1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Call of Duty: Black Ops II - Activision ściga sklepy, które nie dotrzymały premiery.

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez K0TAKU, Listopad 12, 2012.

1. K0TAKU

K0TAKU Banned Użytkownik

Polubienia:
    238
    Punkty za osiągnięcia:
    63

Choć premiera Call of Duty: Black Ops II dopiero jutro, kilka sklepów wyłamało się z szeregu i zaczęło sprzedawać grę wcześniej, w tym także jeden Polski. Activision zapowiedziało, że podejmie odpowiednie działania, by ukarać właścicieli tych sklepów.

W rozmowie z serwisem MCV Peter Hepworth z Activision wyjawił, że koncern bardzo poważnie traktuje kwestię dotrzymania terminu premiery Call of Duty: Black Ops II, dodając, że większość sprzedawców dostosowuje się do wytycznych. Zaznacza jednak, że wobec sklepów, które się wyłamały i zaczęły sprzedawać grę przed jutrzejszą premierą, podjęte zostaną „poważne działania”.

W takiej sytuacji może znaleźć się polski sklep wysyłkowy 3kropki.pl. W czwartek, 8 listopada, jego klienci otrzymali maila z informacją, że zamówione przedpremierowo kopie Call of Duty: Black Ops II zostaną rozesłane w piątek. Oznacza to, że rozpoczęto sprzedaż gry na kilka dni przed jej debiutem.

W tej chwili nie wiadomo czy wobec 3kropki.pl zostaną wyciągnięte konsekwencje prawne. Niewykluczone jednak, że wkrótce do właścicieli sklepu mogą zapukać prawnicy Activision.

Warto przy tym zaznaczyć, że koncern nie zamierza ścigać graczy, którzy zdołali kupić Call of Duty: Black Ops II przed premierą. David Vonderhaar, projektant z Treyarchu, na swoim Twitterze wyjaśnił, że statystyki użytkowników grających po sieci przed debiutem gry nie zostaną zresetowane.

źródło : Call of Duty: Black Ops II - Activision ściga sklepy, które nie dotrzymały premiery. Także 3kropki.pl? / CD-Action

2. Lotnik421 Xbox One

3. kamileqPL

kamileqPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    67
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Warszawa
    i wszystko jasne :)

4. NikoBellic91

NikoBellic91 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    Dobrze, że nie ścigają graczy, którzy dokonali przedpremierowego zakupu. Ale w dzień OFICJALNEJ premiery gry, powinno zostać WSZYSTKO zresetowane - Doszczętnie.

2 użytkowników lubi ten post.
  5. DJDIDO88

DJDIDO88 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    77
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Jarosław
    zawsze mnie denerwowało, że jeden sklep wysyła wcześniej od drugiego. Jak jest oficjalna premiera jest w danym dniu to powinni się do tego dostosować.
    Najwidoczniej 3kropki chciał zabłysnąć na PL rynku i teraz się nauczą.

6. Tr1SH

Tr1SH Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    44
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    ***owo
    Ja zbajerowałem gostka w Tesco w poniedziałek pytając czy już nie ma na magazynie BO2 . no i było. Powiedziałem,że już premiera była a towar na sklepie powinien być rozpakowany.Kazał zgłosić się do kierownika...ledwie zobaczył moje zamiary a już przyniósł mi mój egzemplarz :D i zapłaciłem 169zł...dostałem też plakat...A najzabawniejsze,że ani Nuketown ani Elite nie były owego dnia gotowe do pobrania .

Wczytywanie...

Poleć forum