1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Call Of Duty Black Ops DLC Escalation

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez ocb1988, Maj 4, 2011.

1. ocb1988

ocb1988 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Olsztyn
    Witam mam pytanie. Znalazłem DLC Escalation
    Call Of Duty Black Ops Escalation Pack 2 [English][DLC] XBOX360 Accion English- GamesTorrents

czy odpalę to jakoś nie wypalając tego na płytę? mam ten cały kabel kit .... i czy normalnie bez zagrożeń można to odpalać dzięki z góry:)

Dobra mogę więcej powiedzieć... po rozpakowaniu ukazał mi się folder
    41560855/00000002/299A54C762324762AF7FF7A5D1F087E1FE0C92C841

Wnioskuje że można to wrzucić przez kabel Hard Drive Transfer Cabel tylko gdzie?
    i jakie jest prawdopodobieństwo bana?

2. Lotnik421 Xbox One

3. RSA

RSA Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    A kto Ci moze cos odpowiedziec czy dostaniesz bana jak wie to samo co Ty, jest to kombinowanie i tym samym lamiesz regulamin uslugi xboxlive a reszte sobie sam dopowiedz.
    Co do odpalenia to w dziale Artykuly jest topic z obrazkami jak i gdzie to wsadzic na pena lub hdd.

4. darmon

darmon Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18

Category: Xbox 360 / Games
    Date: 05/03/11
    File Format: DLC
    Size: 1 GB
    Language: English

Black Ops Escalation: Pack 2 - posiadacze Xboxa 360 już grają!

Najnowsze DLC do Call of Duty: Black Ops zostało właśnie dodane do oferty Xbox live.

Escalation: Pack 2 waży dokładnie 986,42Mb i jest dostępny w cenie 1200 MSP. Co otrzymujemy za tę niemałą w końcu kwotę? Dodatek oferuje 5 nowych map, z czego 4 przeznaczone zostały dla gry wieloosobowej i są to Hotel, Convoy, Zoo oraz Stockpile. Na szczególnie grywalną zapowiada się jednak mapa Call of the Dead. Dzięki niej przeniesieni zostaniemy na opanowaną przez zombie syberyjską wyspę, by walczyć o przetrwanie jako postacie znane z dużego i małego ekranu, jak choćby Sarah Michelle Gellar (aka Buffy) i Danny Trejo, znany również jako Maczeta.

Escalation: Pack 2 pojawił się w pierwszej kolejności na Xbox Live za sprawą specjalnego 3-letniego porozumienia pomiędzy Microsoftem a Activision dotyczącego DLC dla serii Call of Duty.​

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
  5. ocb1988

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Olsztyn
    Ok z Livem masz racje po prostu chciałem zapytać czy ktoś już to instalował na klocku ... jak bys mógł mi odnaleźć ten artykuł był bym wdzięczny.. dokładnie szukam do żeby wrzucić na dysk mam xport ale nie wiem do jakiego folderu wrzucić

6. ocb1988

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Olsztyn
    Wrzuciłem to przez x port do HDD:/Partition3/Content/0000000000000000/
    pewnie dlatego bo nie mam jtaga działa to komuś?

7. darmon

darmon Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    *****ONLY FOR JTAG HACKED CONSOLES*******

Tylko dla konsol z JTAG

8. ocb1988

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Olsztyn
    temat zamknięty do kosza

9. Baca

Baca Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Częstochowa
    Ja mam jeszcze do was pytanko, pobierałem wiele wersji tego dodatku, chciałem pograć na mapach sposobem z dwoma padami, wiecie, non jtag, lecz nie mogę znaleźc polskiej wersji dodatku, mam polską wersję gry ale dodatku nie, czy ktoś ma może namiary na nowy dodatek do black opsa w polskiej wersji?

Wczytywanie...

Poleć forum