1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Call of Duty: Black Ops II bez beta-testów

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Rafau666, Maj 3, 2012.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Rafau666

Rafau666 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    465
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Stary Sacz
    Gracze nie otrzymają szansy przetestowania Call of Duty: Black Ops II przed premierą. Zdaniem Marka Lamii ze studia Treyarch są one niepotrzebne.

Nie liczcie na beta-testy Call of Duty: Black Ops II. - Problem z betą, zwłaszcza w naszym przedziale czasowym, jest taki, że ona po prostu nie jest praktyczna - twierdzi Mark Lamia ze studia Treyarch w rozmowie z dziennikarzami PC Gamera. - Premiera zaplanowana jest już na ten rok, nie tworzymy tej gry przez cztery czy trzy lata - podkreśla.

- Przy becie można by spędzić mnóstwo czasu. Większość konsumentów nie ma problemów technicznych. Robiliśmy już bety w przeszłości. Czasami dostajesz na ich podstawie wiadomości, których potrzebujesz, a czasami nie. To zależy - dodaje Lamia.

2. Lotnik421 Xbox One

3. QwerTaj

QwerTaj V.I.P V.I.P

Polubienia:
    235
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Ostróda
    'Tak na prawdę tworzył ją zespół 5 osób, które tylko pozmieniały kilka skórek z MW3. Prace trwały 5-6 miesięcy - podkreśla Mark LAMA'

Tak to powinno brzmieć, bo tak to wygląda w rzeczywistości. Beta testów nie będzie, bo gra jest zapewne beznadziejna. Activision się pewnie liczy z tym, że to może być ostatnia gra z serii, więc nie chcą robić sobie 'kłopotów' betą, która może zniechęcić kupców do gry.

1 osoba to lubi.
  4. Mohaa90

Mohaa90 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    27
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Szczecin
    @UP
    Dokładnie. :D
    Dodatkowo studio było w garażu jednego z pracowników, aby zmniejszyć koszty produkcji do minimum. ;)

5. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    Czemu nie powie że nie chcą zniechęcić graczy do zakupu :)

6. Lewis

Lewis Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    103
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wola śląsk
    notak jak mowilem black KLOPS 2 hahah czy ktos to jeszcze kupuje :O haahaha dziwie sie ludziom

7. Hiszpan3lek

Hiszpan3lek Banned Użytkownik

Polubienia:
    67
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Benidorm
    Bym rzucil niemilym zartem ale sie powtrzymam. Moze i KLOPS ale i tak sprzeda sie lepiej niz nastepny BF.

Tak jak pisalem wyzej, marka CoD juz sie sama wypromowala ona nie potrzebuje zbugowanych beta testow :)

8. Lusus

Lusus Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    75
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Modern Warfare 3 mialo bete i wystarczy, po co testowac dwa razy to samo. :wink-new:

9. QwerTaj

QwerTaj V.I.P V.I.P

Polubienia:
    235
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Ostróda
    Nie liczy się ilość, a jakość. 'Klienci' Activision to przeważnie dzieci z podstawówek i gimnazjów, Battlefield jest skierowany do dojrzalszych (czyt. cenniejszych) odbiorców ;)

1 osoba to lubi.
  10. Hiszpan3lek

Hiszpan3lek Banned Użytkownik

Polubienia:
    67
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Benidorm
    Nie rozmieszaj mnie ¨doroslaku¨... :facepalm: Po drugie nie wiem czy wiesz ale wiele dzieci z CoDa poszlo na BF :)
    W Polsce jest bardziej popularny BF to sie przedaliscie polskiemu Dubbingowi i dobrze o ty wiecie ;)
    Niestety polacy NIE sa i NIE beda centrum marketingu, piractwo, popularnosc konsol w polandzie jest bardzo mala wiec nie macie tutaj duzo do gadania bo i tak nic nie zrobicie :)
    Pozdrawiam jak to ujal poprzednik ¨dzieci z podstawowek i gimnazjalistow¨ !

1 osoba to lubi.
  11. Skolud

Skolud Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Mysłowice
    i znów zaczynają się głupie kłótnie na forum... ehh. od wakacji prawie tu nie gościłem, wchodzi człowiek poczytać i musi czytać ciągle kłótnie na ten sam temat które powtarzają się co roku.
    I tak każdy kupi to co woli - nie zmusicie nikogo do zmiany upodobać, a pisanie, że CoD jest dla dzieci, a BF dla "dojrzalszych" ludzi jest po prostu głupie ;/ CoD rzeczywiście co roku jest bardzo podobny ale ludzie to kochają - zrozumcie. BF świetna gierka, sam go posiadam, a MW3 sprzedałem (choć teraz w nic nie gram...) bo mi się znudził i awaryjnie mam CoD4.

Co do tematu - ja się tam ciesze... bo każdą grę (oprócz GoW3) w jaką grałem w bety czy dema nie kupiłem bo się zraziłem, a po premierze okazywała się o niebo lepsza. A co do samego CoDa - byle nie zrobili z tego podróby Halo ;]

2 użytkowników lubi ten post.
  12. Jechu

Jechu V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    91
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    z Syreniego Grodu
    Po co nowa beta skoro jedna trwa już od 1,5 roku od czasu premiery Black Ops, a w listopadzie dadzą do niej patcha który dorzuci konie :D

A tak na serio to im się to nie opłaca, bo beta ma wyłapać błędy silnika, a ten już swoje lata ma i raczej nie wiele się zmieni od poprzedniej części. Zagorzali fani i tak kupią w ciemno, a tak by mogli się zniechęcić tymi przyszłościowymi klimatami.

13. Jarek8821

Jarek8821 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    17
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bełchatów
    Bety nie bedzie poniewaz w przyszlym roku cod bedzie na next genach. Proste, zrobic jak najszybciej gre zebrac kase i tworzyc cos juz na nowym silniku.

Sent from my HTC Wildfire S A510e using Tapatalk

14. TheDarkKnight

TheDarkKnight Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    160
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wielkopolska
    Ehhh po co w ogóle wchodziłem do tego tematu... Może w CoD zmiany nie są kolosalne, ale gdyby takie były, to nie byłby już ten sam CoD. Po prostu, taka mechanika rozgrywki, skoro kura znosi złote jaja to po co ją zabijać? Graczy niektórych może to denerwować, ale twórcy będą robić gry tak, aby przynosiły im zyski, pogódźcie się z tym - AMEN.

15. pajak

pajak Świeżak Świeżak

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Jasne. Z góry zakładasz, że gra będzie beznadziejna, brawo . . .

Mam nadzieję, że nie myślisz o sobie. Twoje bezsensowne wszczynanie kłótni jest bardzo infantylne . . .

Dla mnie to jest i tak obojętne. Nigdy mnie te "bety" nie interesowały, także mi to wisi.

3 użytkowników lubi ten post.
  16. NikoBellic91

NikoBellic91 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    Tak. Battlefield 3 jest tylko dla dojrzalszych (Cenniejszych - Pfff) graczy. Szkoda tylko, że w niektórych meczach nie słyszałem gry, tylko jakiegoś 8-latka który się wkurzał, że ktoś go zabił. Raz nawet spotkałem takiego kolesia, który przez cały mecz się tylko śmiał (o_O). Prawda jest taka, że w grach oznaczonych "18+" co raz częściej można spotkać piskliwego dzieciaka. I to nie ważne w jakiej grze. Czy to BF, czy to Halo. W każdej grze, gdzie jest multi.

17. Addissek

Addissek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Kielce
    Cod lepiej sie sprzedaje, poniewaz nie wymaga wiekszych umiejetnosci na multi a single to wartka, pelna wybuchow akcja.
    Przyszlosc nie przyszlosc BO2 i tak bedzie bardzo podobny do wczesniejszych czesci mimo tego 2025 roku...

18. cptMichaaX

cptMichaaX XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    57
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Ropczyce
    Jak robią cody to mnie nie interesuje i także demo są takie jakie są. Kupię gierkę ale na pewno nie przed premierą. Troszku nie podoba mi się ta PRZYSZŁOŚĆ call of duty!

19. QwerTaj

QwerTaj V.I.P V.I.P

Polubienia:
    235
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Ostróda
    Jak mi Was brakowało, bez kitu :D

Nie mniej, teraz jestem moderatorem, idzie za tym wielka odpowiedzialność... zamykam, ale wymyślę coś dla nas - wiecznych wojaków ;)

1 osoba to lubi.
Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum