1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Burnout Paradise

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez czeski24, Styczeń 4, 2010.

1. czeski24

czeski24 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    witam.mam okazje kupić burnout paradise za 25 zł w stanie idealnym.moje pytanie czy oplaca sie doplacic i miec ultimate box(wiem ze tam wyst motory),czy sa jescze jakies istote roznice miedzy tymi wersjami

2. Lotnik421 Xbox One

3. Konradiv

Konradiv Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź
    Jeśli masz dysk, to bierz tą wersje (i jeśli korzystarz z Live). Jeśli jednak nie masz dysku, ominie cię wielka aktualizacja (~1gb). Jak masz, to poprostu przy odpaleniu gry poprosi o aktualizacje, która będzie zawierała motory , nowe płotki, nowe bilbordy.

@down
    Wyskoczy powiadomienie. Przynajmniej ja tak miałem.

4. xtomashx

xtomashx Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    moze nie poprosi ale bedziesz mogl sciagnac to dlc ... jedyne 1.2gb :)

5. fincz

fincz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Mam burnout paradise i ściągnięty update na ultimate. Nie wiem czy u wszystkich tak jest ale ja jak nie podepnę się pod "live" to uruchamia mi się wersja podstawowa :/

6. Konradiv

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź
    O, to ciekawe. Zaraz sprawdzę i Ci powiem.

Więc, wyjąłem moją zbanowaną konsolkę, podłączyłem (z dyskiem na którym jest update do V1.9). I tadam! Nie działa update . Nie wiem czy to wina bana, niestety tego nie sprawdzę. Fincz, masz bana?

@down
    ale tak czy siak update zawiera te super (jak dla mnie nie super) motory. Ale, jeśli nie masz dostępu do live/masz bana to kup sobie U.B. Ale nie sądze byś miał bana, bo kupujesz orginały :) Ja na twoim miejscu (jeśli masz dysk) kupiłbym tą tańszą, bo aktualizacja jest dostępna.

7. InPirats

InPirats Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Polska
    opłaca się go kupić nawet ze względu na super jazdę motorami.

8. marek2fgc

marek2fgc Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Lubin
    I w ultimate box masz Big Surf Island (nie wiem jak jest z pojazdami, ale wyspa jest) która normalnie kosztuje 1000MSP.

9. fincz

fincz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
  10. czeski24

czeski24 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    mam dysk i live...a ta aktualizacja jest za free?

11. Konradiv

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź
    tak jest za free, a ta wyspa jest zablokowana. Nie wprowadzaj ludzi w błąd marek2fgc. Skoro masz dysk to kupuj tą za 25zł i zaktualizuj sobie. Ta aktualizacja przynosi jedynie motory + nowe płotki, bilbordy, i nowe słupki przy super jumpach. No i 'główne menu' dodaje (możesz wybrać sobie czy chcesz auta Paradise City, czy Motory, czy BigSurf Cars (auta z DLC Big Surf Island), Cop Cars (poilcyjne, jeden chyba dosajesz, albo dwa nie jestem pewien), Toys (to także nowość, jednakże potrzebujesz CHYBA DLC BigSurf Island)).
    Powtórzę jeszcze raz, weź grę za 25zł jeśli jest w stanie idealnym, zaktualizuj i dostaniesz to samo co ja kupująć Burnout Paradise Ultimate Box.
    A i ja tez nie mam funkcji z aktualizacji 1.9 (czyli ta którą zawiera już na płycie U.B.) bez live (tylko ja po banie . , ale jeśli fincz nie ma bana i tez mu nie działa, to chyba potrzeby jest live do tego).
    Pozdrawiam!

12. czeski24

czeski24 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    to jak odblokawać ta wyspe?

13. Konradiv

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź
    Kupić DLC (nazwany Big Surf Island) za niecałe ... uwaga uwaga ... 1000msp! Jeśli masz duzo pieniędzy i nie żal Ci wydawać ich na msp polecam, bo zabawa jest fajna (szczególnie na super jumpach :) ). Podsumowując - nie żal Ci kasy - kupuj, lecz pamiętaj, że wyspa jest mała, eventów jest, porównując do orginalnej gry, mało, zabawa jest fajna przy robieniu challengów (btw. dodaj mnie do friendsów na live to pogramy troche jeśli chcesz :p). No i samochody - zabawki. ONE SĄ ŚWIETNE! :D W sumie polecam! :)

Pozdrawiam!

14. czeski24

czeski24 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    kupiłem Burnout Paradise Ulitmate Box za grosze i mam problem.Niby ta wielka aktualizacja była do wersji zwykłej (motory itd) ,ja odpalam swojego ultimate box i mam info o aktualizacji ponad 1 gb..o co chodzi?
    Mam wersje bundle copy wiec z gra Trivial Pursuit...jak ta gre odpalic?bo jak wlaczam gre to odrazu mi sie burnout ładuje

15. Konradiv

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź
    Hmm... aktualnie nie posiadam gry więc nie mogę Ci powiedzieć czy ja też tak mam. Masz możliwość dania zdjęcia tego 'Press start' ?

16. czeski24

czeski24 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    nie mam,ale obczailem wszystkie opcje i nie moge wyszukac tego trivial pursuit,na plycie od gry mam napisane tylko o burnout paradise ultimate box bundle copy ale nic na plytce nie mam wspomniane o trivial pursuit

17. marek2fgc

marek2fgc Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Lubin
    Trivial Pursuit jest na osobnej płytce.
    Ja też kupiłem XBOXa z tym 2 grami (a raczej trzema, bo była jedna w prezencie), Normalnie zainstalowałem aktualizacje. Jeżeli jesteś podłączony do live, to wejdź w Games Add-ons i znajdź tam Burnout Paradise i ściągnij Burnout Paradise 1.9.

18. czeski24

czeski24 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    gre kupilem uzywana,czyli powinienem miec oprocz burnouta plytke z trivialem? a z ta aktualizacja to wlacza mi sie przed menu gry..
    a jast jakas roznica jak pobiore aktualizacje przez Games Add-ons niz przez standaroda aktualizacja przed menu gry?

19. Konradiv

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź
    ogólnie po włączeniu gry powinieneś mieć coś w podobie strony internetowej (nie wiem jak to wytłumaczyć). W prawym górnym rogu będzie zdjecie twego avatara, pogoda w jakichś tam krajach, po środku będą newsy z gry (np. że wyszła nowa aktualizacja BigSurf Island, która była dawno :p), po lewej chyba kalendarz. Jeśli tego wszystkiego nie masz, tylko obrazek jakiś i napis 'Press start'/'Naciśnij start' (zależy od wersji językowej) to znaczy, że nie jest to U.B.
    Tak, również kupiłem tą wersje, w pudełku były dwie gry - Burnout Paradise U.B. i Trival Pursuit (dwie osobne płyty). A ta moja wersja nie wymaga aktualizacji 1.9, bo u kuzyna przecież grałem w u.b. a on live nie ma.

20. czeski24

czeski24 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    musze miec U.B poniewaz bez aktualizacji mam w grze motory

21. Konradiv

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź
    Ano tak ;p to mi się pomyliło. A te bilbordy są kolorowe? Jeśli nie, to ten U.B. nie zawiera tej aktualizacji, tylko motory. Przykro mi, nie mam jak sprawdzić.

Wczytywanie...

Poleć forum