1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Call of duty 3

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Marilla, Sierpień 17, 2010.

1. Marilla

Marilla Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam.
    To mój pierwszy post na tym forum i bardzo proszę o pomoc.
    Posiadam Xbox 360 Premium z ixtreme 1.6, a więc gry wchodzą bez problemu do wave3.
    Naszła mnie ochota zagrać w Cod 3, więc czym prędzej zassałem obraz płyty, sprawdziłem w abgx360 wyskoczyło tylko, że: "video padding contains bad data", ale program naprawił to. Gra posiada wave 1, czyli nie ma potrzeby przerabiania na inny.
    Gra została nagrana bez żadnych problemów Imgburn na płytce Verbatim.
    Po wsadzeniu do napędu gra odtwarzana jest jako film.
    Dodam tylko, że nagrałem już ok. 20 gier i każda działa, więc nie wiem w czym leży problem.
    Zauważyłem, też że na płycie nie ma $SystemUpdate samo tylko Video i Audio TS.
    Na innych płytach jest taki folder.
    Proszę o pomoc. Pozdrawiam.

2. Lotnik421 Xbox One

3. The_Human

The_Human Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Biauyyyystok
    gra jest dosc stara wiec nie wymaga $SystemUpdate. abgx360 moze i powiedziec ze naprawil ale to nie zawsze musi byc prawda. radze sciagnac z innego zrodla

4. miro71

miro71 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Wrocław
    Potwierdzam, nie ma co się cackać, po prostu ściągnij z innego źródła i wszystko powinno być git.

5. anchelutte

anchelutte Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Jak sciagniesz nowy obraz to nie sprawdzaj abgx tylko 360WavesPatcher zobacz jaki ma wave jak duzy to zmniejsz do odpowiedniego i nagrywaj.

Wczytywanie...

Poleć forum