1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

call of duty 2

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Masakracja, Maj 18, 2014.

1. Masakracja

Masakracja Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam.
    Czy ktoś z was wie może gdzi mogę kupić COD'a 2? Nie chodzi mi o BO2 albo MW2 tylko te starsze :) na xboxa 360 oczywiście :eek:

2. Lotnik421 Xbox One

3. MrocznyImperator

MrocznyImperator Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Gostyń
    Śmiem twierdzić iż CoD 2 był na starego xboxa, nie na 360'tke. Ale mogę się mylić bo gra też może być na "x180" jak i na x360 w wersji arcade. :) a gdzie kupisz to Ci nie powiem, poszukaj po allegro może coś będzie, jak nie to ebay, amazon itp. :) radze dobrze sie rozejrzeć :)

Kura pazurem nastukała i z gównianego ST26i napisała :>

4. loot2012

loot2012 Banned Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Łódź
    Mi się zdaję że w normalnym sklepie na xboxie znajdziesz coda 2 ale nie jestem pewien :) Wpisz i zobacz

Tapnięte sprzed xboxa przez Neo V :)

5. mario546

mario546 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    49
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Białystok
    Gra call of duty 2 została wydana podczas premiery konsoli xbox 360.Na allegro można jeszcze kupić gre call of duty 2:
    GRA XBOX 360 CALL OF DUTY 2 GOTY (4252092765) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
    CALL OF DUTY 2 SWIETNA GRA - UNIKAT - BDB WYS 24H (4240424288) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

6. sajosoldier

sajosoldier Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Ja kupiłem w sklepie na xboxie za 69zł kiedyś.
    Spolszczenia niema. A na multi grało do 100osób max. Teraz pewnie nikogo już niema.

Wczytywanie...

Poleć forum