1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Call Of Duty-4 i 5

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Kuba2255PL, Grudzień 18, 2010.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Kuba2255PL

Kuba2255PL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Mam parę pytań dotyczących gier Call Of Duty:Modern Warfare i Call Of Duty:World At War.
    Cod:Modern Warfare:
    -Czy trudny jest na dzień dzisiejszy tryb multi,bo nie chce,żeby mnie przez pierwsze 3 miesiące jechali jak bota :D
    -I ogólnie czy warto kupić,głównie dla multi,czy dużo ludzi gra
    Cod:WaW:
    -Czy istnieje w niej normalny multik oprócz zombie(deatmache itd.),i czy dużo ludzi gra
    -I Jak w pierwszym,czy trudno(jeśli w ogóle jest normalny multiplayer)

2. Lotnik421 Xbox One

3. TheDarkKnight

TheDarkKnight Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    160
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wielkopolska
    World at War
    -Istnieje troche trybów w multi, np. Team Deathmatch, Deathmatch
    -Multiplayer nie jest trudny, jak już troche grałeś w CoD'a to nie sprawi ci kłopotów... tydzień i jedziesz z nimi :p (jak grasz w singla to przy okazji troche ćwiczysz)

Modern Warfare
    -Warto kupić, chyba najlepsza część CoD'a, multi tak jak w WaW - zależy...

4. Kuba2255PL

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bydgoszcz
    To jeszcze niech się ktoś wypowie,który definitywnie lepszy i w który więcej ludu gra :D

5. Stalker

Stalker Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    więcej gra pewnie w cod 4, ja bym go brał

6. Marydson

Marydson Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Lubaczów
    w modern warfare w weekendy wieczorami gra ~~15 tys osob w tygodniu przez dzien po 3-8tys , caly czas mozna kogos znalesc do gry , ja nie spotkalem sie z problemem zeby dorwac ludzi do multi. W waw gra ktos online wogole ? orientuje sie ile graczy ? bo jestem zainteresowany wstepnie ta gra

7. Nikolai

Nikolai Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
  8. Kuba2255PL

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Ten temat jest tak średnio przydatny(link wyżej),bo co tam napisałem,to przywaliło mój post 5 innych,i już odpowiedzi nie dostałem.I w dodatku z taką ilością pytań,trochę bez sensu tam pisać.Dlatego czekam na dalsze opinie.

9. Nikolai

Nikolai Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Hmmm... CoD5 a CoD4? Zaczniemy od CoD4 czyli 'Modern Warfare'

Single miodny, masa efektów, klimat nie z tej Ziemi. Multi - moim zdaniem podobne do tego z CoD6 , ale pod wieloma względami lepsze. Dynamiczne, jest 'Create a Class', dużo broni, fajne mapki - grałem wczoraj wieczorkiem i łącznie grało 10 tysięcy osób, więc problemów ze znalezniem meczu nie ma. Mi ogólnie gra bardzo się podobała, więc zdecydowanie polecam. Jak coś, to kupuj z tej aukcji - CoD 4 Modern Warfare XBOX 360 WYSYŁKA GRATIS! (1375923372) - Aukcje internetowe Allegro (bo wysyłka gratis :D)

CoD5 (World At War) - Single to tylko 'idź, zabij, idź, spal, zabij, zgiń, uratuj, spal, zgiń' bez żadnych fajnych akcji. Multi też troszeczke nudnawe moim zdaniem. Ale za to nadrabia trybem Nazi Zombies - tryb genialny, można pobawic się z kumplem który gra na drugim padzie. No i oczywiście tryb Co-op, tutaj już ciekawiej niż w single (niczym się nie różni od przechodzenia na jednego gracza, ale z drugą osobą zawsze ciekawiej) I BARDZO WAŻNE - żeby grac w Kampanie w Coopie najpierw trzeba przejśc gre samotnie.

Ja bym osobiście wybrał Modern Warfare - jak kupisz, chętnie pogram 1v1 na XBL; )

&Marydson - w WaW bardzo podobnie jak w CoD4. Nie ma problemów ze znalezieniem kompanów do gry. Jak coś, to chętnie pogram, nawet coop ;)

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum