1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Być może no-jtag wróciło :)

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez dami0dog, Kwiecień 3, 2013.

1. dami0dog

dami0dog Banned Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bytom
    Witam już pisałem w sprawie grupy lecz ten temat jest zupełnie inny , bo nie chodzi mi teraz o tworzenie grupy.
    Być może ale nie jestem w 100 % pewny odkryłem sposób na no-jtag bezpieczniejszy niż tworzenie grupy bo wiadomo jacy są ludzie.
    A mianowicie jak to wygląda
    1 Potrzebny jest profil ( zrzucony z konsoli na pena )
    2 Email do konta

Dlaczego to jest bezpieczne zapytasz ?
    -Nie podajesz hasła więc nie ma możliwości kradzieży konta

Ogólnie nie wiem czy mój sposób działa więc szukam chętnego który pozwolił by mi go przetestować jeżeli wszystko będzie ok to nagram filmik i pokaże co i jak trzeba robić :)

1 osoba to lubi.
  2. Lotnik421 Xbox One

3. dami0dog

dami0dog Banned Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bytom
    Widzę że nie ma chętnych .... Ogólnie nie chodzi mi o konto z grami lub coś w tym stylu , Możecie zrobić nowe konto i ja spróbuje na nie wejść . Ja nie mogę tak zrobić bo nie posiadam 2 konsol a jak zrobię na mojej to nic nie da bo będę mieć już zapisane hasło

4. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3214
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Alert Jesteś użytkownikiem nie zakładaj tematów w dziale dla świeżaków, następnym razem będą pkt.

Wczytywanie...

Poleć forum