Call of Duty: Advanced Warfare - Opinie

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl


W wątku tylko Opinie!
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Syf. Nie udana parodia titanfall. Kolory na mapach to istna porażka, wygląd niczym small soldier. Takiej kupy w cod nie bylo chyba jeszcze nigdy. Gra chyba nawet gorsza od halo
 

kurczak80

Użytkownik
Użytkownik
Parodia nie parodia i tak pewnie pobije kolejny rekord sprzedaży bo to COD.
Ja ta liczę w singlu na kilka godzin dobrej akcji :) Multi mnie nie interesuje.
Według mnie grafa jak na x-a jest niezła zwłaszcza postacie wyglądają świetnie.
 

BE_Mroku_256

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Nie dziwie sie jak gracie na last gen. Gra wyglada jak kupa gowna na x360/ps3, zainwestujcie w nowe konsole.Duzo ludzi ktorzy juz maja kopie swojej gry uwazaja, ze kampania jest o wiele lepsza od Ghosts i Black Ops 2. Trzeba pamietac ze na last geny gre robilo nie Sledgehammer, tylko inne studio.
 

djploki

Użytkownik
Użytkownik
Syf. Nie udana parodia titanfall. Kolory na mapach to istna porażka, wygląd niczym small soldier. Takiej kupy w cod nie bylo chyba jeszcze nigdy. Gra chyba nawet gorsza od halo
Nie obrażaj Halo, bo to jedna z najlepszych gier jaka ujrzała światło dzienne.

Call Of Duty zatraciło swoją tożsamość. Sam nie wiem co o tym myśleć. W grze jest tyle nowoczesnych gadżetów, że już nie mam pewności czy one napradę istnieją czy są tylko rzeczami wymyślonymi na potrzeby gry bądż gadżetami przyszłości. Naprawdę wolałem Call Of Duty z czasów II Wojny Światowej. Boję się, że ta seria może skończyć tak jak Medal Of Honor.
 

orso

Super Moderator
Członek Załogi
Super Moderator
Pomocnik
PSforum.pl
Syf. Nie udana parodia titanfall. Kolory na mapach to istna porażka, wygląd niczym small soldier. Takiej kupy w cod nie bylo chyba jeszcze nigdy. Gra chyba nawet gorsza od halo
Dokładnie mam identyczne odczucia , gram kampanie i del z hdd.

Wysłane z mojego HUAWEI P6-U06 przy użyciu Tapatalka
 

Bis

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Czy na wszystkich platformach jest takie dziwne celowanie? Podczas przycelowywania lewym spustem, głowa(kamera) podąża z dużym opóźnieniem za celownikiem i jest to denerwujące bo rozgrywka traci na dynamice. Da się to zmienić gdzieś w ustawieniach? Nie grałem też w ostatnie CODy, od dawna jest to 'ulepszenie'? Rozgrywka wygląda ładnie i filmowo... ale gdy biorę pada w ręce to mam wrażenie że gra ma spory inpu-tlag.
 

RyyCo

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Mi się gra bardzo podoba, właśnie zaczynam trzecią misje. Pierwszy COD który mnie wciągnął. :) Zachowanie kompanów godne pochwały, potrafią zabić przeciwnika, ochraniać nas, a nie tylko stać w miejscu i strzelać na oślep. Podoba mi się motyw z granatem który zeskanowuje przeciwników.
W drugiej misji podczas rzucenia złego granatu wykańczamy przeciwników zupełnie inaczej niż po rzuceniu tego skanującego, też fajna sprawa. Idę grać dalej. :D
 

bania79

Świeżak
Świeżak
Po przejsciu dwóch misji na xone stwierdzam ze gra mi sie podoba i to bardzo. Warto zagrać polecam
 

Piwko89

Użytkownik
Użytkownik
Jak dla mnie cos noowego w serii CoD,jednym to sie podoba drugim nie.Graficznie ladnie wygladaja przede wszystkim przerywniki filmowe az chce sie je ogladac ;).W kampanie zagralem jedna misje wiecej czasu poswiecilem na multi i tam mile zaskoczenie ;) rozgrywka szybka,duze mapy zroznicowane a to plus w tej czesci dzieki tym skokom ;d,na razie jeszcze lagi na serwerach ale da sie przezyc,podoba mi sie tuning serii punktow ktorego chyba nie bylo w poprzednich czesiach jak i nielimitowango biegu tak jak np w Battlefieldzie ;)


ogolnie moja ocena to 9/10 bo to jeden z lepszych Codow jakie gralem ;)
 

f1older

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
to nie miałoby prawa się nazywać Call of Duty, bo te się kojarzy nieodmiennie z II wojną światową(tu nie ma lepszego).
ale Advanced Warfare to naprawdę niezła gra. i pod względem wizualnym, i technicznym. wygląda bardzo dobrze.
coś jak dobry Crysis. mnie osobiście takie futurystyczne klimaty nie krecą, ale doceniam samą grę, bo jest niezła.
No i Irons, demon z piekła rodem. :D
 

kamilos ms

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Mi się gra bardzo podoba i polecam,jedynie co zauważyłem podczas gry na weteranie to dość niski poziom sztucznej inteligencji.
 

oxygen

Użytkownik
Użytkownik
Gra krótka 17 misji ja przeszedłem ją w 4 godziny, dużo wstawek filmowych, za dużo, w proporcji do samej gry, za bardzo ukierunkowana gra wciśnij x wciśnij rs, itd i tak albo idziemy na przód bo innego wyjścia nie ma, w niektórych momentach co najwyżej można się rozejrzeć. Mam mieszane uczucia chciało by się więcej , a się skończyło, do czołgu nie wsiadłem, latałem odrzutowcem, ale też parę skrętów wykonałem w kółko, plansza nie pozwalała polatać tym odrzutowcem dłużej. Gra ładna graficznie, ale jak by była 2 x dłuższa była by ok.
 

DJDIDO88

Użytkownik
Użytkownik
podoba mi się, kampania fajna, multi jak to multi ogólnie jest OK i warto polecić
 

loot2014/ban

Banned
Użytkownik
Ta część przebiła wszystkie inne cody nie mówiąc już o fabule i czasach w której została osadzona. Gram na xbox360 i widzę że wycisnęli z tej konsoli ostatnie poty, grafika miażdży gameplay wyśmienity. Do grywalności i sterowania idzie się przyzwyczaić lecz trzeba trochę posiedzieć zanim ogarnie się jakiego granatu kiedy użyć itp. Dla mnie rewelacja gdy widzę niektóre fragmenty tej technologi jaka jest tutaj przedstawiona zastanawiam się jak twórcy na to wpadli :) Polecam każdemu jeśli nie grał niech zagra. Moja ocena 10000/10. Więcej gier z taką grafiką :)))
 

djploki

Użytkownik
Użytkownik
Graficznie jak na Xboxa 360 to rewelacja. Dźwięk na kinie domowym-rewelacja.

Gra się świetnie. Na "veteranie" gra jest niezłym wyzwaniem.

Ale i tak tęsknię za Call Of Duty w realiach z II Wojny Światowej.
 

f1older

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
jasne, że świetna gra. jak można napisać, że grafika jest 0/10?!
właśnie że największym zaskoczeniem dla mnie jest, że ta gra rewelacyjnie się prezentuje od strony technicznej. a i grywalności nic nie brakuje. choć II wojna światowa, od Infinity, to coś, na co niezmiennie czekam. :)
 

djploki

Użytkownik
Użytkownik
Gra skończona. To najlepsze Call Of Duty fabularnie i graficznie z czasów nowoczesnych jakie powstało.

Jestem pod wrażeniem, że z Xboxa 360 można było jeszcze tyle wycisnąć.

No i ta muza Harrego Gregsona Williamsa ( to ten kompozytor od Metal Gear Solid ).

Piękne pożegnanie ze starą generacją. Bo na nową część Call Of Duty już chyba na naszych starych maszynkach nie ma co liczyć.
 

Tom3kTheTube

Użytkownik
Użytkownik
serio ploki grafika ci się podoba w wersji x360? dla mnie jest wrecz paskudna :/ jak cała gra zresztą ta cała nowość im nie wyszła moim zdaniem
 

lukaszkulpinski

Użytkownik
Użytkownik
To i ja w sumie sie wypowiem, gre mialem kupic na ps4 ale akurat zostaly mi 2 verbatimy :) wiec postanowilem pograc sobie na xboxie i ku mojemu zaskoczeniu gra prezentuje sie super. Graficznie wyglada bardzo ladnie a wierzcie mi ze po zakupie playa rzadko kiedy wracam do ixa wlasnie ze wzgledu na zbyt juz w tych czasach uboga szate graficzna. Tutaj mile jestem zaskoczony, fabula jak narazie rowniez bardzo ciekawa i najwiekszy moim zdaniem plus to pujscie w strone gadzetow przyszlosci itd :)
Jedna z najlepszych strzelanek odkad jaralem sie czesciami Crysisa :)
Nie porownujac grafiki miedzy ta generacja a next genami daje 10/10
 

Do góry Bottom