1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

call of duty 5 - zacinka w misji

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez warlock, Styczeń 5, 2009.

1. warlock

warlock Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    jestem w moejscu gdzie po raz pierwszy podkłada się w bunkrach ładunki wybuchow e- wrzucam te ładunki do środka i dupa - nie chce sie za cholere rozwalić ten bunkie r- trzeba chyba rozwalić 3 sztuki - czy kolejność ma znaczenie - rozwalam ten pod którym stoją żołnierze już czekają. ktoś coś doradzi - już mnie trafia - wpieprzyłem tam do środka z 30 sztuk i nic. może w jakieś konkretne miejsce trzeba to podkładać?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Pieter029

Pieter029 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    ok. Lublina
    Z tego co pamiętam to trzeba było wejść do bunkru i tam był taki stół i na tym stole była żółta kontura ładunku, podchodziło się do tego, i pokazywał się napis aby przytrzymać X albo A nie pamiętam dobrze. Po założeniu ładunku trzeba było wybiec z bunkru i biec za pozostałymi i koniec misji. Nie jestem pewien czy akurat o tą misje ci chodziło. Jeżeli pomogłem kliknij Dziękuje ;)

4. warlock

warlock Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    hmm - dzieki wielkie, ale to nie to - mam kolesi (japońców) których porozwalałem i staje przed bunkrem gdzie są jakieś zakichane drewniane wrota do niego - nie da się wejść do środka - po lewej i prawej są onka z kratami - sierżant napieprza o podkładaniu ładunków i tyle - dupos blados - jak ktoś może pomóc - pls

5. Brzoza

Brzoza Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Przemyśl
    wrzucasz ładunek przez dziurę odchodzisz i odpalasz :) tyle na ten temat hehhe sam sie głowiłem jak wejść ale spróbowałem wrzucić wypalić ładunek i gitara :)

6. zman1

zman1 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    wrzuć od razu wszystkie 3 ładunki ja tak robiłem i działało ( gry wrzuciłem jeden na początku nic nie wybuchło.

7. patryk22patryk

patryk22patryk Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ja pierw wszystkich rozwaliłem i później przez okno na ścianę rzuciłem ten ładunek i po 1 sztuce starczyło żeby rozwalić bunkier.

Wczytywanie...

Poleć forum