1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Burnout paradise jak na 2 graczy???

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez tomasz222, Grudzień 7, 2008.

1. tomasz222

tomasz222 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bochnia kolo Krakowa
    witam...zassalem ostatnio burnout paradise bo znalazlem go w dziale na 2 graczy..... chcialbym poszalez z onka na drodze ale nie mam pojecia jak tam wlaczyc tryb na 2 pady ...strasznie zakrecone to menu a wszezdie narazie znajduje opcje tylko na xbox live..prosze o jakies porady gdzie wejsc zeby grac na 2 pady..dzieki

2. Lotnik421 Xbox One

3. Mr.Hankey

Mr.Hankey V.I.P V.I.P

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Z tego co pamiętam, to w ostatniego Burnouta nie da się grać na 2 ale mogę się mylić...

4. kepaic

kepaic Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    krk
    W Paradise nie ma splita, nastepnym razem poszukaj, wiecej info tutaj:
    Kod:
    [url]http://x360iso.org/showthread.php?t=4550[/url]

5. tomasz222

tomasz222 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bochnia kolo Krakowa
    okok juz wiem..na liscie gier na 2 pady wypatrzylem burnout 3 i mi sie pomieszalo ze burnout 3 odslona ma wlasnie tytul paradise;/

Wczytywanie...

Poleć forum