1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Call of Duty: Advanced Warfare nową odsłoną serii. W grze pojawią się egzoszkielety..

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez NikoBellic91, Maj 2, 2014.

1. NikoBellic91

NikoBellic91 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo

Kilkanaście dni temu studio Sledgehammer Games opublikowało pierwszy screen z nowej odsłony serii Call of Duty. Kilka dni później plotkowaliśmy, że tegoroczna część zabierze nas w czasy I wojny światowej, ale dziś wiemy już, że informacje te nie mają nic wspólnego z rzeczywistością. Firma Activision uruchomiła specjalną stronę, zwiastującą oficjalną zapowiedź produkcji (odbędzie się za dwa dni). Na szczęście fani marki nie muszą czekać ani minuty dłużej, gdyż w serwisie Destructoid pojawił się zwiastun, screeny oraz pierwsze informacje dotyczące strzelanki Call of Duty: Advanced Warfare, która zadebiutuje na rynku 4 listopada bieżącego roku. Okazało się, że czekają nas poważne zmiany, w tym elementy rodem z serii Crysis.

Historia produkcji skupi się na grupce żołnierzy dowodzonej przez postać graną przez Kevina Spacey’ego (popularny aktor znany z wielu filmów, serialu House of Cards oraz…reklam banku BZ WBK), który odwrócił się od rządu Stanów Zjednoczonych. Jak możemy obejrzeć na powyższym zwiastunie, w produkcji nie zabraknie futurystycznych gadżetów oraz egzoszkieletów znacznie wpływających na możliwości bojowe bohaterów. Będą oni mogli skakać na wielkie odległości, używać kamuflażu niczym Predator, czy też wspinać się po budynkach jak Spider-Man. Opublikowany materiał wideo prezentuje także pojazdy unoszące się w powietrzu (hoverbikes), wykorzystanie niewielkiego drona oraz osłonę rozstawianą w trakcie wymiany ognia. Podczas walk nie zabraknie również różnego rodzaju jednostek opancerzonych, mechów, itd.

Niestety to wszystko, co wiemy obecnie. Dalsze szczegóły poznamy za dwa dni, w czasie oficjalnej zapowiedzi Call of Duty: Advanced Warfare. Pewnym za to jest, że tegoroczna odsłona będzie trochę odstawać od poprzedniczek, ale nagranie jasno daje do zrozumienia, że i tak zostanie utrzymana w klimacie serii, napędzanym przez nieustanną akcję i skryptowane sceny. Nie wiemy jeszcze na jakich platformach sprzętowych ukaże się najnowsza odsłona. Wiadomo jedynie, że fragmenty rozgrywki z nagrania pochodzą z wersji na konsolę Xbox One. Można więc zakładać w ciemno, że gra pojawi się także na PlayStation 4 i komputerach PC. Ciekawe jednak czy trafi również na starsze urządzenia (Xbox 360, PlayStation 3, w miarę nowe, ale technologicznie przestarzałe Wii U).

Źródło: Call of Duty: Advanced Warfare nową odsłoną serii. W grze pojawią się egzoszkielety rodem z serii Crysis! | GRY-Online.pl

NikoBellic91: Hmm... Crysis i Titanfall ze skryptami? ;> Ciekawy jestem co z tego wyjdzie :)

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
    2 użytkowników lubi ten post.
  2. Lotnik421 Xbox One

3. Matek17

Matek17 Banned Użytkownik

Polubienia:
    20
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    A ja tak się cieszyłem, gdy pojawiły się plotki, że nowy CoD może być obsadzony w czasach I Wojny Światowej. A tu d*pa...

4. Makavel

Makavel Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    75
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Drawsko Pomorskie
    Miałem podobnie, strasznie brakuje mi klimatów 1 i 2 wojny światowej, a nawet wojny w Wietnamie w grach FPS.

5. neo937

neo937 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Może być epicko, cośna miarę CoD MW lub nawet MW2. Żby tylko nie okazało się, że wszystkie epickie scenki zostały pokazane na powyższym trailerze...

Przepis na sukces z CoDem? Przywrócić kapitana Price'a.

6. Coller22

Coller22 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    104
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Konin
    Zapowiada się bardzo ciekawie *_* czekam z niecierpliwością :)

7. maxoff

maxoff Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    182
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Wolał bym I / II WŚ niż te Sci-Fi klimaty...
    To trochę zaczyna przypominać mi CRYSIS'a, a nie dobrego starego CoD'a.

8. x.Kac

x.Kac Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Tczew
    Ja mam tylko nadzieję, że zadbają o graczy xbox 360 i ps3 i nie wydadzą gry tylko na konsole nowej generacji. Na trailerze prezentuję się dosyć fajnie, przypomina mi to Black Ops 2. Osobiście również bym wolał aby gra osadzona była w czasach I wojny światowej.

9. maxoff

maxoff Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    182
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Z tego co kiedyś czytałem to niestety na X360 i PS3 nie będzie wydana, tylko nextgeny i PC.

10. trebol91

trebol91 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    74
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Jeśli gra ma wyglądać tak jak na powyższym filmie to wątpię aby była na konsole starej generacji

Wysłane z telefonu przez Tapatalk

11. randnd

randnd Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    24
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kielce
    Ehhh... :chargrined:

Liczylem na klimaty przelosc i / lub terazniejszosc ale widac po trailerze ze znow pakuja jakis FUTURE SYF

Znowu masa "dodatkow" ala nakladka na bron "ganja style" :congratulatory:

No nic. Trzeba czekac na nastepna czesc i 2015 rok :]

12. warone

warone Banned Użytkownik

Polubienia:
    324
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Belgia
    A no to jak zawsze super zapowiedz hiper zwiastuny gówno z gry .

13. Lewis

Lewis Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    103
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wola śląsk
    pffff znowu jakis KOSMOS .... nie ja podziekuje ,czekam na inna czesc w 2015r. pozdro

14. TheOFF

TheOFF V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    341
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    UK
    Czy tylko mi się wydaje, że nowy 'kolofdjuti' wygląda jak połączenie Black Ops'a 2 z Crysisem lub Future Soldier?
    Znów mam mieszane uczucia. Niby tasiemiec, niby w kółko to samo, ale jednak jestem tą częścią zainteresowany.
    Co nie zmienia faktu, że pograłbym w jakąś nową grę osadzoną w klimatach I/IIWŚ i/lub Wietnamie.

Trzeba też przyznać, że temat futurystycznej wojny troszkę się przejadł.
    Za dużo gie oklepuje ten sam schemat.

1 osoba to lubi.
  15. xaero15041987

xaero15041987 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Wałbrzych
    Z Coda robi sie powoli Crysis.

16. Samurai

Samurai Xbox One Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    19
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Lubin
    Dokładnie to samo pomyślałem z tym CRYSIS'em hehe widać jest coś na rzeczy :D Szkoda że nie wrócił temat I czy II wojny :/

17. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1653
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Wszyscy tak narzekają itp itd. A gra się tak i tak sprzeda.. Bo zawsze się sprzedaje =/

18. PidzamaSGaming

PidzamaSGaming Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    50
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Worszoł
    CoD Advanced Warfare to pierwsza część z cyklu CoD,KTÓRA BĘDZIE POJAWIAĆ SIĘ CO 3 LATA ;)

Wczytywanie...

Poleć forum