1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Call of Duty: Advanced Warfare

Temat na forum 'Gry' rozpoczęty przez -=SETH=-, Listopad 4, 2014.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3216
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

W wątku tylko Opinie!

2. Lotnik421 Xbox One

3. MastaChaZ

MastaChaZ Xbox One Xbox One Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Londyn
    gra dość fajna , taki typowy COD jak ktos gral we wczesniejsze czesci to wie o co chodzi , grafika troche ulepszona. Multi nie testowalem

4. TheG4brieL

TheG4brieL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    30
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Bardzo mi się spodobała ta część CoD'a. Fabularnie bardzo dobrze, grafika też bardzo ładna. W multi trochę poszarpałem i jest świetne. Na początku miałem w ogóle nie kupować bo dla samej kampanii się nie opłaca. Nie przekonywał mnie taki styl gry, z wielkimi skokami i kosmicznymi pukawkami. Ale spróbowałem i jestem zadowolony. Szczerze polecam :)

5. Renegatt

Renegatt Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Bardzo fajna i bezstresowa gra. Super by odreagowac po dlugim dniu.

6. maxankazuya

maxankazuya Banned Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    95
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Kampania DNO, już chciałem z dysku usuwać i płytkę z grą puścić na allegro ... lecz wczoraj odpaliłem multi i mi sie nawet spodobalo - fajne mapy, grafika nawet niezła-w porównaniu do singla (czy tylko ja tak mam?), no i jest całkiem grywalnie choć jak się ma pełną głowę myśli to lepiej multi nie odpalać bo skończy sie to drastyczną porażka - przekonalem sie o tym dzisiaj .
    Mój gameplay:
    https://onedrive.live.com/redir?resid=604E4CE24F5E4B1B!112&authkey=!AC4oT9hKipRi_-I&ithint=video,mp4
    https://onedrive.live.com/redir?resid=604E4CE24F5E4B1B!113&authkey=!AJKJPYixK1nyxL4&ithint=video,mp4

Ostatnia edycja: Styczeń 8, 2015
  7. kammoj

kammoj Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Dla mnie gierka świetna :) Chciałbym powrotu do czasu II WŚ, ale i tak jest dobrze. Kampania bardzo fajna, większość misji pomysłowa. Multiplayer jak zawsze rewelacja, na początku trzeba przyzwyczaić się do nowości (np. egzo) lecz później już jest ok :)

Polecam :)

8. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1238
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Jedna z lepszych odsłon serii bardzo mi się podobały ,,zabawki,, chociaż też trochę jak z lizakiem przez szybę w jednej misji bawię się zabawką A (np. wyciągarką) a w kolejnej misji już nie mogę z niej korzystać bo mam zabawkę B, wolałbym rozwijać postać i mieć coraz więcej zabawek a nie coś za coś.

8/10

9. MatGlo

MatGlo Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    40
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Krakow, Poland, Poland
    Masz zabawki takie jaki przewidziała liniowa fabuła. Po co Ci wyciągarka jeżeli w danej misji jej nie użyjesz bo masz ją przejść scieżką przewidzianą przez producentów gry ;-) COD jest zwyczajną strzelanką a nie sandboxem :)
    A skoro w temacie oceny to coś ode mnie: bardzo fajna fabuła, grafika na plus i tryb multiplayer do którego od premiery co jakiś czas wracam. Na minus to że nie wybija się niczym szczególnym ponad poprzedniczki i jest krótki. Zagrać warto, oceniam 7/10

Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka

Wczytywanie...

Poleć forum