1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Burnermax, samsung sh-s202n problemy

Temat na forum 'Oprogramowanie' rozpoczęty przez piotrz23, Kwiecień 12, 2014.

1. piotrz23

piotrz23 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Witam. jestem posiadaczem samsunga sh-s202n. Nagrywarka kompatybilna z Burnermaxem. Gry nagrywa bez żadnych błędów, weryfikację przechodzi pozytywnie. Jednak kiedy wkładam płytę do napędu konsoli gry nie działają. I na Verbatimach, i na Platinum. Najpierw nagrywałem borderlands 2, ale po 2 próbach się poddałem bo pomyślałem, że obraz gry jest zepsuty. Potem nagrałem nba 2k14 na verbatimce i niby włącza się za 1 razem i można w nią grać, ale czasami wyskakuje błąd "ściereczki". Potem postanowiłem nagrać South Park gra XDG2 i działa ale tylko na verbatimie. zepsułem już ok 5 płyt, a gry nadal nie działają. Robię wszystko według poradnika i gry tak jak pisałem nagrywają się bez błędów. Co waszym zdaniem jest przyczyna niedziałania gier? Sterowniki zaktualizowane. dzisiaj chciałem nagrać Crysisa 3 i doopa. nagrywanie tej gierki stanęło na weryfikacji i nic się nie działo. Jakieś porady? jeśli to wina nagrywarki to mogę ew. ją zwrócić. Może ktoś podać ustawienia IMGburna z burnermaxem?

2. Lotnik421 Xbox One

3. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1067
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Nagrywarka nie radzi sobie jednak z poprawnym wypaleniem. Test weryfikacji nie jest w 100 wiarygodny

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka

4. piotrz23

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Ok. Czyli lepiej oddac nagrywarke? Nic nie pomoze?

5. Aizen30

Aizen30 Banned

Polubienia:
    48
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    oddać i kupić ihas rev b lub ihas EU.

6. piotrz23

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Jednego nie rozumiem. Jak to się stało, że Nba 2k14 się nagrało i można grać, a zwykłe gry XDG3 nawet nie odpalają?

7. Aizen30

Aizen30 Banned

Polubienia:
    48
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Nie pełne kopie czasami też odpalają ale nie licz na 100procentowe działanie takiej kopi.

8. Morph

Morph Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Tarnów
    Kolega wyżej ma racje. Szkoda tracić płyt, które nie są wcale takie tanie. Nie sugeruję też kupowania rev b lub d bo to koszt jakichś 180 -200 zl. Rev E można wyhaczyć za jakieś 75 zł z wysyłką. Czasem trafi się ktoś sprzedający używanego rev B poniżej 100 zł, jednak stary napęd to stary napęd i nie wiadomo co z nim będzie.

Wczytywanie...

Poleć forum