1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Bziuuuum, bziuuuuum, bziuuuuuuum! Nadjeżdżają nowe wyścigi od Codemasters!

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Kwiecień 17, 2014.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3226
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Trzy dni temu wspominaliśmy, że Codemsters może w tym tygodniu zapowiedzieć nową produkcję, a właśnie otrzymaliśmy zapowiedź zapowiedzi. Krótki trailer i powyższa grafika anonsują nowy tytuł, którym prawdopodobnie okaże się kolejna odsłona GRID-a!

Jak możecie się domyśleć widząc powyższą grafikę na szczegóły musimy zaczekać do najbliższego wtorku. Wtedy zapewne na naszej stronie przeczytacie, że kolejną produkcją od Codemasters jest GRID 3.

Moglibyśmy oczekiwać od tego studia nowych wyścigów na torach Formuły 1, czy też kolejnego DiRT-a, jednak poniższy materiał został wrzucony na oficjalny kanał GRID-a.

Warto wspomnieć, że druga odsłona tej serii trafiła na rynek w zeszłym roku i zebrała oceny na poziomie 80-82%.

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
  2. Lotnik421 Xbox One

3. NikoBellic91

NikoBellic91 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    GRID2 był zdecydowanie słabszy od pierwowzoru. Oby trójka była na poziomie trójeczki, to "bierę" od razu :)

4. KULA

KULA V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Szczecin
    Jeżeli to GRID 3 to chciałbym aby gra wyglądała jak pierwsza cześć bo w dwójkę pograłem może 10-15 minut

5. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1699
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Niech znów dają jazdę bez widoku z kokpitu to na pewno zagram! Z Gridem 2 pokazali, że są cofnięci z rozwoju. To wszystko co kochałem w Grid 1 zostało mi wzięte w Grid 2. Więc w Grid 3 już raczej nie mają "co wziąć"..

6. DJ.Bart

DJ.Bart Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    27
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Tczew
    To brzmi jak F1 panowie i panie.

7. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    slychac jak strzela z tlumika. To nie f1

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka

1 osoba to lubi.
  8. crosk

crosk Xbox One Xbox One

Polubienia:
    19
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Chicago
  9. l33t

l33t Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    75
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Chyba ktoś nie słyszał beznadziejnego brzmienia V6 w nowych bolidach F1. Zabili ducha motorsportu.

Mam nadzieje, ze Codemasters pójdzie po rozum do głowy i nowy Grid będzie bliższy temu co prezentowała pierwsza część serii, a nie beznadziejnie uproszczona "dwójka", w którą pogralem 30 minut, bo mam już dość kolejnych Need for Speedow.

/Wysłano z telefonu/

Poleć forum