1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Call of Duty Black Ops 2!

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Czarex249, Marzec 21, 2013.

1. Czarex249

Czarex249 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Moim problemem jest CODBO2, dokładnie zombie. Otóż przeszedłem całą kampanie i mam tylko 1 mapę zombie ''Tranzit''. Jak zrobić, żeby odblokować pozostałe?

Zombies Maps - Call of Duty: Black Ops 2 Wiki Guide - IGN

Alert -=SETH=- //Nie pisz post pod postem. Używaj opcji edytuj.

2. Lotnik421 Xbox One

3. mrowa522

mrowa522 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    52
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Częstochowa
    Nie masz innych bo tranzit to tryb w którym jeździsz autobusem po wszystkich mapach?

4. Czarex249

Czarex249 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jak to? Gdzieś oglądałem, że gostek miał 4 mapy na takowej konsoli, więc to raczej nie patch na pc :)

5. ogames

ogames Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Polska, Suwałki
    Najlepiej by było jakbyś wrzucił zdjęcie, tego co masz na ekranie, bo nie rozumiem jak to może być możliwe że nie masz podstawowych mapek.

Wczytywanie...

Poleć forum