1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Call of Duty AV - opóźnienie czasu podczas gry sieciowej

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez gb2111, Listopad 16, 2015.

1. gb2111

gb2111 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam.
    Wydaje mi sie, ze moj problem to nie typowy lag, bo gra się nie zacina. Ale może się mylę...
    Mianowicie mam wrażenie, że inni gracze są czasowo do przodu w stosunku do mojej gry. Co za tym idzie moje reakcje są opóźnione i podczas bezpośredniej konfrontacji mam raczej mierne szanse na wygraną.
    Zauważyłem, że często przeciwnik zabija mnie mimo, że zdążyłem w niego dość konkretnie strzelić. Potem patrzę na niego killcam i widzę, że ja nawet nie zdążyłem strzelić albo tylko małą część tego co faktycznie wystrzeliłem.

Myslalem, ze to problemy z siecia, ale sprawdzalem wymagania i jest u mnie ok.
    Będę wdzięczny za wszelkie sugestie bo jak na razie zostaje tylko czajenie się ze snajperką ;)
    Pozdr

2. Lotnik421 Xbox One

3. gb2111

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Anyone? To mnie wykańcza...

4. seyu

seyu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    31
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Problem to zapewne różnica w wysokości pingu. Musisz mieć wysoki ping przez co masz opoznienie do hosta.

5. trebol91

trebol91 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    74
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Dokladnie to są objawy wysokiego pingu i nic z tym nie zrobisz bo widocznie masz taki Internet. W grach sieciowych juz tak jest ze kto ma mniejszy ping ten ma większą szanse na wygranie z przeciwnikiem który ma większy ping.

6. gb2111

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Dzięki za odpowiedź. Mam 41ms. To jest dużo? Jaka wartość byłaby dobra?

Edit: Ale xbox w statystykach sieci pokazuje już opóźnienie 211 ms....

Pozdr

Ostatnia edycja: Listopad 20, 2015
  7. roladazkluskami

roladazkluskami Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    17
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    41 norma.
    a 211 to chyba mierzy do stanów USA

edit:

dobry ping to 15-20
    ale na 40 też gra się całkiem znośnie.

ping masz w milisekundach czyli ping 1 opóźnienie jedna tysięczna sekundy (1/1000).
    ping 1000 to jedna sekunda.

8. gb2111

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Sprawdzałem na kopie nawet dochodzi o 30 ms. Na xbox nie schodzi poniżej 200.

Macie może jakieś sugestie?

9. wojek_gacek

wojek_gacek XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    151
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    BB
    Ty możesz miec cudowny pikg... w codzie i tak to nic nie da bo najbardziej liczy sie ping hosta i jak jemu kuleje to cala rozgrywka lezy...

10. gb2111

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Dzięki za odpowiedź.
    To co mowilem dotyczy tylko statystyk sieci. wiec pewnie pingu do serwera xbox live. Nie koniecznie do serwera CoD.

Jest coś co mogę sprawdzić, poprawić w takim razie? Skoro problem dotyczy hosta to pewnie problem miałoby większość ludzi w polsce a pewnie tak nie jest. Z góry dziękuję za odp.

11. o M a c z 0 S

o M a c z 0 S Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    367
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Dolny Śląsk
    COD od czasu MW3 ma stale taki sam problem dlatego jest to dla mnie pozycja nie grywalna do czasu gdy nie będzie dedykowanych serwerów. Ten problem który masz nazywa się fachowo lag compensation czy kompensacja laga, oto film jak to wyglądało w BO2 i zapewne to samo jest w BO3

12. gb2111

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    To w co gracie? :(
    Battlefield?

Ostatnia edycja: Listopad 20, 2015
  13. trebol91

trebol91 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    74
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Wiem ze w kazdym codzie zdarzaja sie sytuacje takie jakie przedstawil na filmie kolega oMaczOS ale mimo wszystko i tak w sieci gram tylko w Coda. Jak sie pogra wiecej to tak idzie nabic dobry wynik. No ale z tym lagiem z doswiadczen wiem ze w BO1 bylo to najmniej odczuwalne i tam najlepsze wyniki uzyskiwalem. Nie zmienia to faktu ze w innych czesciach tez zawsze mi dobrze szlo bo bywaly czesto wyniki w Tdm gdzie mialem staty np. 40-0 wiec mimo ze z pingiem w Codzie sa problemy to mozna cos ugrac. A bf nie lubie bo to nie moj typ rozgrwki ale jeden woli to, a drugi tamto.

Wczytywanie...

Poleć forum