Call of Duty: Black Ops - FIRST TARILER

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

loudlips

Użytkownik
Użytkownik
 

Wi1q

Użytkownik
Użytkownik
Zaledwie kilka migawek ale już teraz mówię że jestem na TAK!
 

QwerTaj

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Trailery są zwykle dobre, ale dobrze, że gra rozgrywa się w czasach teraźniejszych.
Pożyjemy... zobaczymy.
 

SoTeR

Użytkownik
Użytkownik
Dużo na filmiku nie było widać . ale mam nadzieję że gierka będzie fajna :) ale bardziej zależy mi na multiplayer :p
 

voltan91

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Może i wygląda emocjonująco i wogóle :D Ale zobaczymy jak to wyjdzie w praniu :D
Zapowiada się nieźle :D
 

szychabarca

Użytkownik
Użytkownik
Ciekawie się zapowiada.
 

Mnih

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
e tam ciekawie, misje pewnie takie same co w innych CoDach, tworcy nawet nie zrobili oryginalnego trailera tak jak IW z MW2, po prostu ściagneli styl z Transformers 2, obraz ciągle miga, zmienia się, i te transformersowe efekty dźwiękowe mają dać wrażenie szybkiej i dynamicznej akcji, zenada.
 

Flapyxb

Użytkownik
Użytkownik
Po prostu kopia MoH i BFBC2 w niektórych momentach.
 

x-360klocek

Użytkownik
Użytkownik
Oby znów nie był taki krótki jak MW2.
 

trykosz

Użytkownik
Użytkownik
Trailery są zwykle dobre, ale dobrze, że gra rozgrywa się w czasach teraźniejszych.
Pożyjemy... zobaczymy.
W migawkach wyglądało to na Wietnam.
 

MrDraiger

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Jo tej, ten trailer nic nie mówi kompletnie nic, tylko żeby zapchać myśli i zamydlić oczy, nie lubie takich domysłów, bo co z tych migawek jak sobie ubzduram autorzy i tak zrobią co innego.
 

SoTeR

Użytkownik
Użytkownik
Jo tej, ten trailer nic nie mówi kompletnie nic, tylko żeby zapchać myśli i zamydlić oczy, nie lubie takich domysłów, bo co z tych migawek jak sobie ubzduram autorzy i tak zrobią co innego.
A co ty byś chciał ? żeby od razu pokazali ci całą grę, głównego bohatera itp. ?
 

Touch!

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Kiedyś czytałem ze ma wyjść CoD posiwecony ghost-owi. Ciekawe czy to prawda i kiedy go zobaczymy.
A do kogoś kto tam pisał żeby nie była taka krótka jak 6. Ta odsłona tez pewnie będzie miała te 6h lub mniej, ale to i tak nie ważne, najważniejsze jest multi.
 

magiczny

Użytkownik
Użytkownik
Hmmm milutko... Może im wyjść bardzo porządna gierka. Trzymam kciuki za tą produkcje.

Dla wszystkich niedoinformowanych: akcja będzie się toczyła w czasach zimnej wojny.
 

CanisRufus

Użytkownik
Użytkownik
Oglądałem analizę, i ten facet na końcu co jest odwrócony plecami to wygląda trochę jak zachajew z cod4, tak mi się bynajmniej wydaje.

PS. Trailer wygląda nawet fajnie, oby gra była też fajna.

Pozdrawiam.
 

Altres

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
e tam ciekawie, misje pewnie takie same co w innych CoDach, tworcy nawet nie zrobili oryginalnego trailera tak jak IW z MW2, po prostu ściagneli styl z Transformers 2, obraz ciągle miga, zmienia się, i te transformersowe efekty dźwiękowe mają dać wrażenie szybkiej i dynamicznej akcji, zenada.
Nie znasz się a gadasz kamera jest w porządku efekty dźwiękowe tak samo a jak nie pasuje to pokaż całemu światu że da się lepiej wykorzystać kamerę i zrób coś lepszego cwaniaku.

W z trailera można wnioskować że akcja będzie też rozgrywać się w lasach, ale trailer a gra to co innego zobaczymy jak im gra wyjdzie, ale jestem dobrej myśli :yeye:
 

Petitek360

Świeżak
Świeżak
Nawet zapowiada sie ciekawie.
Chodz za duzo nie widac.;p
zobaczymy czy przebije Battlefield Bad Company 2.
 

sebacz

Użytkownik
Użytkownik
podobno na stronie jednego ze sklepu internetowego w Angli pojawiła się informacja która bardzo szybko stamtąd zniknęła :
(...)Zawiera niesamowitą historię singleplayer, która rozgrywa się w takich miejscach jak: Kuba, Wietnam i Arktyka. Będziecie świadkami narodzin Elitarnego Oddziału i weźmiecie udział w nieoficjalnych misjach z użyciem niekonwencjonalnych broni
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom