1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Call of Duty 4 - Problem

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez Addissek, Kwiecień 12, 2012.

1. Addissek

Addissek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Kielce
    Otoz wbilem na zmodowany serwer, zabilem trzech typa granatem i dostalem minusowego expa :O Calemu lobby wyzerowalo lvl, a mi do takiego stopnia, ze nawet meczu nie moge wyszukac...Wszystkie playlisty mam na szaro, jakbym nie mial wystarczajacego lvl'a (nawet tdm). Bronie, unlocki itp nie zostaly nawet naruszone :culpability:
    Mialem 55 lvl bez prestizu, a teraz mam 1 lvl i -95874500 expa.

Nie moge normalnie grac, jedyna mozliwosc to dolaczenie do kogos...

Jest na to jakis sposob?
    Jak znacie kogos kto moduje to niech mi da jego GT ;/
    Bede wdzieczny za pomoc ! :p

2. Lotnik421 Xbox One

3. BuRRRza

BuRRRza Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    71
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Tarnobrzeg
    Eh tu nie ma sensu kłócić się z tymi co modują . Zwykli idioci. Ta gra była epicka ale zniszczyli ją hakerzy tak samo jak WaW :/ Też wczoraj trafiłem na takie lobby ale od razu wyszedłem nie potrzebnie wgl tam siedziałeś . Spróbuj usunąć savy z MW i wszystko z nim związane a potem zacznij grać całkowicie od nowa.

4. Addissek

Addissek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Kielce
    Niestety nie pomoglo :( Ma ktos jeszcze jakis pomysl?

5. Tofu212

Tofu212 Banned

Polubienia:
    97
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    tak naprawde masz już po koncie , tylko założyć nowe

6. Lipek

Lipek Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Hull
    Dawno temu miałem (mam) ten sam problem. Jednak spotkałem kiedyś tutaj na forum kolesia który również miał negatywne XP. Zagadaliśmy i po jakimś czasie zaczęliśmy grać razem dzięki uprzejmości jednego z jego kolegów. Wysyłał nam zaproszenia. Ale żeby zlikwidować ujemne XP to musiałbym chyba grać latami. Jak się później dowiedziałem jest możliwość aby któryś z graczy wbił nam max level i prestiż jakimś tam sposobem. Więc mam prośbę do kogokolwiek aby pomógł mi i mnie podobnym wskoczyć na dodatni XP. Pozdrawiam.

Mój GT: Kepil

Wczytywanie...

Poleć forum