1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Call of Duty 4 (COD4)

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Joker.96, Lipiec 21, 2010.

1. Joker.96

Joker.96 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Sosnowiec
    Witam wszystkich forumowiczów oraz maniaków konsoli XBOX 360 :) Mam pytanie odnośnie coda jak dopasować tak zwane "perki" na snajpkę lub szturm (dokładnie AK-47) ?? Z góry dzięki za odpowiedz.

----------------------------------------------------------------------------
    Bardzo przepraszam za literówkę lub błąd ortograficzny może się tak zdarzyć gdyż jestem dyslektykiem :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. Stifleer

Stifleer Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Kraków
    Bardzo polecam perki: Bandolier , Moc Obalająca i Pewne granat błyskowy i wybuchowy, AK-47 tłumik. Na dyslektyka masz 5 z ortografii.

4. Joker.96

Joker.96 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Sosnowiec
    Bardzo ci dziękuję plusik dla ciebie :) Temat można zamknąć.

5. freetag

freetag Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Może ja jeszcze dodam coś od siebie.
    Według mnie najważniejsza jest moc obalająca, bo bez niej musisz więcej wpakować kul w przeciwnika, przez co możesz przegrać bitwę 1v1.
    Do snajpera właśnie najlepiej mieć moc obalającą, bo będziesz zdejmował zazwyczaj jednym shotem. Tak samo do ak-47, ja bym tłumika nie radził brać, bo wtedy celność spada i na początek trudniej trafić (jeżeli jesteś oczywiście początkującym). No i granat błyskowy. Co do reszty perków to zależy od ciebie, bo np. bandolier jest na dłuższe rushowanie i zdobywanie killstreak'a dużego. Więc to zależy od ciebie, czym ci się lepiej gra.

6. Mnih

Mnih XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    205
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bydgoszcz
    więc, ujmę to tak: jeśli grasz po to by grac i staty miec w stosunku 2:1 to graj na takich perkach, jak ci polecili koledzy wyżej. jeśli jednak chcesz byc naprawdę dobry w te klocki to używaj tych perków: stopping power, bandolier, dead silence. zarówno AK47 jak i AK74u używaj bez red dota czy silencera, sam stock. ze snajpą nie używaj ACOGa, tylko normalnej lunety, jak opanujesz quickscopy to będziesz miótł. pozdro

Wczytywanie...

Poleć forum