Call of Duty 4 - Problem

Addissek

Użytkownik
Użytkownik
Otoz wbilem na zmodowany serwer, zabilem trzech typa granatem i dostalem minusowego expa :O Calemu lobby wyzerowalo lvl, a mi do takiego stopnia, ze nawet meczu nie moge wyszukac...Wszystkie playlisty mam na szaro, jakbym nie mial wystarczajacego lvl'a (nawet tdm). Bronie, unlocki itp nie zostaly nawet naruszone :culpability:
Mialem 55 lvl bez prestizu, a teraz mam 1 lvl i -95874500 expa.

Nie moge normalnie grac, jedyna mozliwosc to dolaczenie do kogos...


Jest na to jakis sposob?
Jak znacie kogos kto moduje to niech mi da jego GT ;/
Bede wdzieczny za pomoc ! :p
 

BuRRRza

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Eh tu nie ma sensu kłócić się z tymi co modują . Zwykli idioci. Ta gra była epicka ale zniszczyli ją hakerzy tak samo jak WaW :/ Też wczoraj trafiłem na takie lobby ale od razu wyszedłem nie potrzebnie wgl tam siedziałeś . Spróbuj usunąć savy z MW i wszystko z nim związane a potem zacznij grać całkowicie od nowa.
 

Addissek

Użytkownik
Użytkownik
Niestety nie pomoglo :( Ma ktos jeszcze jakis pomysl?
 

Tofu212

Banned
tak naprawde masz już po koncie , tylko założyć nowe
 

Lipek

Świeżak
Świeżak
Dawno temu miałem (mam) ten sam problem. Jednak spotkałem kiedyś tutaj na forum kolesia który również miał negatywne XP. Zagadaliśmy i po jakimś czasie zaczęliśmy grać razem dzięki uprzejmości jednego z jego kolegów. Wysyłał nam zaproszenia. Ale żeby zlikwidować ujemne XP to musiałbym chyba grać latami. Jak się później dowiedziałem jest możliwość aby któryś z graczy wbił nam max level i prestiż jakimś tam sposobem. Więc mam prośbę do kogokolwiek aby pomógł mi i mnie podobnym wskoczyć na dodatni XP. Pozdrawiam.

Mój GT: Kepil
 

Do góry Bottom