1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Były prezydent Xboksa twierdzi, że wszystkich wpadek tej generacji można było uniknąć

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Wrzesień 8, 2015.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3218
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Gigant z Redmond zaliczył całą masę wpadek na początku tej generacji. "Dało się to przewidzieć i tego uniknąć" twierdzi Robbie Bach, który przez lata zarządzał marką Xbox w Microsofcie.

Nie można odmówić Bachowi doświadczenia. To on rozruszał całą markę Xbox, a także wystartował jego następcę konsoli - Xboksa 360. Robbie, podczas ostatniego wywiadu udzielonego serwisowi Geek Wire, podzielił się swoimi spostrzeżeniami na temat kierunku jaki obrał Microsoft w kontekście rozwoju ich najnowszego urządzenia. Większości problemów, które nastąpiły po premierze można było wg. niego uniknąć.

Pierwszą ogromną porażką było ogłoszenie wszelkiego rodzaju DRMów oraz konieczności podłączenia konsoli do internetu, co bardzo szybko spotkało się z krytyką ze strony graczy, prasy, fanów i całej masy innych ludzi, wśród których znalazł się również Bach.

Bach dodał również, że według niego rozwój Xbox Live przyspiesza w dobrym tempie, a sama usługa jest bardzo zbalansowana.

Zapytany o przyszłość konsol stwierdził, że według niego kolejna generacja pozbędzie się fizycznych nośników na rzecz cyfrowej dystrybucji.

2. Lotnik421 Xbox One

3. maxiazo

maxiazo Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Kaczki
    Ta tylko cyfrowa dustrybucja jest (co zaskajuje) droższa od tej na płycie.. No i nie mozna jej odsprzedać jak sie znudzi.. Nie wspomne o szybko konczacym sie miejscu na HDD a mam 1TB..

4. Fabiosek1

Fabiosek1 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    59
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Strzelin
    Jak nie będzie wersji pudełkowych to Xbox będzie spisany na straty.

5. warone

warone Banned Użytkownik

Polubienia:
    324
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Belgia
    Tylko ze duża część osób ma więcej cyfrówek niż płyt . Cena jaka jest na konsoli Ps4 i MS nie jest ich winą . Jedyne co mogli bo dodac to możliwość wymiany i odsprzedawania gier cyfrowych .

czak83 lubi to.
  6. Fabiosek1

Fabiosek1 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    59
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Strzelin
    @warone@warone ale to bezsens. Obecnie sam przyznam, że posiadam więcej cyfrowych gier niż pudełkowych (ME i Wiesiek jedynie), ale brak możliwości gry w wersję płytową byłoby strzałem w stopę. Ja wolę gry typu Gta albo Wiedźmin mieć w szafce/ na półce i chcąc wrócić zainstalować i tyle. Z cyfrówkami jest gorzej, bo pobierają się długo (wiem zależy kto jaki ma net, ale nie każdy ma szybki internet w tym ja) i przy zwolnieniu miejsca z dysku (usuwając je) trzeba pobrać je od nowa. Z płytką to tylko kwestia instalacji :)

BuRRRza i krzys1190 lubią to.
  7. Quertin

Quertin Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    33
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Zagorzyce(Rzeszów)
    Jeśli o Sony chodzi, to nawet mój net 30mb i to w nocy, nie jest w stanie nic przyśpieszyć. Pobieranie czegokolwiek ze sklepu PS Store jest tak wolne, że nie da się tego opisać.

Co do tematu, likwidowanie napędów to strzał w stopę dla jakiejkolwiek konsoli. Sam wolę pudełka niż cyfrówki.

8. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1242
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    DRM/przypisywanie gier do konta - strzał, wycofali się z tego ale smród pozostał a internet nie zapomina.
    Xbox to nie PlayStation - 2 strzał, konsola M$ rośnie w siłę ale ,,legenda,, jest tylko jedna.
    Mało rynków zbytu na start gdy Sony miało swoją konsole na wielu rynkach M$ dopiero miało w planach ich wprowadzenie 3 strzał. Ludzie idąc do sklepu mieli do wyboru PS4 albo PS4 więc brali PS4.

9. Julian1916

Julian1916 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    35
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Wysyłane z mojego GT-I9070 za pomocą Tapatalk 2

10. warone

warone Banned Użytkownik

Polubienia:
    324
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Belgia
    Do jednych bezsens dla innych nie dla jeszcze innych jest to obojętne . Mi osobiście to nie przeszkadza , na poczatku owszem zapierałem sie jak tylko mogłem ze płyty i juz dzis mam okolo 7 pudelek i 70 cyfrówek i owszem jedyne czego mi brakuje to możliwości odsprzedania ich lub wymiany ale i to moge ominąć wystarczy ze zaloze konto zakupie na nim grę i takie konto jest legalne wiec moge je podmienić odsprzedać dalej . Po za tym na poczatku tez byl krzyk płacz ze konsola ma być do grania a dzis multimedia w XO sa używane przez większość .Filmy , tv muzyka youtube i inne pierdoly sa używane .Czas pokaże co będzie po tej generacji na razie nie patrzę tak daleko . Jedynie powtarzam ze gry na obydwu konsolach sa droższe nie z ich winy .

Wczytywanie...

Poleć forum