyskoczył błąd, a w xboxie wyskakuje powiadomienie o przeczyszczeniu płytki szmatką. Bardzo chciałbym zagrać w GTA V Online, jednak wyczytałem, że przy kopii nagranej z opcją Turncate(bez Burn Max) ban będzie zaraz po uruchomieniu. Stąd moje pytania: co mogło pójść nie tak? mogłem coś źle ustawić w ImgBurn? Dodam, że nagrywałem na płycie Verbatim. Proszę o pomoc i będę wdzięczny za każdą sugestię. Pozdrawiam.
 

Nemezis30

Użytkownik
Użytkownik
Paytools to lipa, nawet jak obsługuje nie znaczy ,że nagrywarka da rade. Odnośnie kopi truncated możesz se grać bana nie będzie.
 

kussiek

Banned
Użytkownik
Czytałem też, że wiele osób ma problemy z konfiguracją ImgBurna przez co nagrywa przez CloneCD. Jak tam należy wszystko ustawić pod BurnerMaxa? i czy tam wybierać tą opcję "turncate" czy "overburn to medium"?
 

Lexen

Świeżak
Świeżak
Czy BurnerMax byl wlaczony podczas wypalania ?
Czy wylaczyles wszystkie niepotrzebne procesy w tle ?
Wyczytalem , ze masz lapka wiec wylacz wszelkie wygaszacze ekranu i do tego ustaw prace baterii na najlepszej wydajnosci ( no chyba , ze bezposrednio bez baterii lecisz ).
Dla pewnosci mozesz wylaczyc opcje "Overburning" ktora jest na pierwszej stronie w "Settings"
Prędkosc podkrec do 4x.
PRÓBUJ !!!
 

kussiek

Banned
Użytkownik
Dziękuję za odpowiedzi. Proszę o zamknięcie tematu.
 

Do góry Bottom