1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

:Call of Duty 5 World at War:

Temat na forum 'Gry' rozpoczęty przez gpiorzel, Październik 6, 2008.

1. gpiorzel

gpiorzel Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    http://www.allegro.pl/item449630290_call_of_duty_5_world_at_war_x360%5D_cod_5_ww.html

Pierwszy preorder, 14 listopada premiera. A ja chciałem 4 szukać, teraz to chyba nie ma po co.

po1) Faktycznie premiera tuż tuż czy to fake?
    po2) Co sądzicie o powrocie do IIwś i akcji na pacyfik? W sumie spodobał mi się nowy klimat, zorganizowane akcje szybka infiltracja itp. Zobaczymy, multi ma być tak samo fajne więc czekam i na gwiazdkę kupuję!

2. Lotnik421 Xbox One

3. przeo_91

przeo_91 Guest

Odp: :Call of Duty 5 World at War:

Ad.1 Tak to prawda już 14 listopada(Moje urodzinki :D ) Pokazuje się CoD5

Ad2. Ja uwielbiam klimat II Wojny Światowej więc się ciesze że wracają do korzeni .

4. TymonPRO

TymonPRO XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16

Ad2. Ja neistety sie nieciesze bo zadużo tych gier z 2 Wojną Swiatową ,w modern warfare dali czasy wspołczesne i była super gra

5. misiek8

misiek8 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    In an ODST armor waiting to drop

Zabijanie Japsow nie przynosi mi jakos wiekszej radochy...co innego Szkopy-do tych lubie postrzelac-ale troche i tego osatatnimi czasy jest wiele w grach.
    Wlasnie skonczylem BIA:HH i narazie mam dosc WWII-ilez mozan strzelac z tej Garandy i Thompsona do tych samych niemcow z MP40 i KAR98.

CoD4-ten klimat powinien zostac zachowany.

6. rowerser

rowerser Sialalalalallalal V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master

Polubienia:
    141
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Kozie Byki

ale wiesz taka decyzja nie bedzie oparta na tym co powie garstka ludzi...tlyko sa pewnie przeprowadzane badania na ten temat. Watpie by tworcy na chybil trafil robili gre :D

7. misiek8

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:

Mysle,ze nie.

Gra jeśli będzie dobra to obroni sie sama-nie ważne jakie będzie tło fabularne.
    Pamietasz ile to bylo płaczu i narzekan,ze CoD4 bedzie we wspolczesnych czasach-a wyszło rewelacyjnie i teraz większość narzeka ze CoD:WaW powrócił do WWII.

Mysle,ze tak duze i powazne studia developerskie jak np. Epic, Infinity Ward,ID Software,Valve robie takie gry jakie na jakie maja ochotę-w rekach takich ludzi każda gra będzie wielka i okarze sie hitem-badania marketingowe nie są im ptrzebne aby zrobic dochodowa produkcje.

Ale to tylko mój prywatny poglad ne poparty absolutnie niczym poza wlasnym "widzimisie":>

8. gpiorzel

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6

No dokładnie zgadzam się, CoD4 bee bo współcześnie, co z tego będzie itp. Sądzę że 5 będzie wystarczająco widowiskowa i dramatyczna (podobno ma być ostro) że wynagrodzi powrót, zresztą miejsce zupełnie nie podobne do poprzednich części, jungle, snajperzy na drzewach i palenie wiosek itp klimaty. czekam czekam

9. TymonPRO

TymonPRO XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16

Ja oczywiscie bardzo czekam na tę gre i jestem pewny że bedzie świetna tylko porostu troche za dużo tych gier z 2 wojny światowej ale mimo to czekam jak najbardziej

10. misiek8

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:

http://xbox360.ign.com/articles/916/916812p1.html

Tutaj panoiwe macie pelna zapowiedz...jestem pod ogromnym wrazeniem tego co przeczytalem.

-graficznie lepiej ni CoD4
    -alternatywne ścieżki/drogi w niektorych misjach
    -WYBORY MORALNE!!!(wziac jencow do niewoli lub zabic ich)
    -miotacz ognia i mozliwosc podpalania trawy,dzrzew(nie wszystkie jedan splona),drewnianych zabudowan
    -faktyczny wplwyw dymu na rozgrywek(np. w zadyminych pomieszczeniach anlezy sie czolgac,gdyz tylko nisko przy ziemi nasza postac bedzie mogla oddychac).

Redktorzy IGN stwierdzili ze,CoD:WaW ma bardzo duze szanse byc ostatecznym/najwiekszym osiagnieciem w dziedzinie drugowojennych FPS na obecna generacje konsol.

Przyznam sie,ze nie czekalem zbytnio na CoD,ale po tym co przeczytałem juz czyszcze spust w padzie:>

11. xarr

xarr Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6

Jeśli rzeczywiscie gra ma opcje offline co-op to już dla mnie jest świetna :) za dużo producentów rezygnuje z tej opcji..

12. realizer

realizer V.I.P V.I.P

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16

WWII juz jest w tylu grach (80% gier wojennych) ,ze robic kolejne to przesada(oczywisicie nie mowie by calkiem wycofac sie z tej "epoki" w tworzeniu gier). Po co niszczyc cos co wyszlo serii na dobre? Bo to jest pewne ,ze CoD4 jest najlepsza i najpopularniejsza gra serii i to pewnie przede wszystkim dlatego ,ze jest ona ukazana w czasach wspolczesnych.

BTW ? Po co zamawiac gre ponad miesiac przed premiera ?

13. MARINO

MARINO Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Kraków

Ja już widziałem w Media prolog. Pisało Call of Duty 5 World at War, a nad słowem "call" malutkimi literkami napisano "prolog" (wersja na PC-ta)

14. asq1994

asq1994 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6

Każdy cod jest lepszy od cod-a 4 ponieważ w codzie 4 jest małao misji a także zbyt mało jest szczelania przeszłem coda 4 na Veteranie i przeszłem bezproblemowo a np cod 2 lub 3 lekko słabo mi szło.

15. misiek8

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:

Napisz to jeszcze raz po polsku.
    Nie znam dynamiczniejszego FPS od CoD4- ja i ponad 10 mln ludzi którzy kupili oryginalna gre(na wszystkie platformy).
    Dla mnie CoD2 jest banalny w porównaniu do CoD4.Moje słowo przeciwko Twojemu-to są po prostu subiektywne odczucia chłopcze,każdy widzi to inaczej.

16. gpiorzel

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6

Nie kłucić się :p od 4ki lepszy jest tylko UO i Enemy Territory dla mnie :p
    No BF:BC też mnie ostro wkręcił, 2 misie singla zaliczone a tak to online cały czas :> dylemat super mam, brać FC2 czy właśnie CoD5, blisko siebie premiery, obie się świetnie zapowiadają, ale 400zł na raz wydać to przegięcie by było..

17. Fydeus

Fydeus Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Dąbrowa Górnicza

Misiek8 to mało znasz dynamicznych fpsów. Wątpię także abyś znał zdanie każdego z tych 10 mln ludzi którzy CoD4 kupili. Wszyscy cieszymy się że Cod 2 był dla Ciebie banalny , na pewno zyskasz teraz grono wiernych fanek i osiedlowy fanklub.

P.S Nie ucz innych jak mają pisać skoro Twoje posty to językowy dramat

18. misiek8

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:

Fakt,filologii polskiej nie ukończyłem.Zgadzam sie z Tobą w zupełności-moja polszczyzna jest godna pożałowania w porównaniu do tej prezentowanej przez Asq 1994.

CoD 4 był dal mnie wymagającą grą,Cod 2 nie. I co w tym złego-ta wypowiedz sugeruje że niby jestem "zajebisty"?!
    Użytkownik Asq 1994 nazwał CoD4 łatwa gra-dlaczego jemu nie robisz wyrzutów?!
    Polecam melise pic przed snem.

P.S.
    CoD2 był pierwsza gra którą upowszechniła system automatycznej regeneracji zdrowia-dla graczy przyzwyczajonych do "apteczek" było to spore ułatwienie.

19. Fydeus

Fydeus Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Dąbrowa Górnicza

Drogi Misku

Nie bardzo mam ochotę polemizować gdyż obawiam się ze jak to ostatnio uczynił użytkownik xarr którego serdecznie pozdrawiam sprawisz ze spadnę z krzesła rechocząc.

Zacznijmy od najbardziej dynamicznego fpsa - moje pytanie czy znasz znaczenie słowa dynamiczny?

Chciałbym tez zapytać Cie co spowodowało fakt iż w Twoim odczuciu gry pozbawione apteczek są łatwiejsze?

P.S Nie robię nikomu wyrzutów jednak w mojej opinii próbujesz podbudować swoje ego czepiając się jakiegoś młodszego użytkownika forum

20. Answer7

Answer7 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Inowrocław

Nie gralem w Coda 5 ale 4 abrdzo mi sie podobala mam nadzieje ze 5 mnie ejszcze abrdziej zaskoczy.

21. wandal10

wandal10 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6

answer nie grac nie grales ja tez nie gralem bo wersji full jeszcze nie ma ;p

Wczytywanie...

Poleć forum