Całkiem nowa witryna Xbox.com

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Ogór

Użytkownik
Użytkownik
Oficjalna strona Xboksa przeszła całkowitą metamorfozę. Zmienił się jej wygląd, pojawiły się również nowe, ciekawe funkcje. Jak choćby możliwość tworzenia awatarów z poziomu przeglądarki.



Jeśli nowa wersja witryny jeszcze nie działa, to znaczy, że trwają ostatnie poprawki. Przebudowa zaczęła się o godzinie 11 naszego czasu i wkrótce witrynę Xbox.com będziemy mogli oglądać w całkiem nowych szatach. O, takich jak na powyższym obrazku.



Dojdzie również nowa funkcjonalność, którą wczoraj w skrócie zjawił Major Nelson:



* edycja i zakup dodatków dla awatarów z poziomu przeglądarki
* zunifikowany podgląd listy znajomych, zaproszeń i wiadomości z XBL
* ulepszony system powiadamiania o stanie subskrypcji usługi
* system raportowania aktywności członków rodziny na konsoli
* sieciowe gierki, w które będzie można pograć ze znajomymi z XBL przez przeglądarkę lub telefon Windows Phone 7
* ulepszony i bardziej intuicyjny mechanizm wyszukiwania oraz przeglądania zawartości z Marketplace



Już za momencik sami będziecie mogli protestować zmiany.

Źródło:Gamezilla.pl
 

NikoBellic91

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Hmm.... W nocy przetestuję bo teraz strasznie długo mi się wczytuje xbox.com
 

Tallkido

Użytkownik
Użytkownik
brzydzo wyglada ze nie wiem i jeszcze te lagi ........

 

AnarchyMen

Użytkownik
Użytkownik
Nie wiem o jakich lagach mówisz :) Mam neta 2mb i działa płynnie
 

MrDraiger

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Strona po przebudowie i modernizacji wygląda bardzo ciekawie, widać wiele popraw i urozmaiceń, szkoda tylko że nie działa.
 

Fennixs

Użytkownik
Użytkownik
Mi coś strona niedziała pisze takie coś
Server Error in '/' Application.
Runtime Error
Description: An application error occurred on the server. The current custom error settings for this application prevent the details of the application error from being viewed remotely (for security reasons). It could, however, be viewed by browsers running on the local server machine.

Details: To enable the details of this specific error message to be viewable on remote machines, please create a <customErrors> tag within a "web.config" configuration file located in the root directory of the current web application. This <customErrors> tag should then have its "mode" attribute set to "Off".

<!-- Web.Config Configuration File -->

<configuration>
<system.web>
<customErrors mode="Off"/>
</system.web>
</configuration>


Notes: The current error page you are seeing can be replaced by a custom error page by modifying the "defaultRedirect" attribute of the application's <customErrors> configuration tag to point to a custom error page URL.

<!-- Web.Config Configuration File -->

<configuration>
<system.web>
<customErrors mode="RemoteOnly" defaultRedirect="mycustompage.htm"/>
</system.web>
</configuration>
 

QwerTaj

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Strona nadal jest w budowie, to taka wersja beta, za 2-3 dni powinna już być stabilna, więc nie żalcie się, że nie działa lub coś, po prostu kod nie jest do końca... skończony :)
 

szem44

Banned
Użytkownik
Nie działa, nie działa bo w przebudowie i tysiąc jeleni na raz wchodzi by zobaczyć :)
btw mi działa.
 

dziend0bry

Użytkownik
Użytkownik
czyzby dzialal XBL Polska Marketplace?

 

dominik20212

Użytkownik
Użytkownik
bardzo fajna odświeżona stronka.
 

mav571

Użytkownik
Użytkownik
Bardzo fajnie teraz wygląda stronka. Dużo lepiej od poprzedniej.
 

TomalasPL

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
A mi ta stara sie bardziej podobała, wszystko było w jednym miejscu a tutaj jakoś tak dziwnie :/
 

Mikolak

Użytkownik
Użytkownik
Wygląda jak strona reklamowa jakiegoś klubu fitness :/
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom