1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Burnout Paradise problem

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez ciuupa, Luty 23, 2009.

1. ciuupa

ciuupa Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, mam problem w tej grze, a mianowicie nie wiem jak mogę sobie przez neta pograć np. w road rage, bo jak sie do kogoś dołanczam, to wszyscy jeżdża sobie w różne kierunki świata, a ja nic nie kminie. help

2. Lotnik421 Xbox One

3. bloodlustattoo

bloodlustattoo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    chodzi o to ze paradise jest otwarty i kazdy jedzie gdzie chce. jedz do mety najlepiej jak potrafisz

4. miedzianek

miedzianek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Białystok
    a przy okazji niezakladajac juz nowego tematu:

burnout paradise+dodatek z xbl ten z motorami to to samo co burnout paradise ultimate box?

5. andryush

andryush Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Hajnówka
    a meta gdzie jest podczas takiej jazdy? :D

6. eekz

eekz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    57
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Białystok
    tak.

7. falcon1984

falcon1984 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Meta jest w tym samym miejscu ale można do niej dotrzeć dowolną trasą :)

8. Paviano

Paviano Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Jarocin
    eekz, mi się wydaje, że nie bo tak to by nie robili oddzielnej gry :p Ale ktoś gdzieś na forum napisał, że jeżeli ma się zwykłą wersję Burnouta to motory są dopiero później.

9. Gemini

Gemini Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Ja mam takie pytanko ( nie ma co zakładać nowy temat).

Mam Burnota Paradise. Jestem w połowie gry. Powiedźmy że nagram tą nową wydaną wersję - Ultimate Box i ją uruchomię - będę dalej kontynuować to co już mam plus nowe rzeczy? Czy muszę zaczynać od nowa?

10. andryush

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Hajnówka
    Tyle ze podczas takiego freeburn'a to nie ma zadnego oznaczenia ze jest meta czy cos... tylko czasami jakas kropka sie pojawi na mapie , czerwona... a w tabeli u gory z prawej jakies punkty pokazane , zazwyczaj 0 lub 100.001 czy cos takiego i naprawde juz nie wiem o co chodzi w tej grze...:confused:

11. ciuupa

ciuupa Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    No ja właśnie mam ten sam problem, loguje się do kilku graczy i żadnej mety, ani n ic nie ma, tylko sobie wszyscy jadą w inne kierunki i obok każdego napisane jest albo zero albo coś tam 100.1 czy cos takiego. co to jest??

12. nakoz

nakoz The Legend Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    66
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Kraków - Irlandia
    bo dopiero host czyli ten kto założył grę może rozpocząć jakąś rozgrywkę typu road rage lub marked man lub wyznaczyć miejsce spotkania wszystkich graczy (np. kamieniołom) wtedy na mapie pojawia się jakiś cel, w między czasie można robić różne tricki (jump-y,power parkingi itp.) i te punkty co się pojawiają to tylko statystyki poszczególnych graczy w danych sztuczkach.

Co do pytania miedzianka... burnout paradise ultimate box to kompilacja wszystkich dotychczasowych dodatków do Burnouta (nie tylko Paradise Bikes) w skład tej wersji wchodzi również Burnout Cagney (tzw. update 1.6) oraz płatny na live! dodatek Burnout Party.

13. deek

deek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    mam taki nietypowy problem, mam zwykłego b.paradise był po francusku, gra śmigała elegancko itd. Wczoraj mnie naszło pograć podłaczam live , aktualizacja patrze gra po ang :) no i tu sie pojawia problem klikam star na ekranie tytułowym pojawia sie scenka opisująca miasto no i potem napis LOADING i właśnie czeeekam i czekamm i nic ładuje sie w nieskończonosc , co jest grane ??:eek::eek: gra była dobra na 1000% dziwne no....

14. andryush

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Hajnówka
    @deek

moze lepiej swoj problem zglos do serwisu Microsoftu , skoro pady daja darmowe , to moze w ramach przeprosin za wystepujaca usterke dostal bys nowa gre :p

15. deek

deek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    nie MS nie ma tu nic do rzeczy chyba że to ironia była:) ... wie ktoś ? może mieliście coś podobnego?

16. jareek

jareek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    a ja mam takie pytanie calkiem odstajace od tych problemow. napisze mi ktos czy w Burnout Paradise mozna grac w 2 osoby ?

17. emekmk

emekmk Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Jugów
    w zwykłym nie a w ultimate box tak
    choć może to nie byc prawdą, jak nie to mnie poprawcie

18. andryush

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Hajnówka
    A noz widelec sie uda i dostaniesz nowa gierke ! :p wszystko masz oryginalne , sciagneles sobie dodatek (platny?) i po zainstalowaniu dodatku gra nie odpala. Wiec zglaszasz to do reklamacji.. chociaz jesli to wszystko jest zwiazane z Live to moga nie udzielic gwarancji bo przeciez nie ma jeszcze polskiego Live'u...

19. nakoz

nakoz The Legend Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    66
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Kraków - Irlandia
    Nie, w Burnout party można grać w trybie wieloosobowym ale tylko na zasadzie przekazywania pada, nie ma trybu split screen.

Wczytywanie...

Poleć forum