1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Burnout Paradise

Temat na forum 'Gry' rozpoczęty przez wolf1165, Sierpień 30, 2008.

1. wolf1165

wolf1165 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam mam takie pytanko jak sie uruchamia te event street rules wlaczam na padzie strzalke uruchamia sie pokazuje mi nazwe ulicy na czerwono i tyle nie wiem jak to uruchomic....niech ktos napisze oco z tym chodzi albo jak to dziala pozdro ;)

2. Lotnik421 Xbox One

3. XadnerPL

XadnerPL Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Odp: Burnout Paradise

Podjeżdżasz na koniec ulicy. Naciskasz strzałkę do góry i jedziesz na Full gazie do końca ulicy. Powinien ci się włączyć czas jaki ci pozostał aby wygrać.

Wczytywanie...

Poleć forum