1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Burnout Paradise po sieci

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez dzordzyk, Maj 1, 2009.

1. dzordzyk

dzordzyk Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,

mam takie pytanie - chcialbym zagrac w Burnouta po sieci. Przy uruchomieniu z podlaczeniem do internetu sciagnela mi sie wersja 1.8. Po wlaczeniu gry i probie gry w sieci wyskakuje mi, ze potrzebuje jakiegos dodatku party (ktory sciagne za 800 ktow MS). Czy ten dodatek trzeba sciagnac ? jesli tak, to czy placi sie za sciagniecie tego ? Z gory dziekuje za informacje.

Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. PiaER

PiaER Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Auvergne
    Wydaje mi sie, ze nie musisz sciagac tegodo datku.
    Jak sam napisales ten dodatek kosztuje 800 punktow MS, ktore kupuje sie za realne pieniadze.

4. dzordzyk

dzordzyk Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,

problem jest taki, ze jak teraz wchodze do gry to mam 3 opcje - enter the paradise - single. Join the party - i jak chce tutaj wejsc to wola o ten dodatek party. Trzecia opcja to Store - sklep do kupowania dodatkow. I pytanie - czy nie ma mozliwosci pogrania w takm razie po sieci ? Automatycznie mi sciagnal 1.8 wersje i od tego czasu nie widze opcji gry w sieci.

5. ins4nity

ins4nity Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    K-Koźle
    Witam
    nie musisz pobierać dodatku 'party'
    zwyczajnie wybierasz "enter paradise city" i , kiedy już będziesz w grze , nacisnij ten krzyżyk na pad'zie (ten cztero kierunkowy przycisk), wtedy wybierz tryb online.

6. nakoz

nakoz The Legend Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    66
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Kraków - Irlandia
    Dokładnie, popieram przedmówcę. "Party" daje możliwość gry wieloosobowej na jednej konsoli. Żeby grac online wybierz tryb gry krzyżakiem. Podstawowy to freeburn online.

7. zakus24

zakus24 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dokładnie. Wciskasz D-pad w prawo i pojawia się online menu. Tam masz możliwość wybranie freeburn online albo ranked march. Freeburn - wykonujesz określone zadania, a ranked match to przeważnie wyścigi. Możesz tam wybrać Quicke match (szybki wybór), custom match lub create match (tworzysz grę, jesteś hostem możesz rozpoczynać zadania, zapraszać wypraszać). Pamiętaj, że żeby grać online w BP musisz mieć konto Gold.

Wczytywanie...

Poleć forum