1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Call of Duty: Advanced Warfare ma przywrócić pierwotny blask serii

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Czerwiec 30, 2014.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3221
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Pamiętacie pierwszy raz, gdy zagraliście w Call of Duty 4: Modern Warfare (PS3)? Gra niejako zamknęła długą historię serii związaną z II Wojną Światową i przetarła szlaki dla nowego, nowoczesnego wcielenia produkcji. Powalała w każdym aspekcie i za to pokochało ją tak wielu fanów. Sledgehammer, wraz z Call of Duty: Advanced Warfare (PS4), chce zaserwować nam podobne wrażenia, jakie wywarła właśnie ta czwarta, przełomowa część serii.

Nowa odsłona po raz pierwszy powstaje w 3 letnim cyklu produkcyjnym. Współzałożyciel studia zajmującego się najnowszą iteracją - Glen Schofield w wywiadzie udzielonemu serwisowi OXM, tak oto opowiada o ich nadchodzącym Call of Duty:

Kolejny współzałożyciel dodał swoje:

Nie wiem czemu, tym razem mam sporą chrapkę na kolejne Call of Duty. Może złudnie liczę, że coś się w serii zmieni i tak jak zapewniają twórcy, znowu poczuję się jak wtedy, gdy po raz pierwszy odpaliłem Call of Duty 4: Modern Warfare. Niby wszystkie patenty, które widzieliśmy na materiałach z E3 już gdzieś spotkałem, ale być może dłuższy czas dewelopingu nie pójdzie na marne i kultowa seria wróci na piedestał, z którego moim zdaniem już dość dawno spadła.​

2. Lotnik421 Xbox One

3. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1694
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Hmm chyba każda odsłona miała przywrócić pierwotny blask serii :D

Zresztą "blask serii" to czasy II Wojny Światowej.. Więc jak podejście futurystyczne -nano szkielety itp itd. mają nam przywrócić blask serii? .

4. NikoBellic91

NikoBellic91 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    Nie, ale pamiętam jak pierwszy raz zagrałem w Call of Duty 4: Modern Warfare (X360).

Call of Duty: Advanced Warfare (PS4)? Te PS4 to jakiś podtytuł do podtytułu Advanced Warfare? Czy powstaje jakiś spin-off od Advanced Warfare? Kurczę, aż nie nadążam za tymi newsami.

Tegorocznego CoDa (XO) wezmę prawdopodobnie po tym jak się dowiem o stanie technicznym BF:H (XO).

4 użytkowników lubi ten post.
  5. Egooo

Egooo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Wagrowiec
    Wystarczy dać pojazdy w multi i zniszczyła by całą serie BF taka prawda COD zawsze było dopracowane w 100% a nie testowanie kilka lat w BF

1 osoba to lubi.
  6. maxoff

maxoff Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    182
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Jest takie przysłowie "krowa która dużo ryczy mało mleka daje" - ja poczekam z ocenami jak ukaże się gra, bo tych przechwałek i zapewnień producentów gier to mam już powyżej nosa...
    Każdy swoje chawli - a później różnie z tym bywa, dla mnie CoD byo gienialne, jednak z roku na rok coraz słabsze dlatgo z góry nie mówię NIE tylko zaczekam na gotowy produkt i wtedy się okaże.

7. Lewis

Lewis Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    103
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wola śląsk
    kosmiczne bronie maja przywrocic blask? heheh no niewiem napewno nie kupie dopoki beda robic Call of CRYSIS

8. warone

warone Banned Użytkownik

Polubienia:
    324
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Belgia
    I jeździli byśmy pojazdem w kaczki albo hello kitty :)

1 osoba to lubi.
  9. maxoff

maxoff Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    182
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Drobna aluzja z Towjej strony... :livid:
    Ale jednak trafiona w sedno

10. NikoBellic91

NikoBellic91 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    Z jednej strony trudno się z Tobą nie zgodzić. Z drugiej strony BF3 (po kilku patchach) jest dopracowany w 100%, przynajmniej w moim odczuciu, bo hitmarkery wchodzą jak w masło. A tryb multiplayer w BF4 był chyba kilka miesięcy robiony.

11. piotrz23

piotrz23 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Seria CoD to szybkie mecze na małych mapach. Żadnych pojadów czy też śmigłowców.

Wczytywanie...

Poleć forum