1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Call of Duty: Black Ops II:Pojazdy,wingsuity i wiele więcej na nowym gameplay'u

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez BE_Mroku_256, Wrzesień 18, 2012.

1. BE_Mroku_256

BE_Mroku_256 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    37
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Posiadacz PS4 i XONE

Studio Treyarch naprawdę chcę tchnąć nowe życie w markę Call of Duty. Myśleliście, że developerzy pokazali nam już wszystkie nowości? Jesteście w błędzie. Koniecznie zobaczcie najnowszy materiał z Call of Duty: Black Ops II.

Rzeczone wideo trwa tylko 30 sekund, ale to wystarczająca ilość czasu, aby Call of Duty: Black Ops II zadziwiło nas na nowo. Prowadzenie pojazdów, skoki z samolotu przy użyciu wingsuitów, nowe gadżety wykorzystywane na polu walki, a to wszystko w zawrotnym tempie.

Ciekawostkę stanowi fakt, że powyższy filmik został wyświetlony na konferencji poświęconej grom zmierzającym na Wii U. Ujęcia z trailera pochodzą z wersji przeznaczonej właśnie na konsolę Nintendo.

Przypomnijmy, że Call of Duty: Black Ops II zadebiutuje na rynku 13 listopada (mowa o wersjach na PC, PlayStation 3 i Xboksa 360). Edycja na Wii U trafi do sklepów później.

Źródło:

gram.pl

No i co o tym sądzicie ? Moim zdaniem ten 30 sekundowy gameplay jest o niebo lepszy niż 8:05 minutowy gameplay z gry MoH W :)

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
  2. Lotnik421 Xbox One

3. NikoBellic91

NikoBellic91 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    Jak to wszystko wyjdzie w praniu to zobaczymy 13 listopada. Osobiście do kampanii jestem bardzo sceptycznie nastawiony, a do multi wręcz odwrotnie. Ciekawostką jest natomiast fakt, że Black Ops 2 na Wii U będzie w Full HD. Dziwne, a kolesie z Nintendo kiedyś mówili, że Wii U nie będzie ogarniać takich "dużych" gier jak Call of Duty.

4. TheDarkKnight

TheDarkKnight Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    160
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wielkopolska
    Akurat prowadzenie pojazdów/latanie w serii CoD jest strasznie liniowe (aż do bólu można powiedzieć) więc jakoś to mnie nie podnieca ale wygląda fajnie. Kiedy jest tak zwarta akcja jak w CoD to na to się nie zwraca uwagi. Liczę na bardzo dobrego singleplayera!

5. Lusus

Lusus Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    75
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Gameplay z WiiU:

[video=youtube_share;dalkvaTCEKw]http://youtu.be/dalkvaTCEKw[/video]

6. Famous

Famous Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    68
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Katowice
    odgrzany kotlet który zachęca nowymi bajerami ale przejdę dla zasady w imię pamięci CoD 1-3, no i przetestuje multi bo black ops bije na głowę mw3 więc teraz pewnie będą błędy poprawione i teraz pewnie będzie jeszcze lepiej ale sama ta nowoczesność wkurza.. niech powrócą do II WŚ albo I WŚ

7. randnd

randnd Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    24
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kielce
    Z tym sie zgodze :)

I tez troche sie boje wersji futurystycznej CODa... Przekonamy sie jak wyjdzie :)

8. Wheelman

Wheelman Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Jedyny plus BO2 to Zombie, bo single ani multi nie jest dla mnie interesujace

9. Wojtek1989

Wojtek1989 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Ach te innowacje.. Przyznaję, ciekawie to wygląda, ale ja to chyba jakiś inny jestem, bo jakoś te zmiany mi się nie podobają. Dla mnie CoD równało się II wojna Światowa. Był klimat, było "to coś", bo jednak nasze działania były potwierdzone w prawdziwej historii.. A tutaj takie lelum polelum, dzieje się, racja, ale co? Fantazja twórców.Zapewne zagram, ale nie utożsamiam się z tym.

10. Mnih

Mnih XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    205
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bydgoszcz
    zmeczony jestem tymi wszystkimi materiałami, zmęczony jestem każdym kolejnym CoDem, zmęczony jestem rzucaniem ku*wami podczas grania w CoDa, zmęczony jestem lagami, zmęczony jestem tą całą społecznością, która w większości niestety składa się z dzieci biegającymi ze snajpami i kręcącymi się w kółko jak idioci, zmęczony jestem miliardem DLC, zmęczony jestem tymi wszystkimi bajerami, które z części na częśc mają coraz większy wpływ na rozgrywkę, zmęczony jestem brakiem czegoś na prawdę nowego... niby w prawie każdego CoDa grałem, jednak tylko dlatego, że CoD4 tak mnie nakręcił, ze chcąc nie chcąc chciało się sprawdzić z czym się tego nowego CoDa 'je'. jednak nie idzie nie kupić nowego CoDa, chociażby z powodu, że nie ma w tej chwili żadnych na prawdę skillowych fpsów pokroju CoDa4, niby jest ten CS GO, ale na konsolach to jest tragedia, BF jest zbyt monotonny, CoD stacza się z serii na serię, Bowling wiedział o tym dlatego go wywalili i do kontaktów ze społecznością dali jakąś ciotę, która będzie robiła sztuczny hype przed każdym CoDem, prawda jest taka, że w każdej części CoDa było coś kontrowersyjnego i wkurzającego, następną część reklamowali m. in. tym, że tej rzeczy nie będzie, okazywało się, ze prawda - nie było - ale było coś znacznie bardziej wkur..zającego, w mw2 była piguła i commando, w mw3 już nie ale dali C4 z d*py, które ma zasięg 10 m i każdy noob tego używa, gra która nagradza noobow za bycie noobami a nie dobrych graczy nie powinna nazywać się fpsem, gra w mw3 sprawiała mi radość przez pierwsze kilka dni, kiedy człowiek rzeczywiście miał fun z odblokowywania nowych pukawek, perków, ostatnim patchem dobili tą grę totalnie, wszyscy biegają teraz z sitrepem pro, który umożliwia słyszenie przeciwników przez całe mapy, elementu zaskoczenia już kompletnie nie ma, bo nie ma perka, który by to niwelował, w tej grze mogłyby być równie dobrze 2 bronie, bo i tak nikt nie gra niczym innym jak mp7 i acr, do tego tragiczne mapy w podstawce zmuszające do kupowania dlc, ponadto cała ta polityka acti, kazdy mysli ze bo2 będzie to coś nowego a gowno prawda, będzie to ten sam szit, który będzie dawał fun przez pierwsze 2 tyg po premierze, ten cały system pick10 - wydaje się fajną sprawą, ale umożliwia on stworzenie na prawdę OP klas, nie będzie się wiedziało jakiego OP stuffu używa przeciwnik, kiedy musi przeładować, kiedy się wychylić, bo nie wiadomo, czy przypadkiem nie wywalił sobie wszytkich perków na wielkość magazynka, jak tu grać, kiedy 3/6 gości w przeciwnej drużynie kampi i w okół ciebie lata miliard helikopterkow, dronów, jak już uda ci się nabic jakiś killstreak biegając po mapie to i tak padniesz od typka, który walnie w ciebie predatorem, który nabił na noobach z twojej drużyny, jedyne wyjście to grać ze swoim teamem, ale to również nie zmienia sytuacji bo cały przeciwny team po 3 minutach rejpa wychodzi z gry, CoD schodzi na psy, w mw3 mieli powrócić do CoDa4, miało nie być last standów i tych wszystkich gowien, Bowling nawet o tym mówił i co? i nic, świadczy to o tym, że gra jest robiona nie po to, aby być dobrą grą, ale po to, by zarobić kasę, wzbudzić kontrowersje, oni wiedzą, że ludzie i tak w to będą grać, bo jak nie to to w co? CoD stał się taką grą, którą ma większość osób, i przyjęło się już kupowanie CoDa co roku, acti udało się stworzyć spoleczność, niestety co roku ta społeczność jest coraz młodsza, dzieci w większosci cieszą się jak zabiją kogokolwiek, nie ważne jak, dlatego tyle perków i gadżetów dla kamperów, kolejna sprawa, cała społeczność CoDa napędza rynek padów, słuchawek i innych bzdur, coraz więcej osób posiada słuchawki i nawet grając z 'cichymi' perkami i tak nas słyszą, gdyby 'ciche perki' były rzeczywiście cichymi to używanie słuchawek nie byłoby aż tak potrzebne, co do padów, to coraz więcej osób ma SCUFFy, które dają OGROMNĄ przewagę w grze, dokładniejsze celowanie, dużo szybszy czas reakcji, definiowane przyciski pod padem, stojąc oko w oko z takim gościem nie ma się żadnych szans, jeśli się gra na normalnym padzie, gdzie tu sens? wychodzi na to, że aby czerpać radość z grania w CoDa, trzeba kupić i pada za 500 zł, i słuchawki za 800, i wszytkie DLC, i dobry internet, wszyscy mówią, że 200 zł na rok to wcale nie jest tak dużo, ale 200 zł kosztuje tylko nieustanne wkur..zanie się w tej grze, w tej chwili aby sobie normalnie pograc trzeba się obkupić sprzętem, ale aby to zrobić, trzeba mieć albo bogatych rodziców, który cie rozpieszczają, albo trzeba zrezygnować z wieelu innych rzeczy, i to wszystko po to, zeby sobie z przyjemnością pograć w CoDa. EA stworzyło konkurencję dla CoDa w ostatniej możliwej chwili, i bardzo dobrze, mam nadzieję, ze dzięki przyszłym BFom, CoD będzie siłą rzeczy tez musiał być coraz lepszy, byleby to nie poszło w kierunku dodawania coraz większej ilości bajerów do gry. każdy inny fps poza bfem i codem będzie miał teraz cholernie trudny start, bo ludzie są przywiązani już do tych marek, które generują ogromną kasę i co roku mają coraz większy budżet, praktycznie żaden nowy fps nie będzie miał takiego budżetu, więc siłą rzeczy będzie gorszy jakościowo, mniej osób w niego będzie grało, mniej zarobi, i zgaśnie miesiąc po premierze. czasy dobrych, skillowych fpsów na konsole się już skończyły, pozdrawiam

11. NikoBellic91

NikoBellic91 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    @up to jest akurat prawda. Nawet słynny Battlefield się "Scasualił" pod względem poprzednich części. Ogarnięcie BF3 zajęło mi... Dzień lub dwa. A Bad Company 2 to nawet jak wyszło demko z jedną mapką, to nie ogarnąłem tej gry tak szybko jak właśnie BF3. O CoDzie nie będę się rozpisywał, bo to nie ma sensu. Jedyny skill w tej grze wymagany, to killstreaki. Gears of War 3 - Boże, co Oni zrobili z tej gry! W dwóch poprzednich częściach liczyła się tylko jedna broń - Gnasher. Tam to się liczył skill (No i trochę host .), a w GoW3? Obrzyn, Retrolancer, praktycznie nie da się już w to grać. Boje się teraz co zrobią z Halo 4, ale mam cichą nadzieję, że nie będzie to zbyt łatwa gra :F

12. smrodek11

smrodek11 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    BO2 na PC można za niecałe 50 zl kupić w ruskich sklepach internetowych, a że za 50 zł lepszej gry nie znajdę - kupię.

Wczytywanie...

Poleć forum