1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Bystre opisy na Allegro

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez mck82, Lipiec 19, 2010.

1. mck82

mck82 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    ....Tu i teraz....
    Napewno wielu z was,przegladajac serwisy aukcyjne typu allegro.pl napotkalo sie na aukcje tego typu:

Jesli ktos z was napotkal sie na tego typuaukcje to wklejajcie tu screeny i linki do tych aukcji:D

2. Lotnik421 Xbox One

3. TymonPRO

TymonPRO XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Ja może coś troche innego ale też zabawne .

iPhone 2G od 1zł BCM(nie 3g,3gs,4g) (1125872034) - Aukcje internetowe Allegro

Tak swój przedmiot opisuje sprzedawca
    - ten iPhone 2G Rozwalona Edition jest niesamowity. Po pierwsze gdy nie mamy śpiwora na obozie, możemy przykryć 0,002% swojego ciała częściami od telefonu i nie zmarzniemy! Co więcej, wystawiając aluminium na promienie słoneczne, będziemy mieli przenoścny kaloryfer - czytała Krystyna Czubówna

*BONUS*
    Jako, że dzisiaj mi humor dopisuje, to postanowiłem, że oddam telefon za darmo :). Wystarczy odpowiedzieć na pytanie:

Jaka jest prędkość lotu jaskółki bez obciążenia?*

*Kosz wzięcia w loterii - 100zł

PS. Jak to mówi Pudzian: telefonu tanio nie sprzedam, więc proszę tylko o poważne oferty. ;-)

- może posłużyć jako telefon do treningu przez Mistrzostwami Świata w rzucie telefonem komórkowym odbywające się najczęściej w Finladii. iPhone ma opływowy kształt co ułatwi pobicie rekordu tj. 94,97m. Trzeba tylko ćwiczyć, ćwiczyć i jeszcze raz ćwiczyć.

4. mck82

mck82 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    ....Tu i teraz....
    Ne no..hehe #TymonPRO przebiles mnie w 100% .Unbelievable .

5. TymonPRO

TymonPRO XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
  6. Deep

Deep Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Oława
    #TymonPRO Z iPhonem na prawdę dobre :D

P.S Nawet dają niezłe ceny za tego iPhone ^^

7. malina10212

malina10212 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kielce
    Tymon, ale mi humor poprawiłeś:D teraz nie wiem czy mam zdecydować się na kasztana czy na szalik legii:D?

Wczytywanie...

Poleć forum