1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Całkowity świeżak ma X'a

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez dredel, Marzec 3, 2014.

1. dredel

dredel Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Siemka wszystkim, jeśli chodzi o xbox'a 360 to nie miałem zbytniej styczności, jedynie co czytałem co nieco w internecie. Dziś udało mi się tą bestyjkę wyrwać :p. Konsola ma LT 2.0 wiem że jest 3.0 i wypadałoby ją mieć jeśli chcę grać w nowsze gry tak? Jeśli tak to czy jest opcja aktualizacji w domu czy jednak nie obejdzie się bez serwisu którego u mnie w gorzowie raczej nie ma :/ Konsola woła też o aktualizację, boje się aktualizowac z racji ze slyszalem ze moge stracic ta przerobke. Ogółem mam duzo pytan ale ciezko mi to sklecic w jedna calosc :p Po prostu chociaz w 50 % wtajemniczcie mnie w Xboxa i sprawy zwiazane z przeróbką :D.

Nazwa tematu nie opisuje problemu - #Jabar

2. Lotnik421 Xbox One

3. flow91

flow91 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Polecam opcje szukaj, miliony poradnikow,na forum....

Wysyłane z mojego GT-S5360 za pomocą Tapatalk 2

4. Talibrr

Talibrr Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    55
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Przyklejone posty odpowiadają na wszystkie pytania, wystarczy poczytać. Poza tym temat nie opisuje problemu. Radzę przeczytać regulamin

Wysłane z mojego GT-N7000 przy użyciu Tapatalka

5. Pixel

Pixel Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    854
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Każdą grę odpalisz na LT 2.0 (oczywiście PAL / Region Free) - przy LT 2.0 nie należy grać na XBL (większa szansa na bana).
    Możesz zaktualizować konsolę ale możliwe, że złapiesz "cichą aktualizację" i będziesz musiał dodatkowo bawić się w wgrywanie Title Update do każdej gry - jedynym rozwiązaniem jest wgranie LT 3.0.
    Wszystkie inne informacje znajdziesz w działach LT / Dla świeżaków itd.

Wczytywanie...

Poleć forum