call of duty black ops - escalation

mikesc

Użytkownik
Użytkownik
witam, wlasnie pojawily sie nowe mapy. poprzednie zakupilem za punkty z allegro (na koncie silver). teraz w opcji store (ze swojego konta) nie widze map escalation do pobrania - pojawiaja sie jedynie first strike. czy zeby pobrac escalation musze na tym samym koncie miec juz pobrane first strike ?

czy ktos juz je pobral ? czy jezeli teraz kupie konto z punktami na allegro to najpierw bede na nim musial pobrac first strike czy escalation beda gdzies dostepne ?

pozdrawiam
 

RSA

Użytkownik
Użytkownik
witam, wlasnie pojawily sie nowe mapy
Ja na koncie PL nie mam jeszcze nowych map a mam First strike, na jakim koncie sie Tobie pojawily ??
 

Marf

Użytkownik
Użytkownik
Tak musisz poczekać az na marketplace bedzie Escalation.
Zapewne masz konto na Polskę wiec musisz troche jeszcze poczekać :)
 

mikesc

Użytkownik
Użytkownik
zalogowalem sie na koncie, z ktorego pobieralem first strike i tez nie ma escalation, wiec trzeba czekac.

zmylila mnie ich 'reklama' w lewym dolnym rogu ekranu (juz w lobby multi) gdzie pisza:
"the new dlc map pack is now avaible through .... "

pozdrawiam
 

RSA

Użytkownik
Użytkownik
Aaaa mnie tez ale to od paru dni juz jest, trzeba poczekac :)
 

mikesc

Użytkownik
Użytkownik
Aaaa mnie tez ale to od paru dni juz jest, trzeba poczekac :)
tak, od paru dni jest to okienko, ale dzis napisali ze juz do pobrania w sklepie :) a nie ma , aha i w menu wyboru trybu (find match) nie ma juz first strike - w jego miejsce escalation. no nic tam - czekam, nie spieszy mi sie az tak, poprstu myslalem ze u mnie cos nie tak

pozdrawiam

edit//

11.30 - sa do pobrania, jak ktos ma namiary na punkty z allegro dajcie znac :)
 

darnx33

Użytkownik
Użytkownik
u mnie też nie było po kilku próbach pojawił się 2 dodatek za 1200mp
 

RSA

Użytkownik
Użytkownik
Jest juz wlasnie sciagam :p
 

darnx33

Użytkownik
Użytkownik
może ma ktoś jakieś*konto silver z 1200mp bo nie chcę mi się kupywać na allegro znowu 6000, jeżeli tak to proszę na prv.
Pozdrawiam
 

Do góry Bottom