1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Call od Duty :Modern Warfare 3 w roku 2011 ?

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Utakata, Listopad 5, 2010.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Utakata

Utakata Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Activision Blizzard, które ujawniło doskonałą sytuację firmy. W trakcie konferencji prasowej podsumowującej raport, Eric Hirshberg (CEO Activision Publishing) poinformował, że w roku 2011 należy spodziewać się prawdziwej powodzi DLC do Call of Duty. Oprócz tego, również w przyszłym roku, na półkach sklepowych znajdziemy nową część wspomnianej serii - jest szansa, że będzie to Modern Warfare 3.

Na poparcie tych wiadomości mamy wypowiedzi zarówno Hirshberga (CEO), jak i Thomasa Tippla (COO i CFO), czyli dwóch szefów wydawcy, którzy stwierdzili, że w przyszłym roku na rynku pojawi się gra z gatunku FPS z serii Call of Duty.

Nikt na razie nie wspominał o kontynuacji Modern Warfare, zakładając jednak, że intencje wydawcy zostały dobrze odczytane, to w zasadzie jedyny tytuł z serii, który ma szansę pojawić się tak szybko, to właśnie Modern Warfare 3. O tym z kolei wiadomo, że jest w trakcie produkcji, którą zajmuje się Infinity Ward. Studio zostało co prawda mocno przetrzebione na skutek konfliktu byłych szefów Zampelli i Westa z Activision, jednak zapełnienie brakujących miejsc nie stanowiło najwyraźniej dużego problemu.

Wracając jednak do tematu DLC, to trudno się dziwić ich spodziewanemu wysypowi w przyszłym roku. Szczególnie jeśli weźmiemy pod uwagę fakt, że nad Call of Duty pracują obecnie cztery różne studia deweloperskie, a mianowicie Infinity Ward, Treyarch, Sledgehammer i Raven Soft. Oznacza, to nie tylko największą ilość DLC jakie się do tej pory ukazały przy okazji CoD, ale prawdopodobnie największą ilość dodatków jakie kiedykolwiek towarzyszyły pojedynczej produkcji.

Dla graczy jest to informacja oczywiście dobra, pod warunkiem jednak, że cena planowanych dodatków będzie się mieścić w przyzwoitych granicach. Dotychczas, przy okazji Modern Warfare 2, zarzucano firmie Activision, że żąda za rozszerzenia zbyt dużych kwot. Nie zmienia to oczywiście faktu, że milionów graczy na całym świecie proponowana cena, jak na razie, nie powstrzymała od zakupu.

Gry-online

2. Lotnik421 Xbox One

3. SoTeR

SoTeR Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bytom
    Ku*** jestem jasnowidzem, wczoraj powiedziałem bratu że w 2011 będzie MW3 :D
    Mam nadzieje że to będzie prawda :)

4. Mnih

Mnih XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    205
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bydgoszcz
  5. T0Mmy

T0Mmy Banned

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Warszawa
    Nie wiem po co ten news . Dopiero co black ops wyszedł a oni już o kolejnym mówią

6. NikoBellic91

NikoBellic91 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    Niestety mam przeczucia że Modern Warfare 3 (Oczywiście jakby wyszedł) nie będzie tak fajne jak 1 i 2 po tym jak Infinity Ward się rozsypało...

7. QwerTaj

QwerTaj V.I.P V.I.P

Polubienia:
    235
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Ostróda
    Raven Soft ? Będzie fajnie ;)

8. TheDarkKnight

TheDarkKnight Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    160
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wielkopolska
    Dobrze by było, sądząc po zakończeniu MW2 to następna część powinna się ukazać. Modern Warfare nic nie przebije, jednak narazie skierujmy swoją uwage na Black Ops, bo o MW3 to tylko przypuszczenia.

9. Jechu

Jechu V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    91
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    z Syreniego Grodu
    Jeszcze Black Ops nie wyszło, a już MW3 może być za rok :p

10. Dzefii92

Dzefii92 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Podkarpacie/Sanok
    i to rozumiem modern warfare 3!! black ops lipne;/

11. 65userow

65userow Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Odezwał się fanboy bad company co w call of duty gra mniej więcej 20 min dziennie...

Black ops jest fajne, modern warfare 3 będzie jeszcze fajniejsze. Skąd wiem? Ja w to wierzę

12. QwerTaj

QwerTaj V.I.P V.I.P

Polubienia:
    235
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Ostróda
    Black Ops jeszcze nie wyszło, a ja już je skończyłem :D

13. scooby666

scooby666 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Rdz
    co to ma do rzeczy? offtopy jakieś...

a modern warfare jest jeden słuszny z 2007 roku! a robić trzecią część to porażka. nie zdąży człowiek w multi posiepać a już wydają kolejny tytuł, a raczej DLC z misjami za cenę nowej gry. Soory, ale ja się tak nie bawię. Im częściej gry wychodzą tym bardziej są krojone i jeszcze ze 2 lata i cod stanie się crapem, a oceny będzie dostawał dobre za nazwe;/

14. Jechu

Polubienia:
    91
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    z Syreniego Grodu
    Co Cię to obchodzi w co gra?
    Fanboyem to Ty jesteś. Skąd wiem? Ja w to wierzę :DD

15. 65userow

65userow Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Tak. Jestem fanboyem microsoftu i call of duty. Jak masz PS3 lub grasz w bad company to będzie z tobą źle.

A teraz do rzeczy:

"Co Cię to obchodzi w co gra?"
    Bo mnie wkurza jak dostaję dokładnie co 2 min zaproszenie do bad company(jak wie że i tak nie zagram to nie. Na siłę)

16. Hextor

Hextor V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    Żal. Black Ops'a jeszcze na gałki oczne nie widziałem a oni o MW3 spekulują.... Paranoja...

17. arkadiusz_89

arkadiusz_89 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    23
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Polska
    jaka paranoja? w styczniu/lutym pierwsze przecieki o następnej części cod i machina marketingowa ruszy, znów trailer w przerwie meczu w juesej i tak dalej, jest tak co roku a niektórzy się dopiero chyba obudzili, ja wolałbym zamiast tych wzsystkich codow, nfs i innych gier zapowiedz nowego GTA, no trzy lata minie w kwietniu od premiery gta 4 a rockstar milczy...

zeby offa nie bylo to od mw3 oczekuje jedynie obicia mordy jak zrobilo to cod4, hehe wiadomo, najlepsza czesc cod (dla mnie ofc...)

18. karol12222

karol12222 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Pisz (warm-maz)
    black ops jeszcze nie wyszlo to skad mozecie wiedziec ;pp

19. krosfajer

krosfajer Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
  20. PiotroZ

PiotroZ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
    I tak nic nie przebiję informacji którą przeczytałem na innym portalu, że pracują nad GT6. Roześmiałem się. W głowie krążyła jedna myśl... na PS5 będzie GT6. To jest paranoja. Nie wydali GT5, a już zapowiadają 6. Za 25 lat może i wyjdzie ale czy ktoś będzie o tym pamiętał ? No dobra, a teraz do rzeczy. Na Black Ops to się nie napalam. Wiem czego można się spodziewać po tej grze. Tego samego. Czyli kamperów, noobtuberów i innych dzieci neo grających w tak ******ający sposób że aż ma się ochotę wypierniczyć pada przez okno. Dlatego jedyne Call Of Duty jakie mnie bawi w multi to 4. Tam runda zaczyna się normalnie, a nie "plum". Chodzi oczywiście o głos tuby. Nie było takiej rundy aby się od tego nie zaczynało. W 4 nie było tych pierdół. Commando walący z 5 metrów z noża, na pro skoczysz z dachu w Faveli i nic ci się nie stanie... Ciekawe czy Treyarch coś z tym zrobi. Singiel w MW2 był epicki i piękny. Ale multi to już ostra kaszanka. Ja wiem że zaraz zaatakuje mnie fala fanów Modern Łerfer 2 ale taka jest prawda. Kretyńska ilość dodatków do broni w multi, ułatwiająca kamperom ich niecny czyn typu czujnik bicia serca i tak dalej. Overpowered chopper gunner. No po prostu respi się 6 gości na głowie, koleś widzi i wali. Wpada mu taki multi-kill że idzie się ze****. Jeżeli jednak zauważę poprawę w BO bo też je pewnie nabędę, prawdopodobnie na święta, to będzie po prostu dobrze. Chociaż po RC-. to widzę że to będzie jeszcze większa dziecinada niż w MW2. Oczywiście to jest moje własne zdanie, nikogo nie próbuję tutaj przekonywać do moich poglądów.

21. Jechu

Polubienia:
    91
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    z Syreniego Grodu
    Mam i gram, i nie jest ze mną źle :D

Jak dla mnie COD może wychodzić co roku, przejdę single a za multi podziękuje :p
    Wyjdzie Bulletstorm i w to będę pykać na multi :D

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum