1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Były członek SWAT krytykuje Battlefielda 3

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Mnih, Październik 6, 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Mnih

Mnih XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    205
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Electronic Arts od początku celowało ze swoim Battlefieldem 3 w bardziej realistyczne podejście do strzelania niż konkurencyjna seria Call of Duty. Osoba podająca się za byłego członka SWAT jest jednak bardzo krytyczna wobec rzekomego realizmu produkcji.

Według wypowiedzi byłego żołnierza na forum Battlefielda 3 „latarki mocowane do broni, czy lasery są używane w grze niewłaściwie, przez co dość realistyczne doświadczenia zmieniają się w grę pokroju Halo, czy inną arcade’ówkę”.

„Wszyscy, którzy używają broni z zamocowanym światłem, wiedzą że należy pamiętać o dyscyplinie. Oznacza to, że światło może zarówno nam pomóc, jak i przeszkodzić, zdradzając nasze pozycje. Nigdy nie należy podświetlać członków swojego zespołu od tyłu, gdyż to uczyni z nich natychmiastowy cel dla wroga. Nigdy nie należy też długo przemieszać się ze światłem, gdyż wróg zabije nas, strzelając po prostu w stronę jego źródła. Dlatego bronie mają zawsze zamontowany wyłącznik światła, gdyż nie jest dobrym pomysłem, aby mieć je stale włączone”.

Żołnierz twierdzi, że także w grze powinien znaleźć się podobny wyłącznik, tak aby można było szybko pozbyć się niechcianego lasera czy latarki. „Są one używane głównie w przypadku przeszukiwania budynków, czy wychodzeniu zza rogu”.

Nie podoba mu się także fakt, że w grze światło umieszczone na broni emitowane jest w zbyt silnej postaci. Według niego w prawdziwym świecie taka moc może oślepiłyby na chwilę wroga, ale mógłby on bez problemu określić naszą pozycję i zacząć celnie strzelać.

Podobno członkowie SWAT lasery określają jako pomoc dla tych, którzy sami nie potrafią strzelać w dany punkt. Dłużej szuka się bowiem czerwonej kropki na ciele wroga, niż po prostu strzela przy odpowiedniej pozycji ciała. „Są one kompletnie nieużyteczne z punktu widzenia taktyki działania i używa się ich tylko z powodów psychologicznych lub po to, żeby podkręcić napięcie w hollywoodzkich filmach”.

Wczoraj twórcy gry obiecywali, że pełna wersja Battlefielda 3 będzie lepsza niż beta, ale nie wiemy czy tyczy się to także lepszego dostosowania do wojskowych realiów.

źródło: Były członek SWAT krytykuje Battlefielda 3 - Imperium gier - WP.PL

dla mnie to przekreśla całkowicie tą grę :D nie no żartuję, wszystko co widziałem w becie przekreśla tą grę, nie tylko jakaś głupia latarka ;) można się pośmiac ze źródła tego newsa, znalazłem to wrzuciłem, pozdr

2. Lotnik421 Xbox One

3. SIEDZE

SIEDZE Banned

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Zakładzie Karnym
    Ma rację, albo te światło odbijające się od lunety snajpera... byle z jakiej strony świeci słonce to i tak ono sie odbija...

4. kj5

kj5 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Jastrzębie Zdrój
    No latarki to konkretnie przesadzili. Snop światła jakby halogenem razić. Z laserami popieram zdanie wojskowego - w prawdziwych operacjach używa się ich tylko jako znacznik w misjach nocnych, inaczej przecież taki promień pozwala łatwiej zlokalizować strzelca.

5. MadMax

MadMax Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    W kwestii latarki czy lasera twórcy Battlefielda nie muszą dużo zmieniać ponieważ można latarkę lub laser włączać lub wyłączać kiedy chcemy krzyżakiem chyba w dół. Ten kto się wypowiada o tej grze niech najpierw ją dobrze ogra i pozna wszystkie jej funkcje.

6. FaAbZoR

FaAbZoR Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Szczecin, Poland, Poland
    @madmax w stu procentach popieram ;)

7. uszyneq

uszyneq Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    24
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Z jego wypowiedzi wnioskuje ze latarka swieci non stop bo on chce jakies wylaczniki..

Z tego co pamietam bo latarke sie wlancza i wylancza.. Jak ktos chce to idzie z latarka ajka nie chce to ja gasi i dlatego nie rozumiem wypowiedzi tego komandosa..

8. NikoBellic91

NikoBellic91 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    Tak w ogóle to BF3 jest po prostu grą. Gra ma nas bawić, a nie szkolić do wstąpienia do SWAT.

9. HIF PL

HIF PL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Nie grałem na PC ani na PS3, ale jestem pewien że tam tak jak i na X360 można wyłączyć latarkę/laser. I przycisk ten jest w dość strategicznym miejscu czyli na krzyżaku (miny, c4, ammo, apteka i te sprawy).

10. Jechu

Jechu V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    91
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    z Syreniego Grodu
    A od kiedy SWAT to jednostka wojskowa :D Latarki i lasery można wyłączyć, więc wypowiedz tego członka SWAT można o kant du.py potłuc.
    Zapomniałem dodać, że ogarnięty team w metro gasi nawet lampy w tunelu, co by nas wróg nie zauważył, a latarki się odpala dopiero na tyłach wroga :)

11. venom85

venom85 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    mniej wiesz,lepiej spisz
    LUDZIE!!!TO TYLKO GRA JEST!!!CHCECIE RZECZYWISTOSCI TO IDZCIE DO GROMU!!!jak beda was tam chcieli:>

12. KuBaNPL

KuBaNPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    poniemieckiej kamienicy
    Przecież to światło idzie wyłączyć więc co ten gościu plecie. Choć osobiście te lasery i latarki denerwują mnie BARDZO, a dokładnie gdy któryś z moich fumfli z drużyny świeci mi prosto w twarz.

13. DJ.Bart

DJ.Bart Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    27
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Tczew
    A ona jest realna dla minę nie.

14. PiotroZ

PiotroZ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
    A ja powiem aby się gość walił na gębę z takim gadaniem. Pewnie nawet nie pobrał bety i nie sprawdził, że łał, latarkę i laser da się wyłączyć -.- Kolejny burgerowski ciul który pier**** głupoty nie sprawdzając wcześniej gry o której gada. Żal gościa. Życzę powodzenia. Na pewno z niego dobry antyterrorysta był skoro taki ********** spostrzegawczy jest :D

15. cptMichaaX

cptMichaaX XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    57
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Ropczyce
    co do światła i lasera to święta prawda, niemożliwością by było tak straszne oświetlenie a co do lasera to nie rozumiem jego istoty bo jak dla mnie to urządzenie tylko dla bajerowania a w BF nie o to chyba chodzi choć troszkę on coś tam oślepia.

16. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    Nie takie troszkę, jak dobrze przyświecisz to oślepisz przeciwnika równie skutecznie co latarką, a nie zdradzisz swojej pozycji.

17. sielak2

sielak2 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Cały news to fejk z gatunku do pośmiania się a tu widzę że ludzie pre-ordery odwołują i bardzo dobrze będzie wykwintniejsze towarzystwo na multi

18. RSA

RSA Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18

Osobiscie sadze ze lepiej bylo tej bety nie publikowac, dlatego jest takie posmiewisko i ludzie odwoluja preordery.

19. Bazajaytee

Bazajaytee V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    się znamy?
    Laser zwiększa także celność ;]

@topic: koleś wyraźnie sieje zamęt, wymyśla niestworzone historie... Może to jakiś człowiek Activision... :rolleyes:

20. sid2007

sid2007 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    23
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Radom
    Zapomniał tylko o najważniejszym , że to tylko gra , a nie jakiś symulator dla wojska. Zresztą , ile tam w tym Battlefieldzie realizmu ...

21. Hiszpan3lek

Hiszpan3lek Banned Użytkownik

Polubienia:
    67
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Benidorm
    Z latarkami dla sniperow to jest dla mnie smieszne...
    Dla dzieciakow ktorym przeszkadzali sniperzy, ale nie oszukujmy sie w bc2 nie bylo problemu z odnalezieniem snipera nawet na hard...
    Mam nadzieje ze bedzie tryb hard w bf3 i nie bedzie owego odbicia bo to jest po prostu smieszne...

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum