1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Burza z błyskawicami czy tylko mżawka? - pierwsze oceny Lightning Returns

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Luty 11, 2014.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3213
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Lightning Returns: Final Fantasy XIII trafiło dziś na półki amerykańskich sklepów, a na naszym rynku wyląduje w piątek. Czy zaliczymy rozczarowanie kalibru Final Fantasy XIII-2? A może Square Enix zdoła się wreszcie zrehabilitować?

Póki co nie sposób udzielić na to pytanie jednoznacznej odpowiedzi. Wygląda jednak na to, że Square Enix nie spieszyło się z dostarczeniem płytek z kodem do amerykańskich redakcji. Gra jest już dostępna w sprzedaży w Stanach Zjednoczonych, ale brakuje większej ilości ocen w Sieci. W tej chwili można powiedzieć tyle, że opinie dziennikarzy są podzielone.

• IGN – 7/10
    • Metro – 5/10
    • The Koalition – 82/100
    • BT.com Games: 4/5
    • GameLuster - 8.3/10

2. Lotnik421 Xbox One

3. Aizen30

Aizen30 Banned

Polubienia:
    48
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    I są wysokie te oceny ta gra jest zrobiona bez większego pomysłu sensu i nie mam pojęcia po co 3 rozszerzenie zrobili. Nic tylko czekać na ff15.

4. arial_adriano

arial_adriano Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Bełchatów
    Lightning chyba się przejadła, większość pewnie czeka już na nextgenowego Finala z nowym(i) bohaterem/bohaterami, a trzeba przyznać że jak to będzie produkcja oparta o zaprezentowany jakiś czas temu Luminous Engine, to nie ma się co dziwić, bo silnik ten w połączeniu z uniwersum FF może dać ciekawy pokaz fajerwerków.

5. djploki

djploki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    250
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Jelenia Góra
    Ja tam gram i jestem zadowolony. Dla mnie jest to najlepsza część z całej trylogii Final Fantasy XIII.

Wczytywanie...