1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Call of Duty : Black Ops 2 - OPINIE

Temat na forum 'Gry' rozpoczęty przez K0TAKU, Listopad 5, 2012.

1. K0TAKU

K0TAKU Banned Użytkownik

Polubienia:
    238
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Gra już w sieci, na shoutboxie czytałem że niektórzy już kampanie ukończyli. Proszę więc o opinie :)

TYLKO opinie, bez spojlerów fabularnych!

2. Lotnik421 Xbox One

3. Hextor

Hextor V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa

Alert Nie umiecie czytać? W TYM TEMACIE TYLKO OPINIE! Kolejny offtop będzie odpowiednio nagradzany

4. Teh_DoDi

Teh_DoDi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Nowa Ruda/Słupiec
    Cyga,tak można. Zarówno trening ground z botami jak i Zombie. A co do gierki,jak narazie w połowie kampani jestem i musze powiedzieć,że nie spodziewałem się tego. Gra jest bardzo dobra,o dużo lepsza niż syfiaste MW3! Myślałem,że gra to znowu będzie następny CoD,czyli syf jak co roku od CoD'a 4. Jednak po pograniu parę meczy z botami i po połowie kampanii w wersji na 360 jestem pewien,że nie wydałem w błoto kasy zamawiając wersję na PC.Dobieranie ekwipunku przed misją FTW.

4 użytkowników lubi ten post.
  5. SFU666

SFU666 Banned

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    COD zawsze było dla mnie relaksem,giwera w dłoń i jazda. Szybko i widowiskowo. Tu tego nie ma. Jest wolno,mozolnie i przełączania między dronami i innymi wynalazkami. Elementy taktyczne też spowolniły rozgrywkę. DLA MNIE słabo. Może czas by znowu wrócili do II wś. bo tą "przyszłością" się zagonili w kozi róg.

1 osoba to lubi.
  6. krishafi

krishafi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    mam podobne spostrzeżenia co kolega wyżej; na siłę udziwnili rozgrywkowe elementami które specjalnie frajdy nie dają a zbędnie spowalniają akcje, rozwiązanie w stylu otwartej mapy w tym tytule w ogóle się nie sprawdza- misja Afganistan i bieganie na koniu z punktu A do B z powrotem do A i do C w dowolnej kolejności, ta "wolność" niestety powoduje ze sztuczna inteligencja lubi zachowywać sie Sztucznie i nieInteligentnie, w poprzednich częściach było to bardzo dobrze maskowane skryptami które dodawały widowiskowości, tu niby też są ale w znacznie mniejszym stopniu. jesli hcodzi o grafike - liczyłem ze bedzie choć taka jak w MW3 a tutaj sam nie wiem, są lokacje całkiem całkiem, ale też jest pare paskudnych miejscówek tak jakby dwie ekipy robiły kampanie, jedna wątek z przeszłosci, a druga ten w roku 2025.

7. Kinczel

Kinczel Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    na gra nadaje się tylko do trybu zombi :D reszta to kompletna porażka jak dla mnie

8. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    ja uważam grę za słabą. (multi)
    odblokowany zestaw broni, ekwipunku i perków od samego początku gry - jak dla mnie minus.
    inteligentne boty, nie takie same jak w pierwszym black opsie, z tymi w drugiej części gra się znacznie przyjemniej - plus.
    niedopracowania i niedoróbki - wiadomo, w dzisiejszych czasach wypuszczenie gry bez błędów jest niemożliwe aczkolwiek recoil jest znacznie przegięty, walę w kolana - patrzę - HEADSHOT. również wiele razy widziałem na killcam jak gracz zabija mnie przez gruby mur pistoletami dualwield.
    ogólnie jest więcej PRZECIW niż ZA ale gra się przyjemnie a sama gra jest bardzo dynamiczna. i chociaż w dalszym ciągu wolę MW3 to black ops dostaje ode mnie 5/10

9. djploki

djploki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    250
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Jelenia Góra
    Jestem po ukończeniu singla.Gra świetna.Dużo ciekawsza od nowego MOH.Grafika zwłaszcza w misji w Jemenie,w mieście przed Cytadelą i w Cytadeli jest świetna.Ogólnie grafa jest spoko.Ci co narzekają na brak akcji nie mają chyba pojęcia o definicji tego słowa.W tej grze oprócz misji,gdzie przedzieramy się przez patrolujące okolice drony i gdzie mamy odnaleźć Chloe w klubie Solar to akcja jest non stop vide misja na statku USS Barrack Obama,czy misje w Los Angeles.Jedyne co mnie śmieszy w tej grze to takie same twarze prawie wszystkich osób tak żołnierzy jak i cywilów.Nawet fabuła i wybory moralne są niezłe a koniec czyli koncert i występ Menendeza i Masona na koncercie i ten utwór,który grali mnie poprostu rozwalił :)
    Podsumowując-bawiłem się przednio.Dla mnie mocne 8/10.

10. dawid813

dawid813 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Polska
    Dla mnie gra o wiele lepsza od zeszłorocznego MW3 . Zombie jest lepszy niż w BO , multiplayer też jest lepszy od poprzedniej części . Co do SP to nie wiem bo dopiero 2 misję mam .

11. BE_Mroku_256

BE_Mroku_256 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    37
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Posiadacz PS4 i XONE
    Przegrałem w tą gierkę 2 godziny w MP i jestem pozytywnie zaskoczony :) MP jest o wiele lepszy od zeszłorocznego MW3 :D Jedyna wada jest taka, że te mapy są dość małe :| Co do SP i zombies, to jeszcze nie grałem, więc nie mogę ocenić. Na razie ocena gry 8,5/10

12. TheDarkKnight

TheDarkKnight Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    160
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wielkopolska
    Po zagraniu kilkunastu meczy w multiplayer, jestem mile zaskoczony.
    + grafika
    + dźwięk
    + opcja wyciszenia wszystkich naraz (w lobby przed grą)
    + rozgrywka bardzo dynamiczna (bardziej niż w pierwszym Black Opsie, COD4 i COD:MW2)
    + zero większych lagów
    + mapy!

Ogólnie multi bardziej dopracowane pod względem technicznym niż pierwszy BO i MW3

- respawny (wydaje mi się że tego nie dopracowali)
    - tworzenie klas (nie mogę się póki co połapać)
    - WSZYSCY mają '4 kreski' pingu - oprócz mnie
    - wydaje mi sie, że wszystko sie zbyt szybko odblokowuje

Oceniam ogólnie 9 z małym '-' / 10. Gra sie super, tylko trzeba się wczuć :)

13. roch0

roch0 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    30
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Poznań
    Odp: Call of Duty : Black Ops 2 - OPINIE

Po zagraniu paru godzin na multi moge stwierdzić że ta produkcja jest o wiele bardziej grywalna niż MW3. Nie ma też, przynajmniej na początku gry, przesadzonych broni(no może z wyjątkiem słynnej MP7). System Pick 10 jest bardzo ciekawy i daje naprawdę wiele możliwości customizacji swojej klasy, niestety menu wyboru broni jest mało czytelne. Mapy są miłe dla oka oraz dobrze zaprojektowane, niestety trochę za małe.

Według mnie plusy nowego CODA to:
    -duża grywalność
    -system Pick10
    -fajne mapy
    -scorestreaki
    -dużo dodatków do broni (każdy znajdzie coś dla siebie)

Minusy:
    -mało broni do wyboru
    -MP7
    -troszkę bugów (nie przeszkadzają w rozgrywce)

Ogólnie gra lepsza niż poprzednie Call of Duty, singla jeszcze nie dotykałem więc się na jego temat nie wypowiem.

Ocena: 8+/10

Wysyłane z mojego SK17i za pomocą Tapatalk 2

14. BuRRRza

BuRRRza Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    71
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Tarnobrzeg
    Jestem mile zaskoczony.
    Wszystko wygląda dobrze, gra mi się przyjemnie :) W multi nie słychać kroków przeciwnika ale to dobrze teraz widać kto ma skilla a kto nie :)
    Grafika wygląda lepiej ale dalej nie jest to nowy silnik tylko zmiany kosmetyczne które bardzo dobrze widać!
    Świetny pomysł z scorestreakami :) Na razie nie mogę się połapać w tworzeniu klas ale myślę ,że to kwestia czasu.
    Ogólnie to gra jest dużo lepsza niż MW 3 czy chociażby MW 2 ;)

Plusy:
    +grafika
    +mapy
    +scorestreak
    +świetny pomysł z tranzit zombi
    +nie mam lagów (nie wiem dlaczego niektórzy nazywają tego CoD Lag Ops, mi wgl nie laguje BO 1 jak i BO 2)
    Teraz minusy:
    -respawn ehh :/ grając FFA na nuketown nie wiedziałem co się dzieje -.-
    -MP7 znowu jest op :(
    Na razie tyle

Ocena: 8+/10
    PS: mógłby ktoś powiedzieć czego w Zombi na split/screen mam dziwnie ucięty ekran z lewej i prawej strony ?!

15. Tr1SH

Tr1SH Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    44
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    ***owo
    Kampania-
    Ogolnie bardzo dobra. Jak zawsze Treyarch dalo rade. Jest ciekawa fabula, fajni bohaterowie. Jakkolwiek glupio to nie zabrzmi podoba mi sie sposob przedstawienia "mocnych momentow" -tj.woods w kontenerze, oparzona siostra tego Hiszpanczyka itp.. szokuja, wzbudzaja emocje. Misje sa roznorodne. Raz tu raz tam,nie ma nudy. Wiele pamietnych momentow-misja na luksusowej wyspie,impreza... No i innowacje..ludzie mieli dosc kanapki z koltetem o nazwie McCoD...Dostalismy misje na koniu..malo realna..ale czy CoD kiedys takie bylo? Jedna misja na pewno wniosla powiew swiezosci..i dobrze,ze dalej tego nie kontynuowali. Czuc w grze balans. Troche strzelania, skradania... dodano misje poboczne-jak dla mnie fany pomysl. Tym bardziej, ze dotycza glwonego watku i od ich przebiegu zalezy kampania. Muzyka? Jak zwykle rewelacja rock,metal iiiiii Skrillex . masakruje ostatni filmik-wystep Woodsa na koncercie :) Grafika? Nierówna... sa misje zapierajace dech w piersi np ta na "lotni" w lesie badz na wspomnianej wczesniej wyspie bogaczy,ataku na Obame,na miasto...slabsze - pustynne...jakies nijakie, bez klimatu.. Na plus sa tez glosy podkladane przez aktorow-istna plejada gwiazd oraz wybory morlane pdoczas misji. Ogolnie ludzie chcieli zmiany. Dostali duzo nowego.Czy to dobrze? Nie wiem... Jakos lepiej czulem sie w klimacie zimnej wojny.Natomiast faktem jest,ze kampania prezentuje wyoski poziom...chyba najwzyszy z serii. 9/10

Zombi-
    Mam mieszane uczucia.. Ladnie do wyglada.. zombiaki mapy...ale mapy sa malo "wieloarenowe". Wielka szkoda :( brak tu jakis pulapek, specjalnych miejscowek. Z drugiej strony dostalismy rewelacyjny tryb Transit przynoszacy na mysl kampanie z Left 4 Dead. 5/10

Multi-
    Troche malo czytelne przegladanie menu..duzo chaosu. Mapy? Rewelacja -male,duze,srednie. Dla kazdego cos dobrego. Duzo fajnych broni perkow. Tempo gry jest gdzies pomiedzy MW3(wolniej) a BO(szybciej). Niestety narazie duzo bugow...heady siadaja jak chca... 8/10

Podsumowanie 8/10
    Duzo nowych elementow.Poprawiona grafika, swietne multi.Nieco slabsze zombi..i w sumie to nie mam nic do roku 2025 lecz chyba lepiej mi bylo we Vietnamie..

16. K0TAKU

K0TAKU Banned Użytkownik

Polubienia:
    238
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Dzisiaj stałem się szczęśliwym posiadaczem gry Black Ops 2. I powiem tyle - pod względem gry wieloosobowej gra nie ma sobie równych. Gra miażdży zeszłoroczną odsłonę Call of Duty. Jest wszystko za co gracze pokochali Call of Duty - dynamika, dynamika i jeszcze raz dynamika, WSPANIAŁE mapy(najlepsze z serii CoD), wieeeele trybów gry oraz bardzo dobra oprawa audiowizualna(poważnie, widać progres w stosunku do poprzednich części, szczególnie w kwestii dźwięku). Dobry balans broni, nie ma typowej broni overpowered (no ... chociaż te MP7, być może...). Na plus jeszcze nowe, przejrzyste menu, bardzo miłe dla oka, muzyka która przygrywa w tle, oraz bardzo małe lagi.

Jak każda gra na rynku, Black Ops 2 ideałem nie jest - na chwilę obecną bardzo zawodzą respawny, wielokrotnie zdarzyło mi się że przeciwnik zrespił się tuż za moimi plecami(lub ja za jego:)) Baaaardzo denerwuje także to, że Treyarch umieścił w swojej grze tak zwane 'quickscopy' - wynalazek dla durnych amerykańskich dzieciaków, wynalazek niesamowicie denerwujący normalnych graczy - to dość duży minus, bo Treyarch w Black Ops '1' nie umieściło tego syfu, a tutaj jednak ulegli, no cóż... Jakichkolwiek błędów czy bugów nie zauważyłem. Gra na chwile obecną jest BARDZO grywalna, myślę że Treyarch wyda jakąś łatkę a gra będzie pod względem gry wieloosobowej ideałem. Dlatego jeśli jesteście fanami multiplayer'owych potyczek, a nie macie w swojej kolekcji najnowszej odsłony Call of Duty, jak najbardziej zalecam nadrobienie zaległości, bo to tytuł absolutnie obowiązkowy dla każdego fana FPSów!

Jeśli chodzi o kampanię i zombie... Przyznam się szczerze, że w kampanii rozegrałem jedną misje, i napisze krótko - jest ciekawie. Dużo strzelania, akcji, czy smaczków typu bombardowanie z samolotu wrogich czołgów - wiem że to nic nowego w tego typu gatunku, ale bawiłem się przednio.

Z hordą umarlaków jeszcze nie walczyłem, ale w najbliższym czasie to zrobię i zdam Wam relację, ale o ten tryb jestem bardzo spokojny, bowiem wiem że Treyarch nie zepsuje swojego trybu którym tak się wyróżnia na tle konkurencji.

Moja ocena - 9-/10

17. PIKOxPL

PIKOxPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź
    Dzisiaj po raz pierwszy po odbiorze z empika po wymianie 2 gier uzywanych i doplaceniu 50 zl moge postrzelac i jestesm zadowolony zawsze wiedzialem ze ta seria jest b dobra gralem we wszystkie czesci oprocz mw2 i mw3 . W tej chwili jestem po 3 kampani i powiem szczerze ze mi sie bardzo podoba grafika jest super bardzo dobrze ze jest zrobione 3D w okularkach sie bardzo gra i genialne efekty widac widac troche niedociagniecia w tej animacji ale to wiadomo ze kazda gra nie jest w 100% perfekcyjna co jeszcze moge dodac w multi gralem z 1 h i jest spoko przypomina troche poprzedniczke zwlaszcza z mapa nuketown tylko szata graficzna sie troche pozmieniala i nowe mapy oraz inny interfejs poza tym cod posiada takie same elementy jak w 1 czesci. O zoombie sie nie wypowiem bo nie gralem jeszcze ogolnie malo w to gram a ponoc dobry tryb.

zasluguje na 8.5/10

18. monkey222

monkey222 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Gra jest fajna i wszedzie gdzie slucham to raczej wiecej jest pozytywnych opinii i dlatego zastanawia nie jeden fakt.Dzis na łonet.pl byl artykul o Blackops 2 ktory mial na celu przedstawic ze ma on bardzo niska ocene .Ludzie z całego świata wystawili mu średnią ocene 3.5 na 10 .Zastanawia mnie skad taka ocena skoro gra jest dobra.Czy to czasem nie jest jakas zbiorowa ustawka i zbiorowe glossy zboczencow zakochanych w innych strzelankach,

19. mabik

mabik Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Najlepszy CoD od czasu pierwszego MW. Właśnie ukończyłem kampanie i po prostu wyleciałem z kapci :D, bardzo dobrze przedstawiona historia z możliwością wyboru w niektórych momentach. Od misji w zalanym mieście zaczyna się rollercoaster bez trzymanki i tak do końca. Świetnie zaplanowane mapy (np. pływające miasto) z małymi wyjątkami (np na koniu była mocno średnia). Misje poboczne/strategiczne takie sobie bardziej męczą niż bawią. Ogólnie jestem bardzo pozytywnie zaskoczony, nie myślałem, że będzie tak dobrze i nawet grafika potrafi niekiedy zaskoczyć na plus oczywiście. Koncert na końcu też fajny patent, ogółem za kampanie 9,5/10.

20. NikoBellic91

NikoBellic91 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    1. Cordis die!

Co do kampanii, to napiszę krótko. Jak dla mnie przebiła chyba każdego CoDa, który wyszedł na tą generację. Do tej pory w żadnym innym CoDzie nie z żyłem się tak z bohaterami jak w tej części. Zapewniam Was, że nie raz będzie zbierać szczęki z podłogi, na nagłe zwroty akcji. I jeszcze te wybory moralne. Mały dodatek, ale jak cieszy. Jedynie misje Strike Force trochę przeszkadzają. AI członków zespołu nie błyszczą. Zamiast chować się gdzieś za jakąś osłonę, podczas gdy strzela w nich robot, czy dron, to stoją twardo. Ale misje strategiczne też można zaliczyć jako miły dodatek, uatrakcyjniający rozgrywkę w kampanii. Dobór klas w kampanii RLZ, a soundtrack w grze, choć może jaj nie urywa, to na pewno nie można tego nazwać futurystyczną papką. Jak dla mnie to bardzo fajnie oddają klimat każdej misji. (BTW czekam na opinię od kogoś, że to gra dla hamburgerów, bo dali do gry Skrillexa).

2. Multiplayer

I tak o to doszliśmy do jednego z główniejszych trybów gry, jakim jest multiplayer, ale zacznijmy od początku. Kilka miesięcy temu przed wypuszczeniem trailera, twórcy chwalili się tym, że gra będzie tworzona pod kątem E-sportu. Trochę mnie to ucieszyło, ale dobrze wiecie jak to jest z zapowiedziami. I w końcu, wyszedł trailer z multiplayera. To co zobaczyłem, wydawało się być przeciwnie niż jak zapowiadali. Shotgun, strzelający prawie jak PP90M1 z MW3, Scorestreaki (Tak. Nie killstreaki, a Scorestreaki!), wydawały się być przesadzone. Jak się okazało wraz z dniem premiery gry, moje zmartwienia były absolutnie nie potrzebne. Wszystko jest zbalansowane jak trzeba i coś czuję, że w końcu czasy z CoDa 4 zaczynają wracać, tylko po prostu w futurystycznej oprawie. Wcześniej wspominałem o Scorestreakach. Na szybko wyjaśnienie czym się różni od killstreaków - W poprzednich CoDach, żeby uzbierać np. UAV, wystarczyło ubić trzech kolesi. Tutaj, w Black Ops II zbieramy na takie rzeczy jak UAV punktami. O ile pamiętam, to na UAV trzeba uzbierać 325 pkt. Oczywiście pkt. za fragi też są, ale nie tylko tak zbieramy na Scorestreaki. Dostajemy pkt. za wypełnianie celów np. za podłożenie bomby, zebranie nieśmiertelnika, za przejęcie flagi itp. Także Black Ops II skutecznie wymusza od graczy gry zespołowej (Warto jeszcze nadmienić, że kille zdobyte przez Scorestreaki dają nam tylko 25 pkt. a nie jak normalnie z broni - 100 pkt.). Czas na "Create Class 3.0" - Czyli system Pick10. W każdej klasie dysponujemy 10 punktami. Każdy jeden punkt jest przypisany konkretnemu gadżetowi takich jak broń główna, dodatki do niej, broń zapasowa, dodatki do niej, perki itp. Dzięki temu 30x rzadziej spotkamy taki sam build u innych graczy. W grze znajdziemy 14 map do gry wieloosobowej ale mi się podobają tylko siedem z nich. Są to: Carrier, Express, Hijacked, Meltdown, Plaza, Raid i Nuketown 2025 :) - Przynajmniej jak na razie. Generalnie, multiplayer w tej części CoDa BYŁBY idealny, ale niestety jak to zawsze bywa, musi coś zgrzytać, żeby specjaliści od patchy nie mogli się nudzić. Tak więc jednym z najbardziej wkurzających rzeczy, to powrót z rozgrywki z MW3 - Lag Compensation. Dopóki nie masz hosta, nie masz co liczyć na wybitne statystyki. Przeważnie nie masz szans 1vs1 mimo, że zacząłeś pierwszy strzelać.

Druga rzecz najbardziej wkurzająca, to respy w TDM. Tutaj zabijasz kolesia po to, żeby Ci się odrodził na plecach i mógł się na Tobie zemścić. Albo jeszcze respisz się na celowniku przeciwnika. Hmm... Fajnie. Trzecia rzecz z najbardziej wkurzających, to zbyt duża różnica po między broniami szturmowymi, a SMG'kami, na korzyść tych drugich. Ja jestem graczem używającym przeważnie broni szturmowych i np. wylatuję na typa z Type 25, a On nie wiele się wysilając pakuje parę naboi z MP7 i zgon. 80% moich śmierci, to właśnie przez MP7 (Szczególnie tą broń, muszą znerfić). Jak czegoś jeszcze nie wymieniłem, to napiszcie, bo osobiście reszty nie pamiętam Nie wiem, chyba na razie sobie zrobię przerwę z tą grą i wrócę do niej jak Treyarch zauważy w końcu po paru miesiącach, że gra jak na razie jest niegrywalna i coś z tym zrobią. Nie grałem jeszcze w tryb zombie, uogólniając kampanię z multiplayerem, wystawiam ocenę 7+/10. Miejmy nadzieję, że naprawią tę grę. Bo jeśli nie, to nie widzę sensu trybu "Gra w lidze", bo tu się nie będzie liczył skill, tylko Lag compensation i szczęście co do respów. Czekam na patcha i wtedy moja ocena będzie wyższa :)

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
  21. mlont

mlont Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Zabrze/Kraków
    Co do tego "ja strzelałem perwszy a on mnie zabił"...ma lepszego cela, on na tym filmiku najpierw strzelił mu w klate potem obok i ten zaczął strzelać, być może po głowie i stąd ten efekt.
    Ja jako fan Batka oceniam tę grę pewnie ku niezadowoleniu fanów na 4kę w skali do 10.
    Mapy są tak małe (wszystkich nie widziałem, grałem na 4 i z nich ta ocena) że grając na tej samej 3 raz już wiedziałem gdzie co i jak.
    Na koniec mapy mam staty 40-20, przy czym mapa trwa zasadniczo chwile i co chwila wbija mi się lewel...za szybko.
    Chlastanie nożem jest przekomiczne, bo wystarczy typka przejechać po łydkach. Grafika jak dla mnie mało realistyczna, a jakieś dziury do wnętrza ziemi na mapie są dla mnie odrzucające. 2-ekundowy sprint i zmęczenie mojego żołnierza to jest w ogóle parodia, fakt, że podoba mi się że się męczy, ale nie tak szybko... Chłopek dopiero zaczął "walczyć", jego pierwszy sprint po 2 sekundach kończy się ...ahehahe...Zaznaczam, iż kampanii nie włączałem więc się na jej temat nie wypowiadam.
    Podoba mi się tryb zombie, ale tylko do pogrania na dobranoc jednej mapki :)
    Duża zaleta to dzielony ekran, można pograć na jednej konsoli z kumplami, wtedy chyba mało co przeszkadza.
    A...no i, mając holo mamy skaner na pół mapy....Widział kto kiedy coś takiego?

Wczytywanie...

Poleć forum