1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Burnout Paradise z wykorzystaniem Natala w akcji

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez DusiekPL, Sierpień 11, 2009.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. DusiekPL

DusiekPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Grójec
    Oficjalna zapowiedź Project Natal podczas tegorocznych targów E3, której towarzyszyła filmowa prezentacja, przygotowana wcześniej przez Microsoft wzbudziła olbrzymie zainteresowanie na całym świecie. Wówczas zaczęto zastanawiać się, ile prawdy jest we wspomnianym materiale.

Jeśli jesteście ciekawi, jak Natal sprawuje się na konkretnym przykładzie, koniecznie odwiedzcie tę stronę. Znajduje się na niej filmik nagrany przy pomocy amatorskiej kamery, prezentujący rozgrywkę w Burnout Paradise z wykorzystaniem Natala.

http://cnettv.cnet.com/2001-1_53-50075330.html <-- Dla noobków :D

News pochodzi ze strony gram.pl

2. Lotnik421 Xbox One

3. Sense1

Sense1 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Szczecin
    Na moje oko to oni przy burnout'cie się tylko wyginali... Spójrzcie na 0:45 sekunde (do końca filmiku) jest tam pokazy facet i coś naciska (prawdopodobnie to on gra w Burnout'a) Dalej widać że ten typek/typiara już się nie wygina a samochód jechał dalej >.<

4. gomatekgo

gomatekgo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Film ciekawy, ta minigiera na początku wydaje się dobrze współpracować z Natalem natomiast Burnout, jeśli to nie fake, wygląda beznadziejnie. Stoją tak sztywno i wymachują rękami jak durnie a samochód reaguje jakby jechał do połowy zanurzony w błocie. W ogóle jak dodają gazu? Samochód sam jedzie? Moje zdanie jest takie, że Natal może być dobry do takich właśnie minigierek stworzonych i przystosowanych specjalnie pod niego, dających czysty fun z rozrywki a nie normalnych budżetowych produkcji, do których pad/ kierownica będzie nie zastąpiona. Niemniej- czekamy. Zobaczymy, pożyjemy. Wyjdzie w praniu co dalej.

5. nakoz

nakoz The Legend Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    66
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Kraków - Irlandia
    jak dla mnie fake...

6. zary

zary Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wałbrzych
    Może to z tymi piłkami to prawda ale z Burnoutem może być fake

7. zakrawacz

zakrawacz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Kraków
  8. NextBiker

NextBiker Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Siedlce
    hahaha :D

To napewno jakis fake.

9. zezima1994

zezima1994 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Ruda Śląska
    nooo.... ja patrze na początku koleś coś gada a potem patrze ten koleś ma cycki :DD coś czuje że to co oni tam wyprawiali z natalem nie ma cic wspólnego

10. pelermo

pelermo Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Od razu pomyślałem że fake :p a ta plotka że x'a mają ulepszyć tz lepszy procek grafa itp lub w ogóle nowa generacja konsoli to była ściema???

11. CuxPL

CuxPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Prochowice
    Zaraz odpale swoją kule i ci powiem ,kula mówi że wszystkiego dowiemy się w swoim czasie.A co do tematu to jak dla mnie troszeczke wygląda na Fake.

12. Fynal

Fynal Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    heh ;) żaden fake, jak dla mnie koncepcja burnouta ma wadę jeżeli chodzi o hamowanie i przyspieszanie, jednakże jak sami twórcy twierdzą zrobili to aby pokazać że nie ma opóźnień używając technologi natal. Filmik fajny, bardzo mnie ciekawiło jak wyglada burnout w akcji wcześniej trochę o tym czytałem, widziałem na filmikach ale nigdy jakoś konkretnie na tym się nie skupili ;>

13. magiczny

magiczny Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wrocław
    Jak dla mnie Burnout to fake, jednak w tej mini-gierce może być trochę prawdy. Było widać, że postać na ekranie dosyć dobrze odwzorowywała ruchy kolesia przed telewizorem.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum