1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Było za free? zaczeli cwaniakować? to macie za FREE

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez spraco, Maj 27, 2012.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. spraco

spraco Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Oko było można przymknąć na to,ze ktoś stworzył poradnik i go sprzedawał ok ale zaczęły się duble robić i osoby nabiją kody i sprzedają tak nie będzie!Udostępniam to każdemu za free generujcie ile chcecie.

1.Wchodzimy na strone Xbox 360 - Official Site - Xbox.com rejestrujemy się na japonie(email najlepiej hotmail.com/gmail.com)
    2.Po utworzeniu konta na powyższej stronie włączamy konsole i bierzemy przenieś profil z xbox.com i wpisujemy nasze dane login hasło przenosimy na konsole profil japoński.Następnie wchodzimy w zakładkę gry/gry demo bądź od razu się pojawi.Pobieramy grę monster hum uruchamiamy ją,czekamy aż się załaduje taki dużo czerwony pasek klikamy w niego i mamy u góry kod xbl 48h.

Aby kolejne kody generować juz nie tworzymy konta na Japonie tylko odrazu nowy profil na konsoli i z tego profilu nowego wchodzimy w tą grę demo i mamy już nowy kod i tak do dowoli.

2. Lotnik421 Xbox One

3. DeVil666

DeVil666 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
  4. spraco

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    TAK tylko,że kolega Akir napisał to tak,że kto jest ciężko kapujący dalej nie wie o co kaman.Ja napisałem to tak,że lajk zrozumie.

5. TagRider

TagRider Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    bylo juz :D nie musisz miec prawdziwego emaila (przynajmiej jak zakladasz na konsoli tylko zmyslony) teraz sie wycwanili i sprzedaja ten sposob, ja musialem szybko zdobyc kod i poszukalem na necie i innych forach i znalazlem ten sposob i udostepnilem go za free jako pierwszy na tym forum

6. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    wkurzyłeś się bo ktoś nie dał Ci zarobić?
    btw dzięki

7. spraco

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    wiem,moje meily na szybkości wyglądały typu srhghesaujd3435@gmail/hotmail/com ;]

8. TagRider

TagRider Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    ja nawet nie wystawialem tego na allegro, to juz jest pazernosc i zerowanie na ludzkiej glupocie i na ta tym ze ludzie sa strasznie leniwi. Ja zakladam na emaile tpu fdkafkaksf@oo.hg

9. Makavel

Makavel Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    75
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Drawsko Pomorskie
    Gra nazywa się Monster Hunter, a nie Monster Hum. Przy okazji zapytam: dostałem 2 kody, ten pierwszy to na 90% kod na 48h, a ten drugi, niżej?

10. Kakira

Kakira Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Ciekawe, do kiedy potrwa taka promocja?

( Wysłane z Tablet PMP7074B3G Prestigio za pomocą Tapatalk. )

11. Rafau666

Rafau666 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    465
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Stary Sacz

Kod na pobranie jakiegos dema, działa tylko na japonie

12. Tofu212

Tofu212 Banned

Polubienia:
    97
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Ja tam złe nie życze,ale miło jakby się posypała fala banów od ms dla tych pazernych najbardziej:). W końcu i tak większość z was ma lt i dostanie bana nie koniecznie za promocje kodów:)

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum