1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Burnout Paradise brak polaczenia z serwerami

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez bugatti415, Luty 11, 2013.

1. bugatti415

bugatti415 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Świdnica
    Witam.Wpadla ostatnio w moje rece stara dobrze znana gra Burnout Paradise Ultimate Box.Po odpaleniu na konsoli pierwsze co zrobilem to chcialem wejsc w tryb online.I tu zdziwienie.Nie mozna sie polaczyc z serwerami,sprobuj ponownie.Myslalem ze to jakis chwilowy problem techniczny.Ale na drugi dzien ta sama sytuacja.Wyczytalem gdzies w necie zeby usunac pobrana aktualizacje gry (chyba jakis patch 1.9 o pojemnosci 1.2 GB ),odinstalowac gre z dysku i zainstalowac od nowa i pobrac ten patch ponownie i powinno dzialac.U mnie niestety nie da sie zagrac online.Czyzby serwery Burnout Paradise juz umarly ? Wiecie moze cos w tym temacie? Konto na XBL mam oczywiscie oplacone.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Amek

Amek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Krynica Morska
    EA wyłącza serwery starszych gier. Widocznie to spotkało też Barnołta...

4. bugatti415

bugatti415 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Świdnica
  5. keicaM85

keicaM85 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7