Całkowita wymiana obudowy

Luksza

Użytkownik
Użytkownik
Witam !!

Czy istnieje możliwość wymiany obudowy w Xboxie 360 ??
Kiedyś mój przygłupi kolega ustawił tak konsole (przy grzejniku) , że cały tył konsoli jest wygięty co niestety strasznie mnie irytuje (przerwa w graniu przez 1 rok).
 

mistrzmtb

Użytkownik
Użytkownik
można ;D
 

DusiekPL

Użytkownik
Użytkownik
Oczywiście że da rae wymienić :). Wystarczy że kupisz odpowiedni model obudowy do modelu twojej płyty głównej i będzie git :D
 

Luksza

Użytkownik
Użytkownik
A czy wie ktoś może czy istnieje jakiś serwis na terenie Wrocka, który zajmuje się takimi
sprawami i ile taka operacja może kosztować ? :(

Sprawdzałem obudowy na Allegro tyle, że wszystkie są bez wyjścia HDMI.
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
CHyba znajomy ma jedna na sprzedaż odezwij się jutro na pw czy tam na gg to się zapytam go
 

DusiekPL

Użytkownik
Użytkownik
Oj słuchaj wymiana obudowy to na prawde prosta rzecz. Nie może być już prostszej rzeczy. Wystarczy kupić obudowe i zdjąć poprzednią. Zero filozofii.
 

Luksza

Użytkownik
Użytkownik
Może i prosta tyle, że nigdzie nie znalazłem żadnej oferty, jakieś tam są na Allegro ale bez wyjścia HDMI...
 

mistrzmtb

Użytkownik
Użytkownik
masz na youtube dużo filmików jak rozebrać obudowę od xboxa, więc to nic trudnego. Kiedyś sam bałem się rozebrać obudowę ale to żadna filozofia tylko trzeba troche bardziej uważać na zatrzaski z tyłu obudowy. Jak masz falcona, albo jaspera to kup sobie jakąś czarną bo fajniej wygląda. A jak kupisz białą to zawsze można ją pomalować spray'em.
 

Zielu

Banned
Allegro.pl istnieje ,nie musisz kupować w swoim mieście
 

maxi147

Świeżak
Świeżak
@Zielu

Ty nie rozumiesz ,że on sprawdzał na allegro i są obudowy ale bez HDMI ??Zresztą sam sprawdzałem i niestety niema z HDMI , możesz poczekać bo ktoś może za kilka dni wystawić na allegro.
 

Stream

Użytkownik
Użytkownik
Obudowe możesz każdą kupić i będzie pasowała i nie ma że zależy od modelu płyty są obudowy fajne na shop.01.media
 

liqid

Użytkownik
Użytkownik
Obudowe możesz każdą kupić i będzie pasowała i nie ma że zależy od modelu płyty są obudowy fajne na shop.01.media
to jestem ciekaw jak wepchniesz Zephyra/falcona/jaspera w obudowe od Xenona?? mam na mysli wujscie AV i HDMI. no chyba ze masz na mysli wycinanie co mija sie z celem.
 

mistrzmtb

Użytkownik
Użytkownik
Stream ta strona co podałeś to jest PL ???
 

Do góry Bottom