Call of Duty Advanced Warfare konsola LOGI

elenium115

Świeżak
Świeżak
Witam,
Mam pytanie da się jakoś wyciągnąć jakieś logi z uruchamiania gry z konsoli?

Mam problem z kilkoma grami nie odpalają się teoretycznie sprawdzone i na identycznej konfiguracji tzn:

xbox 360e STINGRAY V6
RGH RGX
Dash: 16747
FSD 3 rev 775
xexmenu
DashLaunch 3.12

działają.
Przykładem jest gra z tematu Call of Duty Advanced Warfare.
Próbowałem uruchomić grę w formatach xex i god bez zmian na obydwu konsola zachowuje się identycznie.
Rozpakowana prawidłowo kontent z płyty CD1 do content na dysku.
CD2 do Games gra się uruchamia ale przy wyborze kampanii wywala błędem dysk nie do odczytu przeczyść dysk i zrestartuj konsole.

Podejrzewam, że jest jakiś problem z dostępem do content ale bez logów ciężko coś namierzyć.
 

drzazga78

Użytkownik
Użytkownik
takie rzeczy najczęściej po kilku sprawdzeniach okazują się być prozaicznymi błędami,

sprawdź jeszcze raz Content z dvd1- czy na 10000% jest to poprawny folder, np taki:

hdd1:// Content / 00000000000000 / 41560914 / 00000002 / (tu dwa pliki 2GB i 1.9GB)

a DVD2 (Xex/God) na dysku gdzie normalnie wrzucasz Gry np:

Hdd1:// Games / Advanced Warfare

być może pobrany z Internetu przez Ciebie obraz ISO - jest jakiś wadliwy ? Spróbuj pobrać go ponownie / lub z innego źródła i sprawdź wtedy...
 

elenium115

Świeżak
Świeżak
ISO pobierane 2 razy. Osoby, które go pobierały potwierdziły w postach, że obraz jest ok.
Kontent na 100000% poprawnie wgrany znajduje się w folderze:
HDD:\\Content\0000000000000000\41560914\00000002 i są tam dwa pliki o rozmiarach 1.98 GB (41560914051BF3C0) i 1.84 GB (4156091407406280).
Pliki przysłałem FTP próbowałem również Pendrive.
DVD2 w formacie XEX cała zawartość wgrana do katalogu Call of Duty Advanced Warfare
HDD:\\gry
Zmieniłem jego nazwę na HDD:\\Game i ścieżki w FSD.

Próbowałem również z formatem GOD.

Tu ktoś opisuje ten sam problem ale nieszczególnie udało się go mu rozwiązać:
http://www.xpgamesaves.com/topic/113160-tutorial-call-of-duty-advanced-warfare-installation/page-3
 

drzazga78

Użytkownik
Użytkownik
a może odblokuj Content (z Trial na Full)
 

elenium115

Świeżak
Świeżak
A jak to zrobić?
Generalnie płytę przerabiałem na xex takim programem Xbox Backup Creator
Wybierałem Image Tools -> wybierałem obraz -> i robiłem Extract.
 

drzazga78

Użytkownik
Użytkownik
pobierz sobie

XBLA Unlocker 1.6.exe

odpal program - wskaż mu CONTENT ( te dwa pliki około 4GB) - i kliknij ENABLE Full Version - w tabeli STATUS było TRIAL - a po kliknięciu powinno wskoczyć FULL

PS - jeszcze jest drugi program xm360v2.0d - to wersja xex - do odpalenia na konsoli - (nie korzystałem)
 

elenium115

Świeżak
Świeżak
Faktycznie tak było zmieniłem na Full. Wgrałem ponownie ale to samo bez zmian. Przy starcie kampanii wyczyści dysk i uruchom ponownie. Po czym startuje na nowo FSD.

Poszło jeszcze raz wypakowałem całą grę potem zmieniłem ją na Full. Przegrałem na konsole i teraz jest ok działa bez problemu. Dzięki za pomoc
 

Do góry Bottom