1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Buty-pomoc

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez hehe925, Lipiec 1, 2010.

1. hehe925

hehe925 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Siema mam problem z wyborem butów do piłki nożnej,zależy mi na tym żeby były lekkie i cena 150zł

2. Lotnik421 Xbox One

3. Koxus

Koxus Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    jeśli lekkie to nike mercurial :]
    napisz na jakiej nawierzchni grasz

4. hehe925

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
  5. Koxus

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
  6. hehe925

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    a dobre są Nike Rio ??.Edit Ogólnie to puma,adidas,nike

7. Koxus

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
  8. hehe925

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    fajne są Rio ale niewiem jak mają się do jakości mercuriali

9. truecrime

truecrime Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Koszalin
    powiem ci, że kupel miał te rio, po miesiącu się zaczęły rozklejać, nie przyjęli mu na gwarancji także nie polecam.
    A od siebie polece te:
    Mercurial bodajże z serii III - MERCURIAL VELOCI TF - SUPER PROMOCJA! 42.5 (1084328321) - Aukcje internetowe Allegro - mam takie same tylko że zielone już ponad rok i NIGDZIE nie są porozklejane ani pouszkadzane tak, żeby nie można było grać a uwierz mi dużo gram w piłę nożną.
    Tiempo Natural III - BUTY NIKE TIEMPO NATURAL III TF 42 1/2 (1104027445) - Aukcje internetowe Allegro - te też są dobre mam od 2 miechów i dobrze się trzymają ;)
    NIE KUPUJ ŻADNYCH TOTAL 90 !! NAJGORSZE SYFY JAKIE MOGĄ BYĆ !! Miałem 2 pary obydwie się zaczęły rozwalać po 2-óch miesiącach.

10. hehe925

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    wszystko pięknie i ładnie ale za duży rozmiar,ja mam rozmiar nogi 39 a chce kupić 40,a czy seria liberetto CTR360 i T są warte kupna czy tylko mercuriale ?

11. Kosa77

Kosa77 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Świdwin
  12. venome

venome Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Wrocław
    Ja mam nike rio, gram na hali wytrzymały ok roku. Ale wytrzymałość to jedno :) nogi się w nich parzą jakbyś je w worku foliowym trzymał. Nie polecam.

13. CuxPL

CuxPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Prochowice
    Nie wciskajcie koledze kitu ,że Nike Mercurial Veloci to dobre korki ,bo tak nie jest .Jak do ceny 150zł to Polecam Puma King .Jest to naprawdę dobry but wiele piłkarzy z ekstraklasy w nim gra np Grzegorz Bartczak z Zagłębia Lubin.
    Ja sam gram w Copa Mundialach i w AdiPurach II ,przymierzam się do kupna właśnie tych Puma King ,ze względu ,że są z bardzo dobrej skóry bodajże z Kangurzej albo Cielęcej ,a Nike Mercurial Veloci to syntetyk ,szybko pójdzie klej.Sam odradzam te Nike .Jak byś już chciał coś z Nike to kup sobie ,może Nike CTR Maestri ,albo Legendy .Pumy Kingi na orlika albo na trawkę idealne .A jak grasz na jakimś tartanie to polecam Adidas Kaiser ,tylko cena troszkę większa około 220zł ,ale polecam z całego serca .A tak do 150zł to kup sobie AdiNova .

Poleć forum