Burnout Paradise

maciokoki

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Burnout Paradise

nie wiem dlaczego ale jakos mnie ta gra nuuuudzi... nie gralem w poprzednei burnouty wypadki sa efektowne i samo jezdzenie po miescie zeby sie rozwalic jest fajniejsze niz udzial w wyscigu... widzialem w ktorym burnoucie ze sa crashe a tutaj to by zajedwabiscie wygladalo szkoda ze nie ma napewno by mnie przyciagnelo na dluzej...
 

krv

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Burnout Paradise

Gra jest cudna :D wczoraj mi się ściągnęła i jak do tej pory mi się nie znudziła czy jest dobrze :D polecam gierkę:D !!
 

peku

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Burnout Paradise

Hah :D Ja Demko z XBL Sciągnalem... Gram w nie juz 3 tydzien codziennie :p
 

aaaqqq111

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Burnout Paradise

właśnei zaczołem grac w tą gierke wcześniej miałem demo teraz całość oczywiście pobrana z działu download :))


nie grałem we wcześniejsze wersje ale gra zrobiła na mnie spore wrażenie jak narazie gram non stop...doszedłem chyba juz do 3 licencji prawa jazdy jezeli tak dalej będzie że tylko musze wygrac odpowiednią liczbe wyścigów to może gra mi się znudzić bo cały czas w kółko to samo ale jest jeszcze sporo do zrobienia dfla mnaniaków można jeżdzic po mieście skakac rozwalać szyldy znajdowac skruty itp. itp.....


polecam szczerze ta gierke :)

napewno lepsza od NFS pro street....moje zdanie :)
 
P

Piri001

Guest
Odp: Burnout Paradise

Nawet Colin Mcrea Rally 1 na ps 1 ( nie wiem jak sie pisze ) byl lepszy od Prostreeta .
 

misiek8

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Burnout Paradise

Muzyka jest beznadziejna...totalne dno-takie sa moje przemyslenia po 10h grania.
Jade sobie w Roade Rage,w zakrecie driftuje z boost'em z aktywnym rampage a tu slysze A.Lavigne spiewajaca,ze " I want to be your girlfriend"-co to ma byc?!?!.
Jedyny dobry utwor pochodzi od Killswitch Engage-ale ogolnie to do takiego PGR4 daleko;/
 

brattanek

Ojciec dyrektor
Członek Załogi
Administrator
XBF
Xbox One
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Świeżak
Odp: Burnout Paradise

jak dal mnie wypas, a multi kozackie :D

tu macie kody na autka:
Kod:
Unlock Sponsored Cars 
During gameplay press start and pause the game. 
In the menu press Right Bumper. 
Go to Sponsor code and enter the following. 
Password Effect 
gamestop Unlocks Gamestop car. (Must have A rank license to use offline) 
bestbuy Unlockes Best Buy car. (Must have A rank license to use offline.) 
circuitcity Unlocks Circuit City car (Must have a Burnout Paradise license to use offline.) 
walmart Unlocks Walmart car (Must have a Burnout Paradise license to use offline.) 
G23X 5K8Q GX2V 04B1 Unlock the Steel Wheels Concept Car 
Z891 4K88 IN25 79AA Unlocks the PAL "Steel Wheels" GT (Must have a Burnout Paradise license to use offline). 
B179 8M20 XA09 80FF GameStop Car for UK 
E60J 8Z7T MS8L 51U6 Steel Wheels GT 
H211 1Z99 LZ00 00BB Unlocks Micromania car (Must have a C Class Burnout Paradise license to use offline.)
 

asq1994

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Burnout Paradise

pro street to schit a burnout zje fajna gra
 

kepaic

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Burnout Paradise

Po kilku dniach grania stwierdzam ze ten freeroaming jednak mi nie pasuje do Burnouta. Na poczatku bylo ciekawie, ale podczas wyscigow wypada to troche glupio. O ile w RoadRage akurat fajnie wyszlo ze gdziekolwiek sie nie pojedzie, gdziekolwiek sie nie skreci tam sie od razu pojawiaja przeciwnicy do takedownowania, ale juz zwykle wyscigi nie wymagaja wcale takiego kluczenia - gdziekolwiek nie byla by meta wystarcza "2 proste i 1 zakret" by sie tam szybko dostac, za malo jest kluczenia uliczkami, skrotami itp. Showtime tez nie przypadl mi do gustu, teoretycznie mozna sie tak odbijac bez konca i nie trzeba juz kombinowac jak zdobyc wysoki wynik (pomijam fakt ze w Crash mozna bylo wygrywac samochody, a w Showtime nie). Za to stacje paliwowe i naprawcze to super patent, nie ma to jak przemknac przez nie z zawrotna predkoscia i przechylic szale zwyciestwa na swoja strone, power!
Wg mnie lepiej by bylo gdyby do kazdego wyscigu byly powytyczane wykrecone trasy w miescie (tak jak w poprzednich Burnoutach), a miedzy wyscigami mozna by sobie jezdzic po calym miescie (tak jak w Paradise, polowac na nowe fury itp). Wyszla niezla gra, ale chyba nie lepsza niz Revange (Dominator wg mnie tez nie byl lepszy od Revange)
 

wisba

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Burnout Paradise

mam pytanko czy da sie rady w burnot paradise zmienic jezyk?? bo mam francuski. Gre pobralem z tego:http://www.mininova.org/tor/1124846 . I gdzie trzeba wejsc zeby grac we dwoch na spilt screen???Gdy wlaczam gre to mi chyba pisze ze wczytuje a pozniej mam przcisnac a a nastepnie wybieram swoje auto,ktorym chce jezdzic po miescie
 

grzech1991

Banned
Użytkownik
Odp: Burnout Paradise

"Unlock Sponsored Cars
During gameplay press start and pause the game.
In the menu press Right Bumper.
Go to Sponsor code and enter the following.
Password Effect
gamestop Unlocks Gamestop car. (Must have A rank license to use offline)
bestbuy Unlockes Best Buy car. (Must have A rank license to use offline.)
circuitcity Unlocks Circuit City car (Must have a Burnout Paradise license to use offline.)
walmart Unlocks Walmart car (Must have a Burnout Paradise license to use offline.)
G23X 5K8Q GX2V 04B1 Unlock the Steel Wheels Concept Car
Z891 4K88 IN25 79AA Unlocks the PAL "Steel Wheels" GT (Must have a Burnout Paradise license to use offline).
B179 8M20 XA09 80FF GameStop Car for UK
E60J 8Z7T MS8L 51U6 Steel Wheels GT
H211 1Z99 LZ00 00BB Unlocks Micromania car (Must have a C Class Burnout Paradise license to use offline.) "

te kody to jakies bonusy? cheaty? czy jak :p

wisba - nie da pobrales wersje poludniowej europy gdzie nie ma ang nic na to nie poradzisz no chyba ze sciagnies ang to tak...

co so spilt screena to sie nie da
 

wisba

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Burnout Paradise

aha dzieki :/ A tylko na tej wersji nie da sie rady grac na spilt screen czy wogule sie nie da rady??
 

grzech1991

Banned
Użytkownik
Odp: Burnout Paradise

zdajsie ze tylko w paradise w starym da sie

prawidlowe kody na pojazdy to:

Odblokuj auta które są dodawane jako płatne
Grając naciśnij start.
Jak już jesteś w menu naciśnij RB.
Przejdź na Sponsor Code.
I wpisz poniższe kody (niektóre auta działają w trybie off-line po zdobyciu odpowiednich licencji).
Z891 4K88 IN25 79AA Unlocks the PAL "Steel Wheels" GT (Must have a Burnout Paradise license to use offline).
B179 8M20 XA09 80FF GameStop Car for UK
 

Adrik

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Burnout Paradise

wie ktoś jaki musi być dysk do gry multi wystarczy 20 gb
 

realizer

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Odp: Burnout Paradise

tak wystarczy :D lol co za pytanie .
 

spike200

Memento Mori
V.I.P
Użytkownik
Odp: Burnout Paradise

20gb jest idealny do wszystkiego a 120 jeśli masz zamiar coś ściągać(filmy w hd i inne). Więc 20gb ZAWSZE wystarczy na gry a dyski dodatkowe na dodatki :p
 

Adrik

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Burnout Paradise

a na karcie pamięci ni pujdzie ??
 

misiek8

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Burnout Paradise

Adrik napisał:
a na karcie pamięci ni pujdzie ??
Nie pojdzie!Ale ponoc pracuja nad patchem majacym to poprawic,ale to tylko plotka z neta.
 

dukez

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Burnout Paradise

Mam pytanie czy w paradise jest opcja opuszczenia wyścigu przed końcem? Proszę nie wyśmiejcie mnie :D
 

misiek8

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Burnout Paradise

dukez napisał:
Mam pytanie czy w paradise jest opcja opuszczenia wyścigu przed końcem? Proszę nie wyśmiejcie mnie :D
Mam zly dzien to nikogo nie bede wysmiewal.
Jest taka opcja,po prostu stajesz w miejscu,nic nie naciskajac na padzie,i po ok 3-4 sec. event zostaje przerwany.
 

Do góry Bottom