1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Byli twórcy Wiedźmin 3: Dziki Gon zakładają nowe studio - Fool's Theory

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Lipiec 23, 2015.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3210
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Otrzymaliśmy bardzo ciekawą informacje z rodzimego podwórka. Byli pracownicy CD Projekt RED postanowili otworzyć nowe studio i nawiązali współprace z IMGN.PRO, czyli ekipą odpowiedzialną za Kholat. Twórcy w przyszłym miesiącu zaprezentują swoje nadchodzące dzieło.

Byli twórcy Wiedźmin 2: Zabójcy Królów oraz Wiedźmin 3: Dziki Gon otworzyli nowe studio i postanowili połączyć siły z IMGN.PRO, aby wspólnie przygotować wymagającą, a zarazem ambitną produkcję.

Według pierwszych informacji projekt będzie połączeniem gatunków, w którym akcję zobaczymy w rzucie izometrycznym:

Zaintrygowani? Na więcej szczegółów musimy niestety zaczekać 24 dni – na oficjalnej stronie IMGN.PRO rozpoczęło się odliczanie do oficjalnej prezentacji.

Ja jestem bardzo zaintrygowany. Wierzę w rodzime ekipy i mam nadzieję, że Fool's Theory wraz z IMGN.PRO przygotują tytuł, który ponownie rozsławi nasz kraj.

Wczytywanie...

Poleć forum